نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489414
انتقاد سخنگوی نیروهای مسلح از هجمه‌ها به سپاه و دفاع سردار سلیمانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶
مهر نوشت: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه هجمه ها به سپاه و نهاد های انقلابی غیر عقلانی است، گفت: سپاه سبب قوام و قدرت انقلاب شده و موفقیت های فرا مرزی کشور مدیون نیروهای مسلح و سپاه است.


سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در حاشیه همایش اندیشه و قلم ارتش در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه این گونه همایش ها سالهاست که در نیروهای مسلح بویژه سپاه پاسداران برگزار می شود که نشان دهنده اهمیت و توجه به قلم و اهل قلم است. امیدواریم در آینده شاهد شکوفایی بیشتری در این حوزه باشیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه پیشروی‌های اخیر جبهه مقاومت در عراق و سوریه به ویژه آزادسازی موصل و واکنش ایران نسبت به بمباران احتمالی آمریکا در عراق و سوریه در حمایت از گروه‌های تروریستی چیست؟ اظهار داشت: از سال‌های قبل و همان زمانی که داعشی‌ها به نمایندگی از آمریکایی‌ها و ارتجاع منطقه، وضعیت منطقه را به هم ریختند و تلاش کردند که وضعیت را به نفع نقشه بزرگ آمریکا و رژیم صهیونیستی تغییر بدهند، این پیش بینی را داشتیم که مردم منطقه اجازه چنین کاری را به آن‌ها ندهند.

وی افزود: در حال حاضر که ۵ سال از حضور تروریستی و نظامی داعش و حضور نظامی پر قدرت آمریکا در عراق می‌گذرد، آنچه که شاهد هستیم، پیروزی و موفقیت جبهه مقاومت یا همان جبهه مقابل آمریکایی‌ها و تروریست‌ها است. من به صراحت اعلام می‌کنم، ما اجازه‌ عرض اندام بیش از این به آمریکایی‌ها و دشمنان اسلام عزیز و دشمنان وحدت کشورهای اسلامی در این منطقه نخواهیم داد.

سردار جزایری تصریح کرد: هرچه آمریکا در این منطقه در جهت خواسته‌های استکباریش بیشتر تلاش کند، با ناکامی‌های بیشتر مواجه می‌شود. آنچه که موفقیت و پیروزی است از آن جبهه مقاومت است و آنچه که ناکامی و شکست را به همراه دارد، از آن امریکا و متحدانش است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی در باره هجمه ها به سپاه پاسداران و واکنش سرلشگر سلیمانی و سرلشگر جعفری به این هجمه ها گفت: سپاه پاسداران یکی از سازمان هایی است که از ابتدای انقلاب تا به امروز مورد هجمه استکبار و بیگانگان قرار گرفته است، دو نهاد اصلی ولایت فقیه و سپاه مورد بیشترین هجمه ها قرار گرفته اند.

وی هرگونه موضع گیری علیه ولایت فقیه و سپاه را خواسته بیگانگان دانست و گفت: سپاه سبب قوام و قدرت انقلاب شده و بخش قابل توجهی از موفقیت های فرا مرزی کشور مدیون نیروهای مسلح و سپاه است که برای ما افتخار آفرین است. هجمه ها به سپاه و نهاد های انقلابی غیر عقلانی است.
 
کلمات کلیدی : سردار سلیمانی + سپاه + سردار جزایری
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۱۶:۴۷:۲۰
باکتان از دشمنان خارجی و داخلی نباشد ما مردم پشتیبانتانیم. (4460033) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.