توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 356133
برج‌هایی که صهیونیست‌ها را وحشت زده کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۰
اقدام ارتش لبنان به ساخت چند برج ديده بانی در طول مرز لبنان با فلسطين اشغالی موجب نگرانی و وحشت صهيونيست ها شده است.

به گزارش العالم، هرچند رژيم صهيونيستي به طور مكرر حاكميت لبنان را از زمين و هوا و دريا نقض مي كند ، اين رژيم تاب تحمل چند برج ديده باني را ندارد كه ارتش لبنان در مرزهاي اين كشور با فلسطين اشغالي ساخته است.

شبکه المنار گزارش کرد که ساخت اين برج ها موجب خشم رژيم اشغالگر شده و در دل شهرك نشينان وحشت ايجاد كرده است. آنها نگرانند كه حزب الله لبنان از اين برج ها استفاده كند.

كوبی كوهن يك شهرك نشين ساكن زرعيت گفت: اين شوخی نيست، بلكه هشدار است. در اينجا نگراني زيادي وجود دارد كه قابل توصيف نيست.

شبکه ۱۰ تلويزيون رژيم صهيونيستي هم گزارش کرد، شهرك نشينان نگرانند كه حزب الله كنترل اين برج ها را به دست بگيرد و از آن برای حمله به شهرك های مرزی استفاده كند.

رسانه های رژيم صهيونيستي اعلام كردند ساخت اين برج ها ضربه ای به تدابيري محسوب مي شود كه ارتش اشغالگر در مرزها ايجاد كرده است تا مانع ديده شدن اين سوي مرز از داخل لبنان در برخي مناطق مرزي حساس شود.

اين رسانه ها به نقل از منابعي در ارتش اسرائيل اعلام كردند ارتش در حال پيگيري و رصد عمليات احداث اين برج ها و استفاده از آنها است.

شانزده سال از زمان بيرون راندن دشمن از جنوب لبنان و بقاع غربي گذشته است و وحشت صهيونيست ها از توانايي هاي لبناني ها اعم از ارتش و مردم و مقاومت لبنان ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+لبنان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.