توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394166
توصیه انتخاباتی معاون دولت احمدی‌نژاد به اصولگرایان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۸
باشگاه خبرنگاران نوشت:عضو جمعیت ایثارگران گفت: اصولگرایان با صدا و گزینه واحد به میدان انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ وارد می‌شوند.

لطف‌الله فروزنده درخصوص ادعای برخی اصولگرایان مبنی بر اینکه چهره‌های سابق این طیف امتحان‌شان را در انتخابات ریاست جمهوری پس داده‌اند ‌و آنان به دنبال چهره‌های جدید برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده هستند، اظهار داشت: در جبهه اصولگرایان در وهله اول، رسیدن به وحدت اهمیت دارد.

عضو جمعیت ایثارگران با بیان این که اصولگرایان با صدا و گزینه واحد به میدان انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ وارد می‌شوند، گفت: اصولگرایان باید برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ روی گزینه‌ای واحد به اجماع برسند.

وی با اشاره به شاخص‌هایی که باید در کاندیدای مورد نظر اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری وجود داشته باشد، تصریح کرد: این فرد باید ولایت‌مدار و متعهد باشد.

فروزنده با تاکید بر اینکه فردی که می‌خواهد رئیس جمهور شود باید توانایی انجام کار تیمی داشته باشد، افزود: از آنجایی که اصولگرایی طیفی گسترده است، فرد مورد نظر آنان باید توانایی جمع کردن احزاب مختلف طیف اصولگرا در کنار یکدیگر را داشته باشد و علاوه بر این از ظرفیت مردمی و محبوبیت کافی برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه باید دید از سبدی که اصولگرایان برای انتخابات سال ۹۶ تعریف خواهند کرد چه کسی می‌تواند بیشترین امتیاز را برای کاندیدا شدن اتخاذ کند،‌ اظهار داشت: امکان دارد در لیست اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال آتی، هم از چهره‌های جدید و هم از چهره‌هایی که قبلا در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده‌اند بهره گرفته شود و هیچ منعی در این باره وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی : لطف‌الله فروزنده+اصولگرایان+انتخابات ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.