نظر منتشر شده
۴۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 364656
تلاش رسانه‌ای قوم لوط برای سنگسار انسانیت
عماد فاضل‌زاده، 31 خرداد 95
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۴
یک حادثه تیراندازی در کلوپ همجنس بازان در اورلاندو توسط یک جوان افغان کافی بود تا رسانه‌های جهان بار دیگر حمایت از حقوق همجنس بازان و حمله به اسلام بدلیل مخالفت با این عمل شنیع را در دستور کار خود قرار دهند.

اما با وجود آنکه حتی دو روز بعد از این ماجرا مشخص شد که عمر متین ۲۹ ساله، خود عضو این کلوپ بوده و حتی در سایت زوج یابی همجنس بازان عضویت داشته است، رسانه‌های جهانی ترجیح دادند تا همچنان اسلام و احکام مرتبط با همجنس بازان را هدف سیبل خود قرار دهند؛ حال آنکه به طور میانگین در هر شبانه روز ۲۷ نفر در آمریکا به دلیل تیراندازی کشته می‌شوند و هویت دینی فرد قاتل این چنین مورد بحث قرار نمی‌گیرد، اما وقتی که پای یک فردی که گفته می‌شود به دلیل اصالت افغانیش، مسلمان است، به میان می‌آید، موضوع رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد و پای حقوق بشر آمریکایی به میدان باز می‌شود. با این چنین هجمه رسانه ای سؤالات مختلفی در ذهن مخاطب خود ایجاد می‌شود.

آیا واقعاً اسلام با چنین عملی موافق است؟ آیا مجازاتی را که اسلام برای مرتکبین این عمل شنیع در نظر گرفته، تنبیه خشنی است؟ رویکرد رسانه‌های جهان در برابر این موضوع چگونه بوده است؟ آیا همجنس بازی یک رفتار غیر اخلاقی است یا بیماری قابل درمان؟
در ادامه مطلب سعی شده تا ابعاد دینی، رسانه ای و اجتماعی این موضوع که در روزهای گذشته بر سر زبان‌ها بوده، بررسی می‌شود.

بعد دینی:
سؤال: بافرض مسلمان بودن عمر متین چرا جنایت او هیچ ارتباطی با احکام اسلامی ندارد؟
جواب:
اسلام فقط فرد مسلمان را ملزم به اجرای احکام اسلام کرده است نه غیر مسلمان را. اگر گروهی در کشور آمریکا به هر دلیل روی به همجنس بازی آورده‌اند، هیچ فرد مسلمانی نمی‌تواند ایشان را بدلیل عدم پیروی از احکام اسلامی مجازات کند؛ این موضوع همانند آن است که بخواهیم کودک چهارساله ای را به دلیل پاره کردن قرآن تنبیه کنیم، حال آنکه به دلیل عدم بلوغ عقلی آن کودک، هیچ تکلیف شرعی برآن نیست.

همچنین اگر از منظر جمهوری اسلامی به این موضوع بنگریم این موضوع نیز به دلیل عدم تبعیت از قوانین هر کشور (چه حکومت اسلامی و یا غیر اسلامی) رد می‌شود؛ و ماجرای مخالفت امام خمینی برای قربانی کردن گوسفندی در خیابان‌های نوفل لوشاتو به دلیل تبعیت از قوانین کشور فرانسه، خود گواه این مدعاست.

حال حتی اگر این جنایت در یک کشور اسلامی روی می‌داد و مشخص می‌شد که آن پنجاه نفر کشته شده نیز مسلمان بودند، باز هم از منظر اسلام این جنایت محکوم می‌باشد. اسلام فردی را که با یک اسلحه در جامعه رعب و وحشت ایجاد می‌کند را محکوم کرده و در یک حکم سنگین، وی را محارب می‌نامد. چه بسا اگر در جامعه اسلامی مشخص شد که عده ای به صورت علنی روی به همجنس بازی آورده‌اند جرم ایشان باید در یک دادگاه اسلامی مورد بررسی قرار گیرد.

سؤال: آیا طبق گفته رسانه‌های جهانی به خصوص رسانه‌های اپوزیسیون، مجازاتی را که اسلام برای همجنس بازی در نظر گرفته است، مجازات خشنی است؟
جواب:
در همه ادیان و بلکه همه سیستم‌ها مجازات و تنبیه وجود دارد و مجازات به خودی خود خشن نیست. مجازات در واقع درمان یک خشونت و انحراف در جامعه است و اگر نباشد جامعه نمی‌تواند استقرار پیدا کند. اینکه آیا مجازات اعدام مجازات منصفانه ای است یا نه امروزه از لحاظ حقوقی در دنیا قابل بحث است، در حال حاضر در برخی از ایالت‌های آمریکا مجازات اعدام به رسمیت شناخته شده و در بعضی از کشورهای اروپایی نیز آن را اجرا می‌کنند پس باید بین مجازات و خشونت اختلاف قائل شد.

اما با این حال اسلام آنچنان شرایط سختی برای اعدام فرد همجنس باز گذاشته که کمتر کسی می‌تواند از فیلترهای آن عبور کرده و مجازات شود. مگر در برخی از دیگر از کشورهای اسلامی که سخاوتمندانه اعدام می‌کنند (!) و نص احکام اسلامی را در نظر نمی‌گیرند که این مشکل اجرایی است و ارتباطی با دین ندارد. یکی از فیلترهای مربوطه ای را که اسلام برای عدم مجازات فرد همجنس باز در نظر گرفته، خفا و پنهانی بودن این موضوع است. اسلام با فردی که این حرکت شنیع را تعمداً به صورت علنی انجام می‌دهد (که خود این عمل تبلیغی برای یک گناه و همچنین مصداق تلاش برای به فساد کشاندن جامعه است) برخورد سخت انجام می‌دهد.

