نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470439
احضار سفیر ایران به وزارت خارجه پاکستان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵
«مهدی هنردوست» سفیر جمهوری اسلامی ایران به وزارت خارجه پاکستان احضار شد.

به گزارش تسنیم، پس از سخنان «سردار باقری» رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اینکه اگر دولت پاکستان توانایی کنترل تروریست ها را ندارد ایران امنیت مرزهای خود را از طریق نابود کردن پایگاه تروریست‌ها تامین خواهد کرد، «مهدی هنردوست» سفیر کشورمان به وزارت خارجه پاکستان احضار شد.

برخی از علمای افراطی پاکستان نظیر «اورنگزیب فاروقی» نیز با بزرگنمایی بیانات سردار باقری سعی کردند از آن به سود مادر فکری خود یعنی آل سعود استفاده کنند.

این درحالی است دولت پاکستان برای مقابله با تروریست‌های وابسته به آل سعود که هر ازگاهی مرزهای ایران راتهدید می‌کنند اقدامی جدی انجام نمی‌دهد.

پاکستان بارها تروریست ها را در خاک افغانستان مورد هدف قرار داده و آن را حق خود می‌داند.

یادآوری می‌شود که سران پاکستان از ترکیه که با بهانه مبارزه با دشمنان خود به خاک عراق و سوریه حمله کرده است نیز حمایت می‌کنند.

دولت اسلام‌آباد حتی در سال‌های گذشته خاک خود را در اختیار آمریکا قرار داد تا به دشمنان خود در افغانستان حمله کند.

با این اوصاف جمهوری اسلامی ایران حق خود می‌داند که در صورت ضعف و عدم توانایی دولت پاکستان در برقراری امنیت مرزی خود اقدام کند.
 
کلمات کلیدی : پاکستان + احضار سفیر + ایران
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۱۷:۱۰:۱۶
الف عزیز لطفا صفحات سایتت را در مطالب. کمی از لبه پنج سانت فاصله بده.خیلی مطالب به لبه میچسبه و بخوبی قابل خوندن نیست. (4330188) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۳۳:۵۰
اینجوری به دولت هزینه تحمیل می کنند دیگه! (4331328) (alef-11)
 
م
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۹ ۲۲:۳۸:۱۳
روحانی جواب بده با سیاست خنده شما چه بر سر ما آمده (4331344) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.