توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505972
افتخاری: برای منصوریان نه بایدی وجود دارد و نه خط و نشانی/ قریب طبق اساسنامه از هیئت مدیره کنار گذاشته می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: امیدوارم اخراجی صورت نگیرد و بهتر است که کلمه اخراج را به کار نبریم.

به گزارش تسنیم، رضا افتخاری پس از پایان جلسه امروز (یکشنبه) هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: اگر منصوریان در دو بازی آینده نتیجه بگیرد که هست، اما اگر هم نتیجه نگیرد، باز هم هیئت مدیره تشکیل جلسه داده و تصمیم می‌گیرد. امیدوارم اخراجی صورت نگیرد و بهتر است که کلمه اخراج را به کار نبریم.

وی افزود: منصوریان زحمت کشیده و اخلاقی نیست که همه تقصیرات را گردن او بیندازیم. ما کمی بدشانسی آوردیم و بازیکنان کلیدی‌مان هم مصدوم بودند. خوشبختانه مصدومان رسیده‌اند و در بازی جام حذفی و بازی با پارس جنوبی جم از آنها استفاده می‌کنیم. خوش‌بین هستم که نتیجه می‌گیریم.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه حسن زمانی گفته دو بازی دیگر به منصوریان فرصت داده شده است، گفت: سخنگوی باشگاه من هستم و بایدی در کار نیست. خط و نشانی در کار نیست. چرا فقط اسم زمانی را می‌آورید؟ هر فرد دیگری می‌تواند باشد. ما نایب قهرمانی و برد دربی و همچنین مراحل حذفی آسیا را که منصوریان کسب کرد، فراموش نکرده‌ایم. اگر با دو باخت همه چیز را فراموش کنیم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

افتخاری ادامه داد: در بازی با استقلال خوزستان گل ما را مردود اعلام کردند و از همان جان بازیکنان ما روحیه خود را باختند. از طرفی، بازیکنان کلیدی چون امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی و فرشید باقری مصدوم شدند. اعتقاد دارم تیم نتیجه می‌گیرد، اما اگر نگرفت، می‌نشینیم و تصمیم می‌گیریم. از این حرف‌ها نداریم که با دو باخت برکنار می‌شود.

وی در مورد غیبت محمدحسین قریب در جلسات تصریح کرد: روز گذشته با وزیر ورزش و جوانان جلسه برگزار کرده و در این رابطه صحبت کردیم. ابلاغ اعضای هیئت مدیره را به ایشان دادیم تا رسما کارش را آغاز کند، اما طبق اساسنامه چون 4 مرتبه در جلسه شرکت نکرده، خود وزیر تصمیم می‌گیرد. علت غیبتش را نمی‌دانم و گزارش را به وزیر دادم. طبق اساسنامه از هیئت مدیره خارج می‌شود، مگر اینکه مجمع تصمیم دیگری بگیرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه او قصد دارد نظری جویباری جایگزین توفیقی شود، گفت: ایشان در جلسات حضور پیدا نکرده تا صحبت کند. طبق اساسنامه، عزل و نصب با من است. با توجه به اینکه توفیقی در همه جلسات حضور دارد و وقت می‌گذارد، او را به عنوان معاونت ورزشی انتخاب کرده‌ام.

افتخاری در واکنش به شایعه درگیری او و منصوریان در جلسه امروز تصریح کرد: ما اهل درگیری نیستیم. با توجه به نتایجی که کسب شد، تصمیم گرفتیم سرمربی خودمان را مدیریت کنیم. برخی مسائل را به او گوشزد کرده‌ایم که جایش نیست که اینجا به آن اشاره کنم. قرار شد منصوریان تصمیماتش را با من هماهنگ کرده و من هم با هیئت مدیره هماهنگ کنم. قصد ما برخورد نیست و این کار از نظر اخلاقی هم درست نیست. منصوریان زحمت کشیده و صبح و بعدازظهر زیر آفتاب تمرینات را برگزار کرده است. اشتباهاتی هم داشته که قطعا در بازی‌های آینده کمتر می‌شود.
 
کلمات کلیدی : منصوریان+استقلال+افتخاری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.