بعد رسانه ای:
شاید انتشار خبر حادثه اورلاندو برای بنگاه خبر پراکنی BBC بهترین خبری باشد که در هفته اخیر برروی آنتن شبکه رفته باشد. این رسانه سلطنتی انگلیس، چند روز قبل از حادثه اورلاندو گزارشی بر روی آنتن سرویس جهانی خود برد که فرد همجنسگرای ایرانی، برای گرفتن پناهجویی از کشور کانادا، در لباس یک طلبه ظاهر و مدعی شد که در زمان انتظار برای اخذ اقامت، در استانبول ترکیه برای همجنس بازان مسلمان خطبه عقد می‌خواند! گزارشی که BBC به دنبال آن بود تا با شکستن قبح این عمل شنیع، آن را به جامعه اسلامی پیوند دهد و با تناقض قرار دادن اذهان مخاطبان خود، پروژه تطهیر همجنس بازی و اسلام هراسی را کلید بزند.

پروژه ای که با اخراج یک روحانی شیعی از کشور استرالیان همراه می‌شود و BBC فارسی در گزارشی، از باطل شدن ویزای یک روحانی شیعه به دلیل مخالفت با همجنسگرایی توسط دولت استرالیا خبر می‌دهد و تیتر می زند «استرالیا ویزای روحانی شیعه طرفدار “حکم مرگ همجنسگرایان” را باطل کرد»، تیتری که این گونه وانمود می‌کند که این روحانی در هر کشوری مانند گروه تروریستی داعش، به اجرای احکام الهی می‌پردازد، حال آنکه همین فرد، فرخ سکالشفر با ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان اورلاندو، تاکید کرده که طرح و اجرای چنین بحثی فقط در یک جامعه تحت حکومت اسلامی ممکن است و اگر افراد در ملأ عام مرتکب عمل همجنسگرایانه بشوند، محکمه شرعی برای ایشان حکم مجازات صادر می‌کند.

اما با وجود آنکه علاوه بر اسلام، دیگر گروه‌های مذهبی در ادیان ابراهیمی و همیچنین برخی از سازمان‌های بشردوستانه و مردم نهاد، علیه همجنس بازی، علاوه بر اظهار نظرات تند، تظاهرات‌های مختلفی برپا می‌کنند، اما این آزادی بیان شامل حال فرخ سکالشفر نشد و مدعیان آزادی بیان ترجیح دادند تا میان آزادی بیان و حقوق همجنس بازان، دومی را انتخاب کنند. موضوعی که نشان می‌دهد رسانه‌های مدعی آزادی بیان نیز، با نادیده گرفتن حق اظهارنظر سکالشفر، حقوق همجنس بازان را ارجح می‌دانند.

بعد اجتماعی:
الزاماً مخالفت با همجنس بازی مختص به ادیان ابراهیمی نمی‌شود و حتی افراد خداناباور نیز نسبت به فهم خود از طبیعت این عمل را غیر طبیعی می‌دانند. با این حال روند قبح زدایی این عمل شنیع با تغییر کلمات از لواط به همجنس بازی و سپس به همجنسگرا و همجنس خواه تغییر اسم داد. تغییری که از آن به دلیل کاهش بار منفی معنایی و مشروعیت بخشی به آن یاد می‌کنند.

با این حال باید در نظر داشت که گروهی که در غرب خود را همجنسگرا می‌نامند، خارج از دو طیف زیر نیستند.

۱. با در نظر گرفتن داستان قوم لوط و طرد شدن زنان از طرف همسرانشان برای هوسرانی میان خود، می‌توان مدعی شد که قمست کثیری از افرادی که خود را همجنسگرا می‌نامند، انسان‌هایی با هوای نفس افسار گریخته هستند که میل به جنس مخالف، دیگر ایشان را ارضا نکرده و برای لذت بیشتر به قالب‌های جنسی دیگر پناه می‌برند؛ و وقتی که پای لذت گراییِ نفس در میان باشد، شاید عجیب بنظر نرسد وقتی که می‌شنویم همین افراد با حیوانات نیز رابطه جنسی برقرار می‌کنند رابطه ای که ممکن است غرب برای تئوریزه کرده آن در آینده ای نه چندان دور از واژه‌هایی مانند غیربشرگرا (!) جهت مشروعیت بخشی به آن استفاده کند. موضوعی که اسلام به صراحت از آن به عنوان نفس سرکشگر اماره یاد می‌کند و بهترین راه جهت مهار آن برای یک فرد مسلمان، تقوای الهی است و در این روزهای مبارک، روزه بهترین ابزار جهت ترک این گناه کبیره است.

۲. اما مابقی آنچه که همجنسگرا خوانده می‌شوند را گروه اندکی تشکیل می‌دهند که به دلیل جهش ژنتیکی، هویت جنسی مستقل ندارند. امام خمینی در این زمینه با فتوایی که تغییر جنسیت را برای چنین افرادی جهت بازگشت به زندگی طبیعی آزاد اعلام کرد، باعث شد تا هم اکنون ایران به عنوان بهشت تغییر جنسیت در جهان شناخته شود و سالانه بیماران زیادی از اروپا و کشورهای آسیایی با مراجعه به کلینیک‌های تخصصی در ایران، راه درمان و بازگشت به روند طبیعی زندگی را طی می‌کنند. حال آنکه همین تغییر جنسیت و بازگشت به زندگی طبیعی که همراه با تعالی و تشکیل خانواده نیز می‌باشد در اکثر کشورهای غربی از جمله آمریکا ممنوع می‌باشد و افرادی که دچار چنین بیماری هستند نیز مجبورند تا با هویت ناقص جنسی خود، با همجنس رابطه داشته باشند و در بهترین حالت مجاز هستند تا در یک عمل جراحی خود را تبدیل به یک انسان دوجنسه کنند. موضوعی که نشان می‌دهد در غرب، خلاف ادعاهایی که می‌شود، انسان نه تنها مالک بدن خود نیست بلکه فرد بیمار توانایی انتخاب هویت جنسی خود را نداشته و باید با پیروی از قوانین کشور خود، تن به یک عمل غیر انسانی دهد.
 
