نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506538
امضای قراداد ایران‌خودرو و داتسون تا پایان سال
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
قرارداد ایران‌خودرو و داتسون ژاپن (از زیرمجموعه‌های نیسان) تا پایان سال جاری نهایی می‌شود.

به گزارش عصر ایران به نقل از دنیای خودرو هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، با اعلام این خبر گفت: تا چند ماه دیگر با داتسون ژاپن وارد مرحله قرارداد می‌شویم.

وی تاكید كرد: در قراردادهای جدید كه با شركای خارجی از جمله پژو امضا شده است، موارد زیادی را پیش‌بینی كرده‌ایم. یكی از‌ آنها این است كه پژو باید در زمینه انتقال تكنولوژی و ارتقای دانش قطعه‌سازان داخلی مشاركت كند تا داخلی‌سازی محصولات مشترك به 70درصد برسد.
 
کلمات کلیدی : ایران‌خودرو ، داتسون ژاپن، خودرو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۳:۲۳:۳۲
کی قادر خواهی بود محصولات روز اروپا را با قیمت روز اروپا ارائه دهی؟! ما از طلا بودن پشیمان گشته ایم، مرحت فرمایید ما را مس کنید!
به عبارتی، ما کاری نداریم که در همه مشاغل طبقه متوسط درآمد یک ایرانی، یک سوم در آمد یک اروپایی است، کی می توان 2008 منتاژ وطن را با همان قیمت 75 میلیون تومانی روز در لندن(با همه هزینه های مالیات و ارزش افزوده و غیره)، در تهران تهیه کرد؟
اینکه بری یک ماشین 6-7 ساله دیگر را به قیمت 2 برابر ارائه در بازار های جهانی (همین 301 یا 2008 یا آی 20 یا آی 10 یا ویتارا یا سراتو ...) بیاری برای جمعیت 78 میلیونی پز بیای که 2 میلیون نفر می تونن و می خرن که هنر نیست! (4538310) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۶-۰۷ ۱۷:۴۸:۰۸
ثابت شده این قراردادها تاثیری ندارد زیرا حتی با قیمتی بالاتر از واردات در می آید. (4538663) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.