توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451038
جزئیات درگیری مرگبار در باغملک خوزستان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۷
فرماندار باغملک جزئیات درگیری دو طایفه در منطقه پتک این شهرستان که منجر به کشته شدن دو نفر شد، را تشریح کرد.

سیدمجید صالحی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزئیات درگیری شب گذشته دو طایفه در این شهرستان اظهار کرد: این درگیری که جمعه شب میان دو طایفه محمدی و موسائی رخ داد، ادامه درگیری‌های یک سال گذشته میان این دو طایفه بوده است.

وی ادامه داد: دلیل این درگیری اختلافات طایفه‌ای است که بین این دو طایفه وجود دارد که از خردادماه سال 94 تاکنون ادامه داد.

فرماندار باغملک اعلام کرد: در این درگیری مسلحانه، 2 نفر کشته و 3 نفر زخمی شدند که مجروحان این حادثه به اهواز انتقال یافتند و یکی از این مجروحان نیز در کما قرار دارد.

وی بیان کرد: برای حمایت از امنیت جانی دانش‌آموزان این منطقه، کلیه مدارس منطقه پتک در روز شنبه تعطیل اعلام شده است تا در صورت وقوع مجدد درگیری مشکل برای دانش‌آموزان پیش نیاید.

صالحی با بیان اینکه در حال حاضر مشکل خاصی در این منطقه نداریم و آرامش برقرار است، اظهار کرد: با این وجود امکان وقوع مجدد درگیری میان این دو طایفه وجود دارد ولی هیات صلح و سازش و نیروهای فرمانداری و قضایی در حال تلاش جهت برقراری صلح میان این طایفه‌ها هستند. در حال حاضر نیز جهت حفظ آرامش ساکنان، نیروهای پلیس در این منطقه مستقر هستند و امنیت در منطقه حاکم است.

فرماندار باغملک ادامه داد: امروز ریش‌سفیدان این دو طایفه و معتمدین برای برقراری صلح بین دو طایفه در حال اقدام هستند و به امور مربوطه رسیدگی می‌کنند.
 
 
کلمات کلیدی : درگیری + قتل + تیراندازی + باغملک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.