کلمات کلیدی : تیراندازی در آمریکا+اورلاندو
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۱۸:۳۸:۳۲
هم جنس بازان کاری میکنند که هیچ حیوانی انجام نمیدهد.
آیا تا به حال دیده اید دو حیوان هم جنس این عمل شنیع را انجام دهند؟؟؟
در مورد آن بندگان خدایی که مشکل هورمونی دارند میتوانند با عمل جراحی جنسیت خود را تغییر دهند. (3772253) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۸:۱۵:۴۱
عضو شده بوده که بتونه اونجا راحت رفت و آمد کنه اینو همسرش گفته (3773313) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۴:۱۷:۲۷
آن بندگان خدا که دو جنسه هستند به صورت مادرزاد، یک درصد مردم روی کره زمین هم نیستند.
اما این لجنهایی که همجنسبازی و لواط میکنند از نظر فیزیولوژی بدن به صورت کامل مرد هستند. (3774274) (alef-11)
 
Bulgaria
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۲۰:۳۹:۵۵
الف عزیز لطف کنید بیشتر نظرات تخصصی منتشر کنید.

منظور از اون بنده خداها همجنسگراهای مادرزاد هستن نه دوجنسه ها. دوجنسه یعنی کسی که نه بدنش کامل مرده و نه کامل زن. همجنسگراها هم 4 الی 5 درصد جمعیت کره زمین هستن. اکثریت مردم اشتباها فکر می کنن میل جنسی مثل میل به غذاست که ادم چیزی رو دوست داشته باشه یا نداشته باشه. البته من بحث همجنسبازها رو نمی کنم که منحرف هستن و حرف شما در مورد همجنسبازها کاملا درسته. ولی همجنسگراهای مردی هم که 2 الی 3 درصد مردم هستن مشکلشون اینه که با اینکه بدن مرد دارن با دیدن جنس مخالف تحریک نمی شن برعکس منزجر می شن برای همین نمی تونن با جنس مخالف به طور فیزیکی رابطه برقرار کنن. در واقع در مقابل جنس مخالف دچار ناتوانی جنسی می شن و در عوض با دیدن مردهایی با قیافه و رده سنی خاصی تحریک می شن. گرایش جنسی ربطی به شکل بدن نداره مربوط به درصد نرینگی و مادینگی مغزه. برای همینه که ترنس ها با اینکه بدن مرد دارن رفتارهای زنانه از خودشون نشون می دن یا زن های ترنس رفتارهای مردانه دارن. البته بحث همجنسگراها و ترنس ها جداست. همجنسگراهای مرد رفتار مردانه دارن. (3779236) (alef-11)
 
هموطن
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۱۸:۳۹:۰۷
با هر منطقی هم که صحبت بشه همجنس گرایی بدترین نوع شهوترانی هست و چنین کسانی از حیوانات نیز پست ترند زیرا حیوانات چنین اعمالی انجام نمی دهند وقتی پسر بچه های معصوم کشور خودمان موردتجاوز قرار می گیرند باید متجاوزین را اعدام کرد و به خاطر دیدگاه جهانی حقوق بشر نباید مورد رافت اسلامی قرار بگیرند. (3772254) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۲:۵۰:۵۴
کجای دنیا تجاوز به کودک مورد پذیرش بوده ؟ و چه ربطی اساسا به همجنس گرایی داره ؟! در خود اروپا و امریکا تجاوز یکی از بالاترین جرم هاست! (3772802) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۱۸:۴۹:۱۶
همه این مسائل به خاطر این است که ما اسلام را بد تبلیغ می‌کنیم... هر شخصی‌ یک تریبون به دست میا‌‌‌ره، برای اینکه بیشتر مکتبی‌ به نظر بیاید، شروع به محکوم کردن و حکم صادر کردن میکنه... در حالیکه اسلام هرگز نگفته بدون نظر قاضی عادل، کسی‌ برای کسی‌ حکمی صادر کنه... اسلام هرگز نگفته در خانه شخصی‌ و زندگی‌ شخصی‌ کسی‌ میتوان بدون حکم قاضی داخل شد، اسلام هرگز نگفته باید نیت خانی بشود و مثلأ التزام قلبی طرف به فلان حکم و رویه، ثابت شود، چون اصولا محال است... اسلام هرگز نگفته قوانین آن برای غیر مثلمان‌ها هم جاری است و....این چیزها را عدای متوهیم قدرت پارست که میخهند کاسه از ا‌ش داغتر باشند به اسم اسلام با صدای بلند در تریبونی که به ناع حق دستشان افتاده مطرح میکنند و موجب سؤ استفاده دیگران میشوند، مگر نه در همان جوامع، بسیار کسانی‌ هستند که به شدت ضدّ همجنس بازی هستند، ولی‌ قانون و احترام به آن مهمتر است، در همان آمریکا انجام هر گونه عمل جنسی‌ و یا حتی نوشیدن مشروبات الکلی در فضای عمومی‌ و خیابان‌ها جرم است و به شدت با آن برخورد میشود، ولی‌ اگر کسانی‌ که بزرگسل هستند و با اختیار خود در داخل خانه یا فضای سر بسته خود آزادند هر جور دوست دارند زندگی‌ کنند و احدی بدون حکم قاضی ، نمیتون از آنها سوال کند یا بازخواست و یا محکوم... (3772287) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۰:۲۷:۴۰
خوب حکم قاضی چیه؟ (3772510) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۱۹:۲۰:۵۰
بنده هم نظر و هم دین شما هستم و با شما در کلیات موافقم اما چند نکته رو خدمت شما برادر دینی در این ماه عزیز عرض می کنم:
بنده هر روز واشنگتن پست رو میخونم هیچ کامنتی به نفع ما داده نمیشه به شما هم توصیه می کنم این نظرات رو اونجا مطرج کنید و پاسخ اون افراد رو بدین بنده نمام چیزی که دیدم این بود که متاسفانه به دلیل جرکات تروریستی و... همه مخالف حضور مسلمانان در امریکا هستند و همین تعداد مسلمانی که در امریکا هست و مساجدی که هست رو خواهان برچیده شدنش هستن البته قانون اساسی امریکا این اجازه رو بهشون نمیده اما ایجاد تنفر از مهاجران میشه و بسیار هزینه های سنگینی برای هموطنان داره
در واشنگتن پست کامنت نیاز به تایید نداره و فورا منتشر میشه توصیه می کنم در اونجا یک اکانت بسازید و با اونها بحث کنید چون با مردم خودمون بخای بحث کنی بی فایده است.
به نظر من اندک کار تروریستی در امریکا عواقب بسیار سنگینی داره
در مورد کشته شدن روزانه 27 نفر در امریکا هم گفتید من نمیدونم این امار چقدر درسته اما در جامعه خودمون سالانه فقط 110 قتل با چاقو در تهران رخ میده و اگر ما هم مجوز حمل سلاح داشتیم با توجه به اینکه جمعیت ما یک پنجم امریکا است هم به همین اعداد میرسیدیم
بعدش هم اگر در جامعه خودمون یک کشتار 60 نفره و 50 مجروح رخ بدهد ایا تا روزهای متمادی رسانه ها به موضوع نمیپردازن؟ در اینجا یک افعان یک قتل میکنه تا مدتها تیتر میشه ولی قتل هایی که خودمون می کنیم چندان سرو صدایی نداره بعدش هم در نظر بگیر افعانها هم دین و هم فرهنگ و هم زبان ما هستند این همه در کشور علیه شون دوستان جبهه گیری می کنن وای به امریکا که افغان ها اصلا هم دین اونها نیستن و اصلا هم نژادشون هم نیستن
لذا انصاف رو در چند چیز رعایت فرمایید:
1-جمعیت امریکا 5 برابر جمعیت ما است و سلاح هم حمل میک%96ن
2- کشته شدن یک نفر با کشته شدن 60 نفر فرق داره
3-هر جامعه ای این حق رو داره نگاه کنه ببینه که چه حملاتی داره بهش میشه و واکنش نشون بده و..
4- اصلا اینکه اونجا همجنس بار هست نیست چیکار میکنن و..به ما ربطی نداره و بحث هم نمیطلبه
5- از بین اروپایی ها و چینی ها و امریکایی ها و...خود امریکایی ها از همه مذهبی تر هستن و بسیاری هم اونجا با این مساله محالف هستند و تفکرات خودشون رو دارن. جامعه امریکا برخلاف تصور ما بسیار جامعه مذهبی است و هر دو قدم یک کلیسا هست ولبی شما در دیگر نقاط دنیای غرب این وضغیت رو نمیتوانید ببینید. (3772386) (alef-13)
 
