توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506080
توضیح تاجگردون درباره جلسه میدان آرژانتین/ شرح مطالبات استانی از بیطرف و پاسخ‌های او
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۸
غلامرضا تاجگردون در صفحه اینستاگرام خود درباره جلسه میدان آرژانتین توضیح داد.

به گزارش خبرآنلاین، غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و عضو فراکسیون امید که بعد از بررسی کابینه شایعاتی درمورد او و شرکت کردنش در جلسه میدان آرژانتین مطرح شده بود با انتشار عکسی از خود حبیب الله بیطرف نسبت به این شبهات پاسخ داد؛ 

او خطاب به اصلاح طلبان نوشت: جهت استحضار دوستان عزيز اصلاح طلبم و آناني كه اين روزها در خصوص راي جناب مهندس بيطرف اظهارنظر مي‌فرمايند و سعي در حاشيه سازي در اين زمينه دارند، يادآور مي شوم:اول: به عنوان يك اصلاح طلب كه اصلاح طلبي خودم را اعتقادي كسب كرده ام و نه عاريتي به همراه ديگر نمايندگان عزيزي كه اين روزها مورد هجمه قرارگرفته اند منجمله جناب نعمتي دوست داشتيم مهندس بيطرف راي بياورند.

دوم: دوستان عزيزي كه اظهارنظر مي‎فرمايند، بدانند نمايندگان مردم در كنار نگاه سياسي خودشان به تركيب دولت و وزراء انگونه نگاه مي‎كنند كه كداميك مي‎توانند مطالبات موكلينشان را پاسخ دهند و اگر كسي ديدگاهش مطابق منافع موكلينش نباشد قطعا به او اعتماد نمي‎كند و راي نمي‎دهد و به همين خاطر است كه مي‎گويند راي اعتماد. 

سوم: درست است در تهران و برخي مناطق يك ليست راي مي‎آورد ولي در شهرستان‌ها مردم عمدتا به عملكرد نماينده راي مي‎دهند و به همين خاطر است مثلا شخصي مثل حقير هفتادو پنج درصد از مردم به او راي مي‎دهند و عليرغم اينكه مردم مي‎دانند اصلاح طلبم ولي خيلي از اصولگرايان عزيز هم بخاطر منافع ملي و محلي راي مي‎دهند.

چهارم: جناب مهندس بيطرف چند نكته را با اعتقادي كه داشتند در جلسات متعدد استاني و منطقه اي مطرح كردند كه بدين دليل نتوانست راي لازم را كسب كند و اصلا ربطي به اصلاح طلبي و غيره نداشت و به نظرم دوستان عزيز تسويه حساب با ليست اميد را بگذارند وقت ديگري ( ايشان فرمودند/١: در انتقال اب سرچشمه هاي كارون به منطقه يزد و ديگر مناطق تعارف ندارم و انجام خواهيم داد و لذا قطعا نمايندگان خوزستان و زاگرس به او راي نخواهند داد ٢: تلويحا فرمودند چرا يزد و كرمان از دريا اب منتقل كنند خوزستان كه به دريا نزديكتر است ٣: نتوانستند در جلسات و صحن علني مساله سد گتوند را خوب توجيه كند و نمايندگان قانع نشدند ٤: در صحن علني مساله قم رود را به نحو بدي مطرح كرد و لرستانبها توجيه نشدند ٥: عليرغم بيان برخي موضوعات عمده نمايندگان شمال نتوانستند قانع شوند كه ايشان به دنبال انتقال اب البرز به كوير و سمنان نيست ٦: ايشان چندين بار اين جمله را فرمودند كه من با اصرار امدم و انگيزه ندارم و نمايندگان هم تمايل دارند وزير انگيزه اش بالا باشد. ---- دوستان عزيزم اگر شما نماينده اين خطه ها از سرزمين ايران بوديد ايا به جناب مهندس بيطرف كه دوست خوب و ارزشمندهمه ما است راي اعتماد مي داديد؟ لطفا فراکسيون اميد و دكتر عارف عزيز را متهم نكنيد و دوستاني هم كه موضوع را مي دانند فرار نكنند كه من در اين جلسه بودم يا نبودم. نه يك جلسه بلكه چندين جلسه با جناب مهندس بيطرف بود تا اقناعي به نتيجه برسيم.

او در ادامه نوشت: نه او انسان كوچكي بود كه بخواهد دروغ بگويد و بگذرد و نه نمايندگان انسان‌هايي هستند كه بخواهند از منافع موكلينشان بگذرند. لطفا اين بحث را سياسي نكنيد و به حاشيه نكشيد والسلام


 
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم + روحانی + کابینه روحانی + مجلس + جلسه رای اعتماد + بیطرف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.