توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 476372
کشته شدن یک شهروند پاکستانی بر اثر شلیک خمپاره از سوی مرز ایران
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳
پایگاه خبری «جیو» مدعی شد: یک مرد پاکستانی در منطقه «پنجگور» ولایت بلوچستان بر اثر اصابت خمپاره ای که از سوی مرزهای ایران شلیک شده کشته شده است.

به گزارش میزان، پایگاه خبری «جیو» مدعی شد: یک مرد پاکستانی در منطقه «پنجگور» ولایت بلوچستان بر اثر اصابت خمپاره ای  که از سوی مرزهای ایران شلیک شده کشته شده است.

جیو در ادامه به نقل از کمیسر شهر پنجگور مدعی شد: این خمپاره به یک خودرو اصابت کرده و موجب کشته شدن یک مرد پاکستانی و نیز وارد شدن خسارت به محوطه اطراف آن شده است.

این پایگاه خبری پاکستان در ادامه به نقل از کمیسر پنجگور مدعی شده است: اعتراض درباره این موضوع تسلیم مقامات مرزی ایران شده و جلسه‌ای برای بررسی این موضوع نیز برای روز یکشنبه درخواست شده است.

 پایگاه «اکسپرس‌تریبون» نیز یکشنبه هفته گذشته گزارش داد که دست‌کم ۵ خمپاره از مناطق مرزی ایران به سمت منطقه «تفتان» پاکستان شلیک شده است.

این پایگاه ضمن اشاره به اینکه هر پنج خمپاره در منطقه بیابانی فرود آمده‌اند افزود شلیک این خمپاره‌ها هیچ تلفاتی در پی نداشته‌است.
 
کلمات کلیدی : پاکستان + شلیک خمپاره + ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.