توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424504
صحبت‌های همسر علی نصیریان از دشواری کار این بازیگر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۱
فاطمه بیات با اشاره به اینکه علی نصیریان هم‌اکنون مشغول ایفای نقش در یک فیلم سینمایی است، گفت: بعید می دانم این اثر برای بهمن‌ماه آماده شود.

به گزارش میزان، همسر استاد علی نصیریان  گفت: خدا را شکر نسبت به چند وقت قبل حال بهتری دارم اما با این حال زندگی مسیر استمرار خود را طی می کند.

وی ادامه داد: بازیگری حرفه بسیار دشواری است که نصیریان نیز به دلیل حجم بالای فعالیت‌هایش در این عرصه، وقتی به منزل می آید، بسیار خسته است.

بیات همچنین اظهار کرد: البته برخی اوقات که تنوع بیشتری در کار وجود داشته باشد، همسرم کمتر خسته می شود اما در شرایطی که در یک محل ثابت حضور دارد، خستگی بیشتری را تحمل می کند.

همسر استاد نصیریان در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: علی نصیریان هم اکنون مشغول ایفای نقش در یک فیلم سینمایی است که قرار بوده است برای بهمن ماه آماده شود. البته با توجه به اینکه حجم کار در فیلم سینمایی جدید نصیریان بالا است، بعید می دانم که این اثر برای بهمن ماه آماده شود. 

بیات یادآور شد: پیش‌تر و در مواردی اتفاق افتاده بود که فیلمنامه‌های پیشنهادی به همسرم را مطالعه می کردم اما در شرایط کنونی که بیمار هستم چنین کاری را انجام نمی دهم.

در کارنامه هنری استاد علی نصیریان، ‌فیلم های سینمایی و سریال هال تلویزیونی بسیار ارزشمندی دیده می شوند که جدیدترین فعالیت های این پیشکسوت عرصه بازیگری مربوط به ایفای نقش او در سریال «شهرزاد» بود.

در سریال پرطرفدار «شهرزاد» که حسن فتحی کارگردانی آن را برعهده داشت، هنرمندانی همچون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی، مصطفی زمانی، مهدی سلطانی، پریناز ایزدیار، ساقی زینتی، گلاره عباسی، پرویز فلاحی پور به ایفای نقش پرداختند.
 
کلمات کلیدی : علی نصیریان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.