توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385589
برخورد با ۵۰ نفر از گردانندگان صفحات مجازی مدلینگ در استان کردستان
تاریخ انتشار : شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
روابط عمومی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از برخورد با تعدادی از مدیران و گردانندگان صفحات مجازی مدلینگ در سطح استان کردستان توسط سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کردستان خبر داد.

به گزارش تسنیم، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه بیت‌المقدس، سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشراف اطلاعاتی مناسب و رصد فضای سایبری به ویژه شبکه‌های اجتماعی با تعدادی از مدیران صفحات و کانال‌های شبکه‌های اجتماعی در سطح استان کردستان برخورد کرد.

روابط عمومی سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در این مورد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نظر به رصد سایبری سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه کردستان بر روی شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام مشخص شد بیشترین درصد اینستاگرام در اختیار آتلیه‌ها و آریشگاه‌های زنانه و مدلینگ‌هاست و عکس‌های موجود در این پیج‌ها اکثریت دنبال کننده‌ها را به خود اختصاص داده‌ است. این حجم زیاد تبلیغات ضمن تأثیرگذاری، با ایجاد و القای مسائل غیراخلاقی و غیردینی باعث افشای بی‌بندوباری و سستی بنیان خانواده می‌شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در پی غفلت دستگاه‌های فرهنگی و ناآگاهی صنوف و اتحادیه عکاسان، آرایش‌گران، مزون و طراحی لباس این صفحات به مکان ترویج فساد و فحشا تبدیل شده و به تولید و انتشار تصاویر مبتذل و غیراخلاقی از افراد و خانواده‌ها در فضای مجازی مبادرت می‌کردند. این فعالیت‌های مجرمانه با برنامه‌ریزی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و در راستای گسترش بی‌حجابی، ولنگاری فرهنگی، ارتباطات غیراخلاقی و هدف اصلی آن نیز وارد آوردن ضربات مُهلک به بنیان خانواده‌های ایرانی اسلامی است. این افراد در دام عناصر بیگانه و پروژه نفوذ فرهنگی گرفتار شده بودند و با اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت‌های این افراد در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام بیش از ۵۰ نفر که در حوزه مدلینگ، آرایشگاه زنانه، آتلیه و خالکوبی فعال بودند در سطح استان کردستان شناسایی و با آنان برخورد شد.

این اطلاعیه تاکید کرده است: در ضمن این اقدام در پی افزایش سطح مطالبات عمومی جامعه جهت برخورد با مجرمان فضای مجازی و با هدف حمایت از کیان خانواده و جامعه اسلامی صورت گرفته است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۱:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۵:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۳ ۰۹:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۳:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۹ ۱۰:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۱۵:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۸ ۰۸:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۵ ۱۲:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۴:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۱ ۱۰:۵۲
 
 
کلمات کلیدی : مدلینگ+کردستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.