نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434811
جدال پناهجویان با مرگ در سرمای سخت اروپا
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۰۶
موج سرما و بارش برف در کشورهای اروپایی زندگی پناهجویان در این کشورها را با مشکلات زیادی مواجه کرده است و تعداد زیادی از این پناهجویان در سرