نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467200
اتومبیل امین زندگانی در آتش سوخت + عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۵
ایلنا نوشت: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از آتش‌سوزی در خیابان شریعتی بر اثر نشت بنزین خبر داد. در این حادثه اتومبیل امید زندگانی نیز دچار آتش‌سوزی شد.
 
جلال ملکی با اعلام این خبر گفت: ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه آتش‌سوزی در جوی آب خیابان شریعتی تقاطع خیابان پلیس اتفاق می‌افتد.

او با بیان اینکه ۵ ایستگاه به این منطقه اعزام شده‌اند، گفت: با اعزام آتش‌نشانان مشخص می‌شود که جوی آب به سمت خیابان شریعتی و هم به سمت خیابان پلیس به طول هزار متر آتش گرفته و آتش در برخی از جاها از دریچه‌های روی جوی آب بیرون زده است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: ۱۰ خودرو که در کنار این جوی آب پارک بودند، خسارت دیده‌اند. همچنین چند اصله درخت و بخشی از سایبان‌ها و تابلوهایی که در این قسمت از خیابان بوده است به طور جزئی خسارت دیده‌اند.

جلالی تاکید کرد: آتش‌نشانان در هر دو مسیر مشغول عملیات هستند تا از گستردگی بیشتر آتش در محل جلوگیری کنند. این حادثه مصدوم نیز نداشته است.

او با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: برخی مواقع به دلیل بی‌احتیاطی برخی افراد ته مانده بنزین خود را در داخل جوی آب خیابان خالی می‌کنند که این امر موجب حادثه می‌شود. در این حادثه ما نیز احتمال چنین مشکلی را می‌دهیم اما همچنان در حال بررسی هستیم.

یکی از اتومبیل‌هایی که در این حادثه دچار حریق شده مربوط به امین زندگانی (بازیگر سینما و تلویزیون) است. این بازیگر از دقایقی قبل پس از اطلاع از حادثه در صحنه آتش‌سوزی حاضر شد.

 
کلمات کلیدی : حریق + آتش‌سوزی + امین زندگانی
 
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۴:۱۴
حالا چی بوده ماشینش ؟ (4300078) (alef-11)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۹:۴۶
هر متر یک لیتر بنزین برای هزار متر پس ته مانده نیست از طرف یک بی سواد (4300096) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۵:۵۷:۳۱
شانسی دیگه وقتی قراره قضا و بلا بخوره توی مال یک نفر از توی جوب آب زیر زمین هم فوران میکنه میاد بالا (4300316) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۰ ۱۷:۳۸:۲۵
این حادثه بیشتر خرابکاریه تا یک اتفاق. (4300611) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۰۰:۱۱:۵۹
برخی مواقع به دلیل بی‌احتیاطی برخی افراد ته مانده بنزین خود را در داخل جوی آب خیابان خالی می‌کنند!!!!!!!!!!! ته مانده بنزین!!!!! چیه این!!!! (4301630) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.