توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 374567
آمریکایی‌ها تد کروز را هو کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۴
«تد کروز» سناتور آمریکایی از ایالت تگزاس در گردهمایی ملی حزب جمهوری خواهان از حمایت از «دونالد ترامپ» نامزد این حزب در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا خودداری کرد و توسط شرکت کنندگان 'هو' شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، کروز، رقیب سابق ترامپ از حزب جمهوری خواه روز چهارشنبه در گردهمایی ملی این حزب از اعضا خواست بر اساس وجدان خود و بدون پیروی از خط مشی های حزبی در انتخابات شرکت کنند.

این اظهارات و مخالفت وی در حمایت از ترامپ باعث بروز ناآرامی در این گردهمایی شد و حضار وی را هو کردند.

کروز در این گردهمایی فقط به گفتن تبریک به ترامپ به دلیل نامزدی اش بسنده و از بیان این که به وی رای خواهد داد خودداری کرد.

وی گفت: ما لایق رهبرانی هستیم که به اصول پایبندند و باعث اتحاد ما در حمایت از ارزش های مشترک مان می شوند.

هنگامی که این سناتور آمریکایی گفت هرکسی که کشورش و فرزندانش را دوست دارد، بر اساس وجدان خود رای دهد، فریاد خشم حضار بلند شد.

کروز که انتظار می رود در صورت شکست ترامپ در مقابل هیلاری کلینتون در انتخابات سال ۲۰۲۰ شرکت کند مجبور شد قبل از پایان اظهاراتش به سخنرانی اش پایان دهد.

تد کروز پیشتر پس از تحمل شکست در انتخابات درون حزبی در ایالت ایندیانا، از رقابت بر سر راهیابی به کاخ سفید دست کشید و راه رسیدن دونالد ترامپ به نامزدی جمهوری خواهان را کاملا باز گذاشت.
منبع: ایرنا
 
کلمات کلیدی : انتخابات 2016 آمریکا ، دونالد ترامپ ، هیلاری کلینتون ، برنی سندرز ، مجمع ملی حزب دموکرات ، حزب دموکرات ، نامزد دموکرات ، سندرز ، کلینتون
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.