نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 425099
کنایه جهانگیری به صداوسیما: این هنر شما بود که توانستید وزیر بهداشت را عصبانی کنید
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۴
ایسنا نوشت:‌ معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه بخش خصوصی باید میدان‌دار اقتصاد کشور باشد، گفت: یکی از زمینه‌هایی که نیاز است بخش خصوصی به آن ورود کند حوزه درمان است و ما از این ورود به طور جدی حمایت می‌کنیم.

اسحاق جهانگیری در مراسم افتتاح بیمارستان عرفان نیایش که عصر امروز با حضور وزرای بهداشت و علوم، علی اکبر ولایتی و استاندار تهران برگزار شد، ضمن تبریک ولادت پیامبر اکرم (ص) گفت: ان‌شاالله هرچه زودتر درگیری‌ها و خونریزی‌ها در بلاد اسلامی برچیده شود و چهره رحمانی و مهربانی در میان مسلمانان حاکم و ثابت شود که دین اسلام دین محبت است که از هرگونه خشونت پرهیز دارد.

وی ادامه داد:‌ من به عنوان مسئول اجرایی و فکر می‌کنم یکی از شریف‌ترین و خادم‌ترین اقشار جامعه پزشکان هستند و هیچ بخشی از نخبگان کشور به آن میزان که پزشک خدمت می‌کند تا این اندازه بین مردم مورد اعتماد و دلسوز نیست و نباید به مسائل حاشیه‌ای فکر کرد.

معاون اول رییس جمهور خاطرنشان کرد: یکی از رسالت های اصلی ما در این دولت این بوده که غم و باری از دوش بیمار برداریم که در این مسیر طرح تحول سلامت شروع و اجرایی شد و وزیر کاردان، دلسوز، مهربان و پرتلاشی همچون آقای هاشمی این کار را بر عهده گرفت که چند شب گذشته در صدا و سیما ایشان را عصبانی کردند و من تعجب کردم چون این هنر آن‌ها بود که توانستند ایشان را عصبانی کنند.

جهانگیری با بیان اینکه دولت در تنگنای بودجه توانست طرح تحول سلامت را اجرا کند، گفت: در زمان تحریم‌ها و افت قیمت نفت و وجود بدهی در بخش دولتی این طرح را انجام دادیم و همچنان در ادامه آن مصمم هستیم اما نیاز است که به طور مرتب بازخورد اجرای آن از جامعه گرفته شود و در صورت نیاز اصلاحات انجام گیرد.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی باید میدان‌دار اقتصاد کشور باشد افزود: یکی از زمینه‌هایی که نیاز است بخش خصوصی به آن ورود کند حوزه درمان است و ما از این ورود به طور جدی حمایت می‌کنیم چرا که بخش خصوصی می‌تواند معجزه کند.

جهانگیری یادآور شد: یکی از دلایلی که بخش خصوصی غیرپزشک کمتر در حوزه درمان ورود پیدا کرده مساله کسب مجوزهاست و این کسب مجوزها در فضای کسب و کار باید اصلاح شود.وی افزود: از طرف دیگر در سیستم اجرایی کشور باید افراد متناسب با کار فعالیت کنند و در کنار تیم مدیریتی پزشکان باید تیم مدیریتی با تخصص‌های دیگر نیز وجود داشته باشد.
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+کارانه پزشکان+برنامه ثریا
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۰:۵۷:۳۰
شما فکر می کنید صدا و سیما اذهان مردم را نسبت به کار شما خراب می کند، درصورتی که اصلا این چنین نیست. الان سال 2016 و عصر فضای مجازی است و مردم روستا هم می دانند و می فهمند که در کشور چه می گذرد. شما فکر می کنید مردم نمی بینند که یک پزشک بی اخلاق با آنها چه می کند. اساسا علت فساد در پزشکان عدم نظارت و پیگیری مشکلات آنها توسط یک دستگاه بی طرف است. در سیستم پزشکان ؛ قانونگذار و مجری و قاضی همه از یک جنس هستند و هیچ کس طرف مردم یا بیمار نیست. این طور می شود که آنها مالیات نداده و هرقدر بخواهند حق مطب شان است و .... کنایه آقای جهانگیری بی مورد و با عیب خودتان را برطرف کنید نه آینه بشکنید (4070436) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۱:۰۳:۳۴
طرح تحولی که 2 نقطه منفی در آن هست: 1-عایدی و درامد بیشتر پزشکان در ان بیشتر دیده شده تا بیمار، و 2- سهم پرداختی دارا و ندار یکی است، چه طرحی است که قابل دفاع باشد؟! (4070444) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۱:۳۶:۳۷
با وجود تنگنای مالی از حقوق معلمان و کارگران زدید،بودجه آموزش وپرورش را ندادید،روی قبوض برق وگاز و موبایل و...مالیات بر ارزش افزوده ،اضافه کردید،تا درآمد نجومی پزشکان 10برابر شود.ممنونیم از شما
چوب خشک در برابر روحانی رای میاره. (4070487) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۱:۴۲:۱۴
نه این هنر آقای وزیر بود. (4070502) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۱:۴۲:۳۶
و بی هنری دولت ها هم این بوده است که نتوانستند قانون را به نحوی اصلاح کنند که تعادل برقرار شود. هر کسی می داند پزشک متخصص باید در آمد مناسبی داشته باشد. ولی اختلاف چند صد میلیونی معقول است؟ (4070503) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۲:۱۹:۴۸
معاون محترم همجنان دفاع میکنند.رسانه وظیفه خود را درست انجام میدهد.مردم هم درک دارند و میفهمند. (4070568) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۷ ۲۲:۴۱:۱۴
چرا باید وقتی به مسئول بگن توضیح بده جواب بده


عصبانی بشه؟؟؟؟؟

اسمش روشه: مسئول = مورد سوال = پاسخگو

خوب به قول مهران مدیری اگه نمیتونی (4070598) (alef-13)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۰۸:۵۳:۴۷
اقدام دکتر هاشمی کاملا درست بود (4070978) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۸ ۱۰:۰۸:۳۳
چرا فقط دولت ؟ (4071094) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.