توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456100
حاشیه های سومین روز ثبت نام شورای شهر تهران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸
سومین روز ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر تهران در فرمانداری تهران برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش فارس مستقر در ستاد انتخابات سومین روز ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر تهران در فرمانداری تهران برگزار شد که با حاشیه هایی همراه بود.

* روز سوم ثبت نام در حالی آغاز شد که روابط عمومی فرمانداری تهران برای یکی از کارکنان خود در ستاد انتخابات جشن تولد گرفت.

* امروز روز ورزشی ستاد انتخابات بود چون هم پسر وزیر ورزش و هم علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال با حضور در فرمانداری تهران برای انتخابات  شورای شهر تهران ثبت نام کردند.

*علی سلطانی فر پسر وزیر ورزش و جوانان درباره حضورش در انتخابات گفت که برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران با پدرم مشورت کرده و با توصیه و تاکید وی در این انتخابات ثبت نام کرده ام.

*بهداد سلیمی و حسن زرگر از قهرمانان کشورمان سلطانی فر برای ثبت نام در این انتخابات همراهی کردند.

*اما زهرا صدراعظم نوری مشاور سابق ابتکار هم که برای ثبت نام به فرمانداری تهران آمده بود در پاسخ به این سوال که شما چند سال مشاور رئیس سازمان محیط زیست بوده اید اما یکی از مهمترین معضلات کشور و به ویژه تهران موضوع محیط زیست و آلودگی هواست، شما اگر ابتکاری داشتید تا الان به کار بسته بودید، گفت: مشکل محیط زیست یک شبه، یک ساله و حتی چند ساله حل نمی شود!

*یکی از حاشیه های امروز ستاد انتخابات تهران حضور علیزاده طباطبایی وکیل خانواده هاشمی برای ثبت نام و مصاحبه وی با خبرنگاران بود؛ طباطبایی خبر از حضور محسن هاشمی برای انتخابات ریاست جمهوری را داد اما به فاصله اندکی محسن هاشمی گفت که نامزد انتخابات ریاست جمهوری نخواهد شد!

*تهمینه دانیالی معاون سازمان صنایع دستی و گردشگری در دولت احمدی نژاد نیز امروز برای ثبت نام به فرمانداری تهران آمد.

*امروز علی رغم دو روز اول ثبت نام خیلی روز شلوغی نبود و فرمانداری تهران روز آزامی را پشت سر گذاشت.

*ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر تهران از 30 اسفندماه آغاز شده و تا 6 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۲۲:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۰ ۱۱:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۹:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۶:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۶:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۵:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۵:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۵:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۱ ۱۱:۳۶
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر تهران+انتخابات شوراها+ثبت نام شوراها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.