رضا ق
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۷:۲۴:۵۵
آمریکوفیل عزیز! اینقدر گندگاری های محبوبت رو توجیه نکن. آمار جرم و جنایت زندان و اعدام در غرب وحشی قابل مقایسه با کشورهای شرقی نیست چه برسه به ایران.

میشه بگی چرا کوچکترین مسائل داخلی ایران به اونها ربط داره؟چرا حجاب، همین آزاد گذاشتن همجنس بازی در اینجا و حتی رفتن دختران به ورزشگاه رو این همه پیگیری می کنند و اصرار دارند؟؟ چرا برای پوشیدن شلوار جین توسط جوان های ایرانی این همه دلواپس هستند و همین طور برای گوش دادن موسیقی های فاسد غربی؟

در غرب و خصوصا مملکت اتازونی هیچ دین و مذهبی به جز لـیــبــرالــیـزم وجود نداره و کتاب های مقدس این مذهب هم نه عهد عتیق و عهد جدید بلکه قانون اساسی آمریکا و اعلامیه جهانی حقوق بشر هستش. کلیسا و اون ادا و اطوار مذهبی اوانجلیست ها، مورمون ها و ... هم چیزی جز یک نمایش مسخره نیست یک چیزی مثل کلاس های مدیتیشن و یوگا و به جز برای سوء استفاده ابزاری، تاثیری در مناسبات اجتماعی-سیاسی جامعه نداره. (3774688) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۲۳:۱۲:۴۷
توهی نکن برادر مسلمان. بنده در غرب هست زندگیم و مسلمان هم هستم و معتقدم و به دینم هم به طور کامل پایبندم. چرا بی هیچ مدرکی میفرمایید در غرب هیچ مذهبی وجود ندارد؟! آیا فقط شمایی که دین و مذهب داری؟ ای وای بر شما... (3775215) (alef-13)
 
Poland
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۱۹:۳۶:۱۳
الف عزیز اگر به آزادی بیان و علم اعتقاد دارید تریبون رو برای یک باز هم که شده به یک روانکاو متخصص در این زمینه بدید. از شما عاجزانه تقاضا می کنم اجازه بدید مردم خودشون قضاوت کنن و بحث یک طرفه و غیرسازنده نباشه. وقت زیادی هم صرف نوشتن تهیه این مطلب کردم.

1.عمل تغییر جنسیت فقط و فقط برای ترنس ها تجویز می شه. ترنس ها کسایی هستن که ظاهرشون مرده ولی احساس می کنن زن هستن یا ظاهرشون زنه و احساس می کنن مرد هستن که این حالت کاملا ژنتیکیه و عمل تغییر جنیست توصیه می شه و در صورت عمل هم از هویت جدید خودشون راضی خواهند بود و از سردرگمی بیرون میان ولی:

2. همجنسگراها احساس نمی کنن به جنس مخالف تعلق دارن و فقط احساسات جنسی نسبت به جنس موافق دارن که این هم یک بخشیش ژنتیکیه و یک بخشیش محیطی. در صورت عمل تغییر جنسیت که بعضی از اونها انجام میدن از هویت جدیدشون راضی نخواهند بود و در واقع دارن جسم خودشون رو ناقص می کنن و نمی تونن با جسم جدیدشون کنار بیان.

3. تغییر دادن جسم به معنای تغییر دادن مغز و روح نیست یعنی این آدم همون آدمه. در واقع شما دارید میگید مثلا یک مرد همجنسگرا باید خودش رو به شکل زن دربیاره تا فقط ظاهر روابطش برای "شما" عادی باشه. این وسط تنها چیزی که مهم نیست احساسات خود همجنسگرا نسبت به این موضوعه. در نظر داشته باشید که همه همجنسگراها دوست ندارن نقش مغلوب رو داشته باشن پس حتی این نسخه شما رو برای همه همجنسگراها هم نمی شه پیچید.

