توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382395
جزئیات فسخ قرارداد علیرضا حقیقی با ماریتیمو
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۴
علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک ایران، قرارداد خود را با ماریتموی پرتغال فسخ کرد.

با ادامه بدقولی های باشگاه ماریتموی پرتغال، سرانجام علیرضا حقیقی قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد و به زودی تیم جدید خود را انتخاب خواهد کرد. این اتفاق زمانی رخ داد که دروازه بان شماره یک ایران متوجه شد سرمربی برزیلی ماریتیمو، قصد دارد از دروازه بان ۳۲ ساله ای استفاده کند که به تازگی به باشگاه ملحق شده است. این دقیقا برعکس تمام قول و قرارهایی بود که ماریتیمو با علیرضا حقیقی گذاشته بود. در زمستان سال گذشته، در جریان مذاکرات او باشگاه ماریتیمو، مسئولان باشگاه قول دادند از او به عنوان دروازه بان شماره یک استفاده کنند.
امسال پس از حضور سزار در ماریتیمو علیرضا حضوری پررنگ در تمرینات داشت. این مربی تصمیم گرفت در ادامه دروازبانی ۳۲ سال و هموطن خود را به این باشگاه ببرد و در کمال ناباوری هم در هفته اول لیگ، او را در ترکیب ثابت بگذارد. این اتفاق در شرایطی افتاد که تنها یک هفته از حضور این دروازه بان در تمرینات ماریتیمو می گذشت. بدین ترتیب حقیقی به خاطر وضعیتش در تیم ملی و تاکید مربی برزیلی به استفاده از هموطن خودش، تصمیم گرفت قراردادش را فسخ کند. این مسئله حتی با تعجب مسئولان باشگاه همراه شد چراکه معتقد بودند حضور حقیقی جوان در ترکیب، بهتر از بازیکنی است که در سال های آخری بازیگری اش به سر می برد.
البته باشگاه پرتغالی به تعهدات مالی خود هم عمل نکرد. ماریتیمو قول داده بود حق و حقوق این بازیکن را به موقع پرداخت کند ولی هنوز طلب های این بازیکن پرداخت نشده است.
با جدایی او از باشگاه پرتغالی، مذاکراتش برای انتقال به تیم های دیگر آغاز شده است. در نقل و انتقالات اروپا هنوز فرصت هست و بی شک تا پیش از پایان زمان نقل و انتقالات، این بازیکن تیم جدیدش را انتخاب خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : علیرضا حقیقی+تیم ملی فوتبال ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.