توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410625
خانم «کلینتون» به خیانت متهم شد!
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۶
رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان آمریکا، هیلاری کلینتون را به خاطر استفاده از سرور شخصی برای مکاتبات شغلی در زمان تصدی وزارت خارجه به خیانت متهم کرد.

به گزارش مهر به نقل از اسپوتنیک، «مایکل مک کاول» رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس نمایندگان کنگره آمریکا، معتقد است که به خاطر سهل انگاری کلینتون «کشور های دشمن ایالات متحده» به سرور وی دسترسی پیدا کرده اند.

به عقیده مک کاول، اکنون این دشمنان دارای اطلاعات هستند و می توانند هم برای کلینتون و هم آمریکایی های در حال خدمت در خارج، خطر به وجود آوردند و از همین رو اقدام کلینتون در استفاده از سرور شخصی خیانت محسوب می شود.

کلینتون در زمان عهده دار بودن وزارت خارجه از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳ از سرور شخصی برای مکاتباتش استفاده می کرد.

«جیمز کومی» مدیر اف بی آی، معتقد است این اقدام کلینتون سهل انگاری است و جرم نیست اما با این حال اف بی آی در رابطه با یافته شدن نامه های جدید کلینتون در وسایل رایانه ای دیگر تحقیقات جدیدی را آغاز کرده است.

فقط سه روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده و جنجال ایمیل ها و تحقیقات جدید، احتمال پیروزی کلینتون را کاهش می دهد.
 
کلمات کلیدی : هیلاری کلینتون+اف بی آی+ایمیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.