4. متاسفانه شما فرق بین همجنسباز و همجنسگرا رو نمی دونید. همجنسباز به کسی گفته می شه که دارای انحراف جنسیه یعنی بدون داشتن تمایلات همجنسخواهانه و فقط برای ارضای نیازهای جسمانی و شهوانیش چه با همجنس و چه با غیرهمجنس رابطه برقرار می کنه اما همجنسگراها دارای گرایش جنسی هستن که از رحم مادر با خودشون به همراه میارن که دلایل ژنتیکی و هورمونی داره و به درصد نرینه و مادینه شدن مغز اونها بستگی داره.

5. چیزی به اسم همجنسگرای خالص و دگرجنسگرای خالص وجود نداره چون گرایش جنسی یک طیفه نه به صورت دو قطبی. به طوری که در این بین شما دوجنسگراها رو دارید که در برهه ای از زندگیشون دگرجنسگرا هستن و در برهه ای دیگه رگه های همجنسگرایی در مغز اونها فعال شده و همجنسگرا می شن که این یک امر ارادی نیست.

6. قوم لوط به خاطر همجنسگرایی مورد خشم و غزب الهی قرار نگرفت چون مثل همه اقوام و جوامع دیگه تنها 4 الی 5 درصد افراد به طور مادرزاد همجنسگرا هستن و قومی که تمام یا بیشتر اعضای اون همجنسگرا باشن وجود خارجی نداره. قوم لوط به دلیل "تجاوز" به همجنس و غیرهمجنس و مخصوصا تجاوز به زنان و نوجوانان (مصداق همجنسبازی و شهوترانی ارادی) مورد غضب الهی قرار گرفت نه به خاطر 4 دصد همجنسگرای اون که در همه جوامع وجود دارن.

7. همجنسگرا بودن چیزی راجع به شخصیت انسان به شما نمیگه. یک همجنسگرا ممکنه خیلی آدم مذهبی و محترمی باشه (مثل علم دگرجنسگراها هم غالبا هم همینطوره) و از هر گونه روابط جنسی به سبب اعتقاداتش خودداری کنه و نمونه هاش هم فراوانه. همجنسگراهایی که به مطب روانکاو مراجعه می کنن تا ببینن آیا امکان تغییر گرایششون وجود داره تا بتونن مثل بقیه ازدواج کنن یا نه. تغییر همجنسگراهایی که رگه های دگرجنسگرایی در اونها خیلی کمه در بسیاری از موارد غیرممکنه کاری که می شه انجام داد آموزش همجنسگراها برای کاهش عوارض سرکوب امیال جنسیشونه.

8. پیشنهاد این بنده حقیر به جای تغییر جنسیت اینه که دولت برای همجنسگراهای مذهبی که می خوان با جنس مخالف ازدواج کنن ترتیبی رو اتخاذ بده که اونها بتونن زوجی از جنس مخالف پیدا کنن که دارای مشکلات جنسی باشه و در واقع ازدواج مصلحتی فارغ از خواسته های جنسی صورت بگیره تا سر نارضایتی جنسی کارشون به طلاق نکشه. (3772415) (alef-13)
 
حجت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۰:۲۳:۱۲
دوستی داشتم که دچار این مساله بود ، ابتدا در مقابلش جبهه گرفتم که منحرف است ولی با مطالعه متوجه شدم متاسفانه حقیقتی تلخ و غیر ارادی وجود داره که خود این افراد دخالتی در این سرنوشت نداشته اند
از خدا طلب صبر برای این افراد دارم در این روزهای مبارک (3772497) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۰:۵۵:۴۳
با سلام

آیا روش مطمئنی برای تشخیص همجنس‌باز و همجنس‌گرا وحود دارد؟ بسیاری برای فرار از بار منفی نهفته در کلمه «همجنس‌باز» از عنوان «همجنس‌گرا» استفاده می‌کنند. تا چه حد می‌توانید مطمئن شوید که فرد از بدو تولد این گرایش را داشته؟ آیا شاهدی در رفتار آنها وجود دارد که مستقل از شرایط محیطی واقعی (خانواده و جامعه) و به‌ویژه شرایط محیطی مجازی نشانه‌هایی از ذاتی بودن این تمایل را روشن کند؟ و اگر این افراد در معرض شرایط مستعد بوده‌اند چگونه می‌توان این آثار را جدا کرده و به ریشه‌های حقیقی این تمایل رسید؟
آیا این که بخشی از ریشه تمایلات همجنس‌خواهانه ژنتیکی است با مدارک کافی اثبات شده است؟ در این صورت، آیا می‌توان گفت فرزند این گرایشات را از پدر یا مادر به ارث برده است؟
و سوال آخر اینکه آیا در مورد تمایلات خشونت‌طلبانه افراد نیز می‌توان عوامل ژنتیکی را موثر دانست؟

خوشحال می‌شوم که نظرات شما را در این موارد به عنوان یک متخصص بدانم.

با تشکر (3772547) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۷:۵۹:۴۷
با تشکر از شما دوست عزیز بابت سوال به جایتان:

در همجنسبازها انگیزه اصلی ارضای نیاز جسمانی در محیطیه که در اون دسترسی به جنس مخالف ندارن مثل زندان یا هر محیطی با تفکیک جنسیتی. در محیط عادی توان برقراری رابطه با جنس مخالف رو هم دارن اما همجنسگراهای مرد در محیط عادی هم از درون هیچ گونه حس جنسی نسبت به جنس مخالف ندارن برای همین هرچقدر هم سعی کنن نمی تونن با جنس مخالف رابطه فیزیکی برقرار کنن. در روابط بین همجنسگرایان بعد عاطفی قضیه بر بعد جنسی غالب تره و رابطشون براساس رضایت دوطرفه است در حالیکه در همجنسبازها حس عاطفی نسبت به همجنس وجود نداره و حتی ممکنه دست به تجاوز هم بزنن. به طور خلاصه کسی که در محیط عادی و با وجود دسترسی به جنس مخالف با جنس موافق رابطه داره به احتمال بسیار زیاد همجنسگراست نه همجنسباز.

