توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456114
نامزدها به صورت کاروانی به محل ثبت‌نام نیایند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴
دبیر هیات بازرسی انتخابات استان تهران گفت: در روند ثبت‌نام انتخابات شوراها تخلف چندانی نداریم، مگر اینکه کسی بخواهد به صورت کاروانی برای ثبت‌نام بیاید.

به گزارش ایلنا، قدرت الله سیف؛ دبیر هیات بازرسی انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران گفت: در بحث تشکیل هیات بازرسی استان احکام توسط رییس هیات ابلاغ شده و در این مورد سه جلسه برگزار کردیم. اعضای هیات‌های استان مشخص شده اند و از هفته آینده اعلام خواهند شد.

وی افزود: در روند ثبت‌نام با توجه به بازرسی‌های انجام شده هیچ مشکلی وجود نداشت. همچنین قرار بر این شد، در صورت نیاز به کاربران ثبت‌نام کننده افزوده شود.

وی با اشاره به تخلفات احتمالی در روند ثبت‌نام خاطرنشان کرد: در این مرحله تخلف چندانی نداریم، مگر اینکه کسی بخواهد به صورت کاروانی برای ثبت نام بیاید.

سیف در پایان گفت: نامزدهای محترم قوانین را رعایت کنند تا ان شاالله مانند انتخابات مجلس شورای اسلامی که تخلف آنچنان نداشتیم، این دوره هم انتخابات خوبی را پشت سر بگذاریم.
۱۳۹۶/۰۲/۳۱ ۲۲:۴۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۰ ۱۱:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۹:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۶:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۶:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۵:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۵:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۵:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۲ ۱۱:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۰۱ ۱۱:۳۶
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر تهران+انتخابات شوراها+ثبت نام شوراها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.