نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501246
مسموم شدن تعدادی از شهروندان دزفولی بر اثر استنشاق گاز مجهول
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۱
تعدادی از شهروندان دزفولی بر اثر متصاعد شدن گاز با منشاء مجهول در یکی از مناطق شهر دزفول مسموم و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش ایرنا این حادثه حوالی ساعت 22 شنبه شب در حد فاصل میدان مادر تا پل سوم دزفول رخ داده است.

تعدادی از شهروندان دزفولی شنبه شب در تماس با خبرنگار ایرنا اظهار داشتند: هنگام عبور در محدوده بین میدان مادر تا پل سوم این شهر بوی تندی استشمام کرده که این بو موجب بروز مشکل تنفسی برای آنان شده است.

به گفته این شهروندان شدت این بوی تند که بیشتر شبیه گاز کلر است به حدی است که امکان عبور و تردد در این محدوده نیست و افراد دچار مشکل تنفسی می شوند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دزفول گفت: منشاء این گاز که ظاهرا ناشی از متصاعد شدن گاز در منطقه است هنوز دقیقا روشن نشده است.

امیر عیسی زاده افزود: تلاش برای شناسایی منشاء این گاز آغاز شده است.

وی بروز مشکل تنفسی برای تعدادی از شهروندان دزفولی را تائید کرد و اظهار داشت: با تلاش اورژانس 115 افرادی که دچار مشکل تنفسی شده اند به بیمارستان و مراکز درمانی دزفول منتقل شده و تحت درمان می باشند.
 
کلمات کلیدی : مسمومیت+دزفول
 
دزفولی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۰۷:۴۴:۵۴
هنگام نشت گاز کلر باید سریعا از آب آهک برای خنثی سازی گاز کلر ار محل نشت اقدام کرد، ضمنا مصدومان برای جلوگیری از سرفه لازم است شربت اکسپکتورانت را هر ساعت یک قاشق میل نمایند تا زمانیکه بتوانند خود را به مرکز درمانی برسانند. (4516924) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.