اسکن مغزی همجنسگراها شبیه به هم اما با دگرجنسگراها اندکی متفاوته. در اغلب همجنسگراها در طرف پدری یا مادری اونها یا هر دو همجنسگرا وجود داشته. با اطمینان بالا می شه گفت پایه ژنتیکی داره اما عوامل محیطی مثل فقدان روابط عاطفی مناسب با والد همجنس و عدم همانندسازی با والد همجنس و ... هم می تونن نقش بازی کنن. همجنسگرایی برایندی از عوامل ژنتیکی و محیطیه اما عوامل ارثی ثابت شده ای داره. اکثر همجنسگراها به دلیل فشارها و تبعیض های اجتماعی از گرایش خودشون ناراضی هستن و گاها سر این مساله اقدام به خودکشی می کنن یا به دنبال تغییر این گرایشن. این بالاترین شاهده که این امر ارادی نیست. بله خشونت هم می تونه پایه ژنتیکی داشته باشه مثلا خشونت در بچه های بیش فعال شایع تره اما در مورد خشونت تاثیر محیط بیشتر از تاثیر ژنتیکه. (3781093) (alef-13)
 
Canada
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۱:۱۹:۳۳
اطلاعات خوبی بود. مرسی (3772608) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۲:۰۲:۰۰
شمایی که نظر دادی
" قوم لوط به دلیل "تجاوز" به همجنس و غیرهمجنس مورد غضب الهی قرار گرفت نه به خاطر همجنسگرایی"
یک طوری حرف زدی انگار خودت 2000 سال پیش در بین قوم لوط زندگی کردی شما می تونی نظر خودت رو بگی ولی نه این که قرآن کریم را هر جور خودت خواستی تفسیر کنی
داستان قوم لوط را علمایی که بیش از 20 سال فقط درس تفسیر قرآن خوانده اند یکجور دیگر برای ما تفسیر کرده اند و در همه جهان اسلام هم فقط به یک شکل (حالا با جزئیاتی کمتر و بیشتر) روایت می شود
بوسه بر روی یک پسر اگر از روی شهوت باشد حرام است چه برسد به چیز های دیگر (3772711) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۸:۱۹:۵۵
شما باید یکم مطالعه کنی من کسی رو میشناسم که ظاهر مردانه داره ولی هورمونهاش در آزمایشات به شدت زنانه هستش و این رو تازه متوجه شده ولی در طول تمام سالهای کودکی خودش از طرف خانواده تحقیر شده و اعتماد به نفسش زیر صفره ای کاش بجای شعار یکم مطالعه میکردیم (3773319) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۲۳:۱۶:۱۴
بحث علمی و دقیق است. لطفا اگر چیزی برای افزودن به اطلاعات سایرین ندارید با لمپن گری سعی در انحراف نظر دقیق و به جای ایشون نفرمایید. تشکر. (3775221) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۲:۱۴:۲۶
این بحث که کلا بحث جالبی نیست و در همون حدود تئوری که شما بیان کردین هم بیشتر در کلاسهای درس به درد میخوره . اما راجع به اینکه گفتین دلیل نابودی قوم لوط ، آزار و اذیت بوده نه اینجور کارها قطعا اشتباه میکنین . البته همه اقوام عذاب شده دارای مجموعه ای از خلافها و جنایتها بودن و اغلب از همه انواع گناه استقبال میکردن اما هرکدوم یک گناه سنگینتر داشتن که ظاهرا عمومیت داشته . مثلا قوم حضرت شعیب ع اهل کم فروشی و مفاسد اقتصادی بودن . یا ... . اما قوم حضرت لوط ع ، قطعا دچار همین گناه فجیعی بودن و به نص قرآن این عمل رو برای اولین بار انجام دادن و تقریبا تمام افراد اون قوم دچار این انحراف شدن ! برخلاف نظر کاملا غلط شما که چهار درصد اونها این مشکل رو داشتن ( و اصلا نمیدونم چجوری موفق شدین درصد بگیرین ! ) ، طبق آیه واضح قرآن ، تمام اونها گناهکار بودن . تمامشون !!! ملایکی که موکل عذاب اون قوم بودن به حضرت ابراهیم ع گفتن که همه اهل این قریه گناهکار هستن و به عذاب گرفتار میشن بجز اهل خونه حضرت لوط ع ، که تازه از اونها هم یک نفر یعنی همسر کثیف اون پیامبر بیگناه ، به عقوبت گرفتار شده . وقتی هم اهل ده یا شهر به خونه حضرت لوط ع هجوم آوردن ایشون به صراحت فرمودن که آیا بین شما یک نفر مرد صاحب شعور و فکر وجود نداره ؟ الیس منکم برجل رشید ؟ یعنی همه اون قوم گناهکار بودن . مباحث روانشناسی و جامعه شناسی و کذا و کذا به جای خود ، اما قوانین عقوبت الهی ، عظیم تر و حقیقی تر از اونه که به این سادگی بشه نقض یا تحریفش کرد . شما هم لطف کنین دیگه این آمار و ارقام خودساخته رو به موضوعاتی که در قرآن به صراحت از اونها یاد شده تسری ندین .
این رو هم یادتون باشه که این انحراف ، نه به عنوان یک مقاله قابل تحقیق روانشناسی ، بلکه برای اولین بار و در اون قوم ملعون اتفاق افتاده وقتی هنوز در مخیله هیچ روانشناسی همچین اتفاقی نمیگنجیده !!! علوم چند دهه اخیر برای درک اتفاقی که چند هزار سال قبل افتاده ، یک کم نارس و ناتوانه . اصل قصه چیز دیگه ایه که نه اینجا جای بحث اونه و نه من و شما قراره همچین بحثی کنیم . موفق باشین (3772729) (alef-13)
 
France
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۳:۰۷:۵۶
بله بنده هم عرض کردم که همه اعضای اون قوم گناهکار بودن بنده فقط گفتم که گناه اونها همجنسبازی و تجاوز ارادی بود نه همجنسگرایی غیرارادی 4 درصد اعضاش. فقط خواستم فرق بین همجنسباز و همجنسگرا رو روشن کرده باشم. مطالبی هم که گفتم حاصل مطالعات گسترده و تحقیقات علمی و کیس های واقعی بی شماره نه تئوری.
با تشکر. (3772835) (alef-11)
 
