توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399533
گل محمدی دلیل ترک ذوب آهن را فاش کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۳
سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان دلیل کناره گیری از این تیم را اعلام کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، یحیی گل محمدی سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ، در خصوص جدایی اش از نماینده دیار زاینده رود، گفت: دلیل کناره گیری من از ادامه همکاری با باشگاه ذوب‌آهن، فحاشی تماشاگران این تیم در بازی با تراکتورسازی، در ورزشگاه فولادشهر بود، که مشخص بود خط گرفته بودند که به من فحاشی کنند.

وی ادامه داد: برای اینکه باشگاه ذوب‌آهن وارد حاشیه نشود، الان زیاد صحبت نمی کنم بعد در کنفرانس مطبوعاتی در خصوص باشگاه ذوب‌آهن صحبت های لازم را انجام خواهم داد. فقط در همین حد به شما می گویم که: در بازی با تراکتور که در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد، تماشاگران باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن هرچه الفاظ زشت بود، به من نسبت دادند. بعد از بازی با تراکتورسازی من به مسئولین باشگاه پیشنهاد فسخ دو طرفه ی قرارداد را دادم که قبول نکردند، بعد از 2 هفته یعنی پس از بازی با تبم فوتبال استقلال تهران، احمدرضا فقیهی معاون فنی - ورزشی باشگاه ذوب‌آهن با من تماس گرفت و گفت: باشگاه با درخواست و پیشنهاد شما مبنی بر فسخ قرارداد، موافق است و می توانید قرارداد تان را فسخ کنید.

سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که" آیا مجتبی حسینی دستیار وی در تیم فوتبال ذوب‌آهن، باعث استعفایش شده است گفت: نه به هیچ وجه. من با مجتبی رابطه بسیار خوبی دارم برای او آرزوی موفقیت می کنم. همانطور که گفتم دلیل اصلی استعفای من، فحاشی تماشاگران ذوب‌آهن در بازی با تراکتور، و تعلیق من از نشستن روی نیمکت در بازی با فولاد خوزستان بود. پس از بازی با تراکتور حس کردم دیگر شرایط کار کردن در باشگاه ذوب‌آهن برای من فراهم نیست و به همین دلیل تصمیم به جدایی از این تیم گرفتم.

گل محمدی در پایان گفت: از مردم اصفهان، از مسئولان باشگاه ذوب‌آهن، از مسئولان کارخانه ذوب‌آهن و بچه های دوست داشتنی اصحاب رسانه اصفهان تشکر ویژه می کنم که در این چند سالی که سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن بودم، یار و یاور من و تیم شهرشان بودند.
 
کلمات کلیدی : گل محمدی+ذوب آهن
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.