نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 429462
شرط مجلس برای افزایش مبلغ یارانه نقدی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که دولت نسبت به حذف یارانه دهک های پردرآمد اقدام نکند امکان افزایش یارانه نقدی وجود ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: ماهانه ۳هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان یارانه به حساب هموطنان واریز می شود.

وی در پاسخ به این سوال که مابه التفاوت رقم حاصل از افزایش قیمت ها ویارانه دریافتی مردم به چه حسابی واریز می شود، گفت: سایر درآمدهای دولت و مابه التفاوت هدفمندی یارانه به حساب دستگاه های خدماتی و ذی نفع به سبب مدیریت واحد و متمرکز، واریز می شود و از این حیث جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

بائوج لاهوتی ادامه داد: درآمد هدفمندی یارانه ها باید تحت نظارت و کنترل دقیقی باشد تا تخلفات احتمالی به حداقل برسد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به سوال دیگری که چرا بر خلاف افزایش قیمت  حامل های انرژی، میزان یارانه تغییر نکرده است، بیان داشت: تا زمانی که دولت نسبت به حذف یارانه دهک های پردرآمد اقدام نکند امکان افزایش یارانه نقدی وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی : هدفمندی یارانه ها + یارانه + پرداخت یارانه نقدی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۹ ۲۱:۱۶:۳۹
ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسانید . می خواید 45 تومن رو بکنید مثلا 100 تومن اونوقت پول آب و برق و گاز و تلفن رو باید 400 تومن دیگه بزاریم روش و بپردازیم و تورمی هم که تولید می شه بماند . (4090936) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.