Australia
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۳:۵۹:۲۴
قومی که به طور کامل همجنسگرا باشن وجود خارجی ندارند چون تولید مثل نمیکنند.
اون ۴ درصد هم قوانین احتمال و ژنتیک تایید میکنه (3772925) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۰:۴۶:۱۱
فرمایش شما دقیقا مطالب بالا را تایید میکنه
اینکه قومی منحرف در زمینه های دیگر هم مشکل دارند شکی نیست و هر قومی در یک زمینه شاخص هستند
در مطالعات انجام شده در حوزه پزشکی و روانپزشکی 3 درصد جامعه هموسکچوال هستند همجنس گرایی با همجنس بازی متفاوت هستش
در کلینیک های سکس تراپی و یا متون سکس تراپی مینوان با این مفاهیم و راه کارهای درمانی آن بیشتر اشنا شد (3773699) (alef-11)
 
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۴:۱۴:۱۴
کاش قبل از اینکه جواب بدی یک بار متن ایشون رو درست مطالعه می کردی! ایشون گفتند کسانی که از نظر ژنتیکی تمایل به این کار دارند از نظر آماری 5% اون جامعه اند و چون تمام اون قوم به این کار مبادرت می کردند میشه نتیجه گرفت که اونها دچار همجنس بازی بودنذ و نه همجنس گرایی. (3774266) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۲:۱۰:۱۷
ممنون. استفاده کردیم. (3773072) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۹:۱۹:۲۷
دست شما درد نکند. به نظرم تا وقتی با این موضوع به شکل صحیح برخورد نکنیم همچنان دچار عواقب آن خواهیم بود. بسیاری از ما از همجنسگرایی بدمان می‌آید، اما فارغ از خوش آمدن یا بد آمدن ما مسئله این است که چنین پدیده‌ای در تمامی جوامع با کم و زیادش وجود دارد و نادیده گرفتن آن کمکی به حل موضوع نمی‌کند. (3773447) (alef-11)
 
هاشم از امریکا
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۱:۱۴:۲۶
الف نظر ایشون را منتشر کردی، پاسخش را هم بنویس لطفا:

شما دوست دارید به ظاهر آکادمیک بنویسید ولی ادعای واهی بسیار دارید:

۱-آیا یک مقاله‌ یا کار تحقیقی معتبر وجود دارد که برای همجنس‌گرایی (به قول شما) منبع ژنتیک پیدا کرده باشد. نه این که نگشته باشند. اتفاقا بسیار جستجو کرده‌اند، یافت نشده چیزی.

۲- در خود غرب، در این سانفرانسیسکویی که من زندگی می‌کنم که منجلاب این چیزهاست، الان بسیاری نظرشان را عوض کرده‌اند. دیگر ادعای این که «خدا من را این طور ساخته، چه کنم؟» ندارند. می‌گویند «دلم می‌خواهد. به بقیه ربطی ندارد.»

۳- این هم یک نکته‌ایست که ادعا می‌کنید که ۴ تا ۵ درصد بشر «همجنس‌گرا» هستند. فرض کنیم این درست باشد. آیا معنایش این می‌شود که همجنس‌بازی باید آزاد باشد؟ آیا معنایش این می‌شود که همجنس‌‌گرایی بیماری نیست؟

مثل این است که بگوییم ۵ درصد نوزادها ناشنوا هستند، بنابراین ناشنوایی بیماری نیست. جل الخالق.
از این بدتر. بر خلاف همجنس گرایی، که برایش منبع ژنتیک وجود ندارد، بسیاری از بیماریها با منبع ژنتیک وجود دارند. هیچ کس نمی‌گوید «چون ژنتیکی است، بیماری نیست.»

اگر کسی به صورت مادرزاد خواست با بچه ها شهوترانی کند،‌‌ آیا مجاز است؟ می‌گویید بچه به سن قانونی نرسیده. عیبی ندارد. در امریکا یا اروپا، اگر یک مرد خواست دو زن بگیرد و هر دو زن هم راضی بودند،‌ آیا امکان دارد؟

۴- نکته‌ی آخر. ای مردم ایران بترسید. الان در امریکا وضع طوری شده که از بعد از تغییرات قوانین، الان یک زوج همجنس‌باز می‌روند و بچه‌ی طفل معصوم را از پرورشگاه به فرزندی می‌گیرند. بعد اگر کسی بگوید نباید این طور بشود، می‌توانند شکایت کنند، که مثلا «ما هم طبق قانون یک خانواده هستیم.» (3773788) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۳ ۱۶:۱۵:۱۳
این بنده خدا کی گفته بیماری نیست .
اتفاقا گفته بیماری مادر زادی است و برای اون هم راه حل داده (3778746) (alef-11)
 
كيان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۱:۱۹:۳۴
جناب روانكاو گرامي با تشكر از توضيحات علمي شما. فراموش نكنيد انسان فقط انسان زيست شناختي( biologic) نيست در اين صورت با حيوانات يكي بود. آنچه انسان را از حيوانات جدا مي كند جنبه فرهنگي اوست. بنابر اين در تفسير و تبيين موضوع همچنسگرايي توضيحات صرفا روانكاوي ناكافي است. ديدگاه ميان رشته اي( interdisciplinary) حكم مي كند كه علوم تجربي با همكاري ديدگاههاي فرهنگي اين موضوع را توجيه نمايد. از نگاه فرهنگ ديني، اين گرايش ژنتيكي كه قطعيت علمي آن هم مورد ترديد است، نبايد به عنوان رفتاري طبيعي مطرح شود. (3773801) (alef-11)
 
عدالت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۴:۳۲:۳۱
واقعا جای تعجب داره که یک عده این مشکلات را به نقص ژنتیکی ربط میدهند !!!!!!!!!!!!!

خیلی جالبه چرا این نقص ژنتیکی که شما شبه روشنفکران و متفکران دروغین میگویید در حیوانات وجود ندارد یا بسیار انداک و در حد هزارم درصد است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر قرار باشه همجنسبازی را که به آن میگویید همجنسگرایی را توجیه کنید

پس

باید قاتلان زنجیره ای، دزدان، کلاهبرداران، متجاوزان و هر شخص گناهکار دیگری را هم توجیه کنید که از بدو تولدش دچار اخلال ژنتیک بوده و به طور مثال دوست دارد آدم بکشد بدون اینکه دست خودش باشد و صرفا بخاطر یک اختلال ژنتیک !!!!!!!!!!!!!!!

اتفاقا همین روانشناسی مدرن باعث بوجود آمدن صدها مشکل و بیماری جدید روحی و روانی شده و نه تنها مشکلات مردم را حل نکرده بلکه صدها مشکل هم به آن اضافه کرده.

تمام حرفهایی که این مدافعان لواط میزنند پوچ است،‌ بجز ترنسها یا همان دوجنسه ها که تکلیفشان مشخص است،‌هر مردی که تمایل به مرد دیگر داشته باشد لواطکار است و مستحق عذاب الهی و گناه کبیره انجام داده.

لواط عملی کاملا ارادی میباشد که به علت رشد فرد در محیط جنسی و بی قید و بند و تربیت غلط، فرد به آن درجه میرسد که دیگر با جنس مخالف،‌ ارتباط جنسی برقرار نمیکند و بهم جنس موافق گرایش پیدا میکند و حتی بعد از مدتی به حیوانات !!!!!!!!!!!!!!!!! دلیل اصلی این اتفاق، فساد اخلاقی و تربیت غلط و حتی گاهی عدم رابطه صحیح با جنس مخالف است اما هرچه هست، نباید دلیلی بر گناه کبیره باشد.

افرادی که حقوق لواطکاران را به رسمیت میشناسند، حقوق دزدها،‌قاتلان، کلاهبرداران، متجاوزان را هم باید به رسمیت بشناسند چون طبق فرمول آنها هر کدام از این گناهکاران در ذهنشان به صورت ژنتیک گرایش به گناه دارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (3774309) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۱:۴۸:۱۰
چقدر گرایش های هم جنس گرایانه اینجا زیاده از مثبت ها معلومه
هم جنسگرا ها نبایددرملاء عام اینگونه وقیحانه ظاهرشوند زیراکسانی که ضعیف النفس اندودرامورات شان دنباله رو هستند ممکن است ناخواسته به آنها بپیوندندو این ترغیب شدن افرادرادرپی دارد وجامعه به فسادآلوده می شود.
گویی دارنددرکشورماقبح اینکار رامی ریزندوبه مد تبدیلیش می کنند. (3772679) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۲۳:۵۲:۲۸
پتانسیل انجام جنایت در بین همجنس بازان بسیار بسیار بالاست .
کمتر دزد یا قاتلی پیدا میشه که تمایلی به همجنس خودش نداشته باشه .
داستان زندگی خلافکاران بزرگ و قاتلان زنجیره ای در امریکا و اروپا این را ثابت میکند. (3772915) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۱:۳۴:۲۹
به هر حال کاری که این دوست نادان کرد و آبی که به آسیاب این قوم لوط ریخت هیچ دشمنی نکرده بود (3773035) (alef-13)
 
سعید
Italy
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۶:۰۵:۴۴
هم جنس گرایی به معنای التذاذ از هم جنس یک انحراف است نه یک درمان است و نه یک حق ، درمان کار پزشک است یا با دارو و یا با جراحی، حقوق انسان را هم خالق هستی معین می کند، از دیدگاه خالق هستی و وحی هم جنس گرایی گناهی بزرگ و دارای مجازاتی سنگین است، مخالفت با این انحطاط اخلاقی وظیفه همه است اما تطبیق بر مصادیق و تعیین و اجرای مجازات دارای ضوابط خاص خود می باشد. (3773224) (alef-11)
 
رضا
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۰۸:۵۰:۵۵
مفسرین همجنسگرایی را مضموم کرده اند من هم می کنم عقوبت الهی ربطی ب ما نداره هم نیست باید بریم اونهارا ارشاد کنیم (3773387) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۰:۲۷:۱۰
هر وقت فرهنگ و تفاوت دو كلمه "همجنسباز" و "همجنسگرا" را فهميديد بعد براي مردم صحبت كنيد (3773645) (alef-11)
 
سلام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۱:۳۶:۵۴
اين هم يك يازده سپتامبر ديگر براى كوبيدن اسلام! دوست عزيز يعنى پيامبر خدا نفهميد كه قوم لوط...............؟!آنها به جنس مخالف تمايل نشان نمى دادند چون منحرف بودند كه حتى پيامبرشان ازدواج با دخترانش را پيشنهاد مى كند ولى قبول نمى كنند!بازى با كلمات هم جنس گرا و هم جنس باز مشكل را حل نمى كند. (3773846) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۸:۴۰:۲۰
سگ هم همجنس باز نیست اینها از سگ هم کمترند و انسانیت خود را نفی میکنند (3774830) (alef-11)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۱ ۱۹:۰۰:۳۶
با نظر این اقای روانشناس 4 درصد انسانها همجنسگرا یا همجنس باز متولد میشوند یعنی جامعه وانحرافات جنسی ان اصلا تاثیری نداره بس بیایید نگاه کنید بیجه ها و... جز همان 4در صدند نباید به خاطر عمل شنیعشان گشته شوند باید میگذاشتند ادامه میداد وانسانها وکودکان راقربانی عملش میکرد این اقا یادش رفته که انحراف جنسی در رحم مادر ودوران زندگی صورت میگیرد وگرنه همه میدانند که جنسهای مخالف همدیگر را جذب وموافق دفع میکنند وانسان وقتی که بنا به دلایلی مانند فقدان یا در دسترس نبودن جنس مخالف به موافق روی میاورد غده های درون ریز جنسی او تمایلشان را تغییر میدهند ودیگر به موافق روی میاورند که دیگه مخالف لذتی برای انها ندارد واین بزرگترین صدمات رامیزند وخداوند که زن ومرد را برای هم افریده کانون گرم انها به یکباره ازبین میرود واتفاق شیرین ان که تولید مثل است نابود میشود واین بزرگترین اصراف جنسی است (3774862) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۲ ۰۷:۵۶:۲۸
ببخشید تخصص شما ؟! (3775518) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۲ ۱۱:۵۰:۰۰
دوباره بخون.... (3776058) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.