توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457474
تولد نوزاد روی دریاچه سد کارون سه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: مادر باردار 27 ساله، نوزاد 32 هفته ای خود را بر روی دریاچه سد کارون سه به دنیا آورد.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز، شهیار میرخشتی اظهار کرد: یک مادر باردار 27 ساله که به قصد تفریح به روستای سادات (از مناطق تفریحی و سخت گذر دهدز) رفته بود، دچار دردهای زایمانی پیش از موعد شد.

وی افزود: مرکز فوریت های پزشکی 115 دهدز با اطلاع از این موضوع یک دستگاه آمبولانس به وسیله شناور آبی به دریاچه اعزام شد.

میرخشتی ادامه داد:خوشبختانه با حضور به موقع تکنسین های فوریت های پزشکی 115 دهدز در محل و اقدام به موقع مامای حاضر در تیم اعزامی، زایمان در آمبولانس بر روی دریاچه سد کارون سه انجام شد.

رئیس اورژانس 115 خوزستان گفت: پس از زایمان در آمبولانس و بر روی دریاچه سد کارون سه، مادر و نوزاد با حال عمومی خوب به مرکز بهداشتی درمانی دهدز و از آنجا به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

سد کارون سه یکی از بزرگ‌ترین سدهای ایران است، که بر روی رودخانه کارون در شهرستان ایذه شهر دهدز در شرق خوزستان احداث شده ‌است.

ششم فروردین ماه 96 نیز زایمان مادر باردار دهدزی در آمبولانس اعزامی انجام شد.
 
کلمات کلیدی : سد کارون سه+اورژانس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.