نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472061
بذرپاش: آقای روحانی! شما خودت آخر «لوله کردن محرومان» هستی!
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۸
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با طرح این پرسش که پورسانت خرید هواپیماهای ایرباس را چه کسی گرفته است، گفت: آقای روحانی! شما خودت آخر «لوله کردن محرومان» هستی، چگونه به دیگران تهمت می‌زنی؟

به گزارش فارس از سمنان، مهرداد بذرپاش یکشنبه‌شب در جمع مردم سمنان با بیان اینکه مردم می‌خواهند پنج روز دیگر بین آدرس‌های غلط و درست دست به انتخاب بزنند، اظهار داشت: مردم با آگاهی به اینکه چه چیزی در انتظار کشور است، می‌خواهند ناجی کشور از پیش‌فروشی تا 25 سال آینده باشند.

وی با اشاره به عدم صداقت دولت با مردم اظهار کرد: در مسائل اجتماعی دروغ گفتن خطایی بزرگ است و سرنوشت کشور را به اشتباه به مردم نشان می‌دهد و این گناهی بزرگ محسوب می‌شود.

هواپیماها اجاره به شرط تملیک بود که برای آن تحریم نبودیم!
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه مردم می‌خواهند اصول مدیریتی بر مبنای صداقت را انتخاب کنند، گفت: مردم مدیریت شاه سلطان حسینی که بدون مدیریت و بر مبنای غلط است، را نمی‌پذیرند.

بذرپاش با بیان اینکه سند 2030 و برجام نمونه رسانه‌ای‌شده پیش‌فروش کشور است، گفت: خرید هواپیمای ایرباس که به آن دامن می‌زنند و می‌گویند شما مخالف هواپیما سوارشدن مردم هستید، نیز ابزار اشتغال فرانسوی‌هاست.

وی با بیان اینکه 10 درصد پورسانتی که از خرید هواپیماها برای عده‌ای حاصل شد، از مردم مخفی نگه داشته شد، اضافه کرد: خرید این هواپیماها اجاره به شرط تملیک بود که برای آن تحریم نبودیم؛ اما خرید آن را به برداشتن تحریم ربط می‌دهند.

مردم مدیریت مبتنی بر دروغ را کنار می‌زنند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه پنج روز دیگر مردم مدیریت مبتنی بر دروغ را کنار گذاشته و به صداقت رأی می‌دهند، به طرح خصوصی‌سازی مدارس که توسط دولت ارائه داده شده بود، اشاره کرد و افزود: دولت طرحی مبنی بر پولی کردن مدارس که خلاف قانون اساسی بود، را ارائه کرد؛ اما مجلس برابر آن ایستاد.

وی با اشاره به اینکه دولت فعلی 28 سال به‌طور مستقیم و 32 سال غیرمستقیم مدیریت اجرایی کشور را بر عهده داشته است، گفت: مدل صحبت کردن این مدیران به‌گونه‌ای است که انگار تازه از خارج آمده و عده‌ای دیگر مملکت را اداره کرده‌اند که دائماً اداره آن را زیر سؤال برده و مشکلات و کاستی‌ها را گردن نیروهای انقلابی و جهانی می‌اندازند.

تمام پرونده‌های روی میز روحانی طی 20 سال پرونده آشوب و کنترل بوده است

بذرپاش به سابقه رئیس دولت فعلی اشاره کرد و افزود؛ تمام پرونده‌های روی میز وی 20 سال پرونده آشوب و کنترل بوده؛ اما ادعای کار فرهنگی می‌کند و به دیگران تهمت و افترا می‌زند.

وی با اشاره به درآمد حاصل از هدفمندی یارانه‌ها گفت: امروز درآمد حاصل از هدفمندی یارانه‌ها 80 هزار میلیارد تومان است که تنها 40 هزار میلیارد تومان آن به مردم داده می‌شود و مردم طلبکار نصف دیگر این سرمایه هستند.

بذرپاش با بیان اینکه امروز نقدینگی کشور بسیار افزایش یافته است، گفت: در ابتدای دولت، نقدینگی 460 هزار میلیارد تومان بوده و اکنون 800 هزار میلیارد تومان به نقدینگی کشور اضافه شده است.

وی با بیان اینکه در تاریخ جمهوری اسلامی هیچ دولتی در دوره دوم آن‌قدر رأی منفی نداشته است، اضافه کرد: آن‌ها برای فرار از واقعیات جامعه به جوسازی سیاسی و بیان دیوارکشی بین مردم روی آوردند.

بذرپاش با اشاره به اتهام‌زنی‌ها و تبلیغ نادرست رقبا از روی کار آمدن نیروهای انقلابی گفت: بیان این روش‌ها و طرح این‌گونه مسائل توهین به شعور ملت و نادیده گرفتن بصیرت جوانان کشور است.

رکود کشور را به عقب بازگرداند

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اکنون نیروهای انقلاب سردارانی مانند قاسم سلیمانی تربیت کرده و نیروهای مسلح و مدافعان حرم حافظ کیان اسلامی هستند، اظهار کرد: بارها ادعا شد برجام سایه جنگ را از کشور برداشت و با آمدن نیروهای مجاهد در رأس کار دوباره جنگ به منطقه برمی‌گردد که این امنیت به برکت خون شهداست.

وی با بیان اینکه امروز باید رأی نفی بیکاری، رکود، نفی دولت بسته و اشرافی و رأی نفی دولت پنهان‌کاری را به صندوق انداخت، گفت: مردم با انتخاب نیروی ولایی و انقلابی نشان خواهند داد که به عقب برنمی‌گردند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم به‌کارگیری نیروهای جوان برای کشور گفت: در این دولت، شعار حمایت از جوانان سر داده می‌شود؛ اما مدیران پیر و خسته در رأس کار هستند که باید این دیدگاه عوض شود.
 
کلمات کلیدی : بذرپاش
 
از سار کاشان
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۰:۱۷:۲۹
فکر کنم منظور آقای بذرپاش از محرومان خودش باشه ! که البته سخت هم لوله شده (4354237) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.