توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300239
بنا:قول تکرار خوشحالی‌ها را می‌دهیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۵
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: به مردم ایران قول می دهیم که تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا مزه شیرین خوشحالی مردم در سال ۲۰۱۲ المپیک لندن در المپیک ریو تکرار شود.

به گزارش مهر، محمد بنا در حاشیه بازدید نصرالله سجادی از تمرینات این تیم که عصر روز چهارشنبه صورت گرفت گفت: از ملاقات با دکتر سجادی بسیار خوشحالم، سال ها است که او را می شناسم و همیشه به مدیریت دکتر سجادی اعتقاد داشته و دارم.

بنا با بیان این که از بازگشت به تیم ملی کشتی فرنگی خیلی خوشحالم گفت: دیدار با دکتر سجادی بسیار مثبت بود و در مورد مسائل مختلف کشتی فرنگی با هم صحبت کردیم و یکسری مشکلاتی که به وسیله وی قابل حل بود مطرح شد. همه صحبت ها نکات مثبتی بود که امیدوارم این نکات مثبت بتواند در نهایت به گرفتن نتیجه خوب و دلخواهی که مردم و مسئولان انتظار دارند منجر شود.

وی در خصوص آماده سازی تیم گفت: برای آماده سازی تیم کشتی فرنگی ۱۷ مرحله اردو را تا روز مسابقات کشتی فرنگی المپیک ( ۲۴ مرداد ۹۵ ) پیش بینی کردیم.

بنا با بیان این مطلب که برای تیمی که هدف دارد و کار بزرگی را می خواهد انجام دهد بهترین جای تمرین خانه کشتی است گفت، اما همانطور که در سال ۲۰۱۲ برای ریکاوری ذهنی، بچه ها را به اردوی کیش بردیم در این مسیر جدید هم سعی می کنیم برخی از اردوها را در صورت مهیا شدن امکانات خارج از تهران در اصفهان، کیش و یا مازندران برگزار کنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در خصوص چگونگی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: تیم خیلی خوبی داریم ولی از لحاظ بدنی خیلی کار داریم تا به وضعیت مطلوب برسیم. امیدواریم شرایطی را فراهم کنیم تا هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ ذهنی تیم به فرم ایده آل برسد و در مسیر مسابقات مختلف پیش رو که مهمترین آن کسب سه سهمیه المپیک است موفق باشیم.

محمد بنا در پایان با بیان این که تیم ملی کشتی فرنگی مرد روزهای سخت است گفت: به مردم ایران قول می دهیم تا تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا مزه شیرین خوشحالی مردم در سال ۲۰۱۲ المپیک لدندن در المپیک ریو تکرار شود، این آرزوی بزرگ ما است.
 
کلمات کلیدی : کشتی فرنگی+محمد بنا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.