توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456590
احتمال حمایت سران اصلاحات از لیست شورا
تاریخ انتشار : شنبه ۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
رییس فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران اعلام کرد: اصلاح‌طلبان هنوز وارد مصادیق برای شورای شهر و گزینه شهرداری نشده‌اند.


به گزار ش ایسنا، رییس فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران اعلام کرد: اصلاح‌طلبان هنوز وارد مصادیق برای شورای شهر و گزینه شهرداری نشده‌اند.

احمد حکیمی پور بعد از نام نویسی برای شرکت در انتخابات دوره پنجم شورای شهر گفت: به رویکرد دوره چهارم از نظارت نمره زیر ۱۰ می‌دهم و از نظر مصوبات کارنامه ضعیفی داشت.

رییس فراکسیون اصلاح‌طلبان در مورد برنامه‌های اصلاح طلبان برای شورای آینده ادامه داد: در دوره پنجم بیشتر به دنبال با کیفیت کردن مدیریت شهری همچنین از نظر انضباط شهری هستیم.

عضو شورای شهر تهران در مورد سرلیست‌های اصلاح طلبان و اینکه آیا همراه با لیست شهردار آینده هم معرفی می شود گفت: اصلاح طلبان هنوز هیچ لیستی را آماده نکرده‌اند و به همین دلیل سرلیست‌ها هنوز مشخص نشده است و در جلساتی که داشتیم از معرفی شهردار همراه با لیست هیچ صحبتی نشده است.

حکیمی پور در پاسخ به اینکه آیا اصلاح طلبان پیش بینی پیروزی در انتخابات شورای شهر مانند انتخابات مجلس را می‌کنند گفت: پیش بینی می کنیم اما باید به این نکته توجه کنیم که انتخابات شورای شهر با انتخابات مجلس متفاوت است. انتخابات شورای شهر بعد اجتماعی و شهری دارد اما انتخابات مجلس بعد سیاسی و از این نظر باید توجه داشته باشیم که شکل انتخابات متفاوت است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا سران اصلاحات به مانند لیست امید از لیستی در شورا حمایت می‌کنند یا نه گفت: اطلاعی در این زمینه ندارم اما هر فردی می‌تواند از هر لیستی حمایت کند.
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر+اصلاح‌طلبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.