توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 379323
اطلاعیه باشگاه ذوب‌آهن درباره یحیی گل‌محمدی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۲
باشگاه ذوب‌آهن درباره سرنوشت یحیی گل‌محمدی اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش سایت باشگاه ذوب‌آهن، روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با توجه به مذاکرات و گفتگوهای انجام شده در جلسه پیش از ظهر امروز (یک‌شنبه) که در محل ستاد باشگاه ذوب آهن برگزار شد، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن از فردا (دوشنبه) بر سر تمرینات تیم فوتبال حاضر شده و باشگاه ذوب‌آهن با اقتدار کامل از او حمایت کرده و او مطابق با برنامه‌های تدوین شده پیشین، برنامه‌های تیم فوتبال را پیش خواهد برد.

همچنین در این جلسه مقرر شد باشگاه ذوب آهن، جهت جذب بازیکنان مد نظر سرمربی تیم فوتبال، طبق درخواست کتبی کادر فنی اقدام نماید. در این اطلاعیه همچنین آمده است که جلسه ذکر شده جلسه‌ای مناسب و سازنده بود و هرچند در کوران سوءتفاهمات پیش آمده، عده‌ای تلاش کردند باشگاه و تیم فوتبال بدون حاشیه ذوب‌آهن را دچار برخی حواشی غیرورزشی کنند اما درایت طرفین موجب شد ضمن بی‌اثر کردن برخی موارد منفی، مجموعه ارکان تیم فوتبال و باشگاه ذوب آهن اصفهان با اقتداری وصف نشدنی به راه اصولی و ساختارمند خود ادامه دهند.
 
کلمات کلیدی : گل محمدی+ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.