توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505874
کدام مراکز درمانی هلال‌احمر همزمان با عرفه به زائران عتبات عالیات خدمت می‌هند؟
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
مراکز درمانی هلال‌احمر ایران در 6 هتل در کربلا، چهار هتل در نجف و دو هتل در کاظمین همزمان با نزدیک شدن به روز عرفه برای ارائه خدمات درمانی به زائران به صورت 24 ساعته و 8 ساعته فعال هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر به نقل از ایسنا، دکتر منعم شمشادی در این زمینه اعلام کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، هلال‌احمر در شش هتل از جمله در هتل "نجم" کربلا به صورت 24 ساعته، "هدی الوالی" 8 ساعته، هتل "رضوان" 8 ساعته، "قصر الضیوف" 8 ساعته، هتل "نجار" 16 ساعته و در هتل "شمس الکربلا" به صورت 8 ساعته به زائران خدمت ارائه می‌دهد.

وی همچنین افزود: در نجف اشرف همزمان با این ایام در هتل "نبأ" به صورت 24 ساعته، "انوار الصادق" 16 ساعته،  "قصر الجنان" 8 ساعته و در "قصر المولی" به صورت 8 ساعته به زائران ارائه خدمت می‌شود.

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ایران در عراق با تاکید بر اینکه در شهر کاظمین در هتل "جنه‌الفردوس" 24 ساعته و هتل "شناشیل" 8 ساعته به زائران ارائه خدمت می‌شود، افزود: در حال حاضر ارائه خدمت در هتل‌های "قصر المولی" و "قصر الجنان" نجف آغاز شده و سایر درمانگاه‌ها از هفتم شهریور شروع به کار می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : حج و زیارت + زائران + عتبات عالیات + حجاج ایرانی + هلال‌ احمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.