توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348518
حملات بی‌سابقه ترامپ به رقبا؛ کروز خالی بند است، هیلاری حقه‌باز، برنی کمونیست و کاسیچ آقای ۱ به ۳۸
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷
ایسکانیوز نوشت: دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه انتخابات آمریکا در تازه ترین حملات لفظی خود به دیگر نامزدهای انتخاباتی، تد کروز را "خالی بند"، هیلاری کلینتون را "حقه باز" و برنی سندرز را "کمونیست" خواند.

ترامپ اتحاد اخیر کاسیچ وکروز را نشان دهنده ضعف آنها دانست و گفت: این دو نفر به تنهایی نمی توانند من را شکست بدهند بنابراین مجبور شدند که علیه من با یکدیگر متحد شوند. استیصال این دو نفر به خصوص کروز مشهود است چرا که در نهایت راضی به ائتلاف با جان کاسیچ شده که در رقابت های ایالتی تنها موفق به کسب یک پیروزی شده است و بهتر است او را آقای ۱ به ۳۸ صدا کنیم.

ترامپ افزود: من در ایالت هایی موفق به کسب اکثریت آرا خواهم شد که این دو نفر حرفی برای گفتن ندارند. تا کنون ۵۵ هزار ضد تبلیغ برای من ساخته شده و این در حالی است که کاسیچ حتی یک تبلیغ منفی هم در کارنامه انتخاباتی خود ندارد.

به گفته او، کاسیچ از طرفداران خود در ایالت ایندیانا خواسته به او رای بدهند و این یعنی او به اتحاد با کروز وفادار نبوده است. اما کاسیچ با رد این ادعا تصریح کرد که از طرفداران نخواسته تا به او رای بدهند، بلکه اعلام کرده در این ایالت کمپین انتخاباتی تشکیل نخواهد داد و این مساله خود گویای همه چیز است.

ترامپ در ادامه حملات لفظی خود، برنامه های برنی سندرز را به باد انتقاد گرفت و گفت: فرمول محاسباتی سندرز مشخص نیست، میزان خدماتی که قرار است به صورت رایگان به مردم ارائه شود نسبت به حجم مالیاتی که او قرار است از آنها دریافت کند بسیار ناچیز است. وی افزود: سندرز دیوانه است. می توانید او را سوسیالیست بدانید ولی او می خواهد مالیات را به ۱۰۰ درصد برساند و این یعنی مردم تمام درآمدشان را باید دو دستی تقدیم دولت کنند.
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ ،هیلاری کلینتون ، برنی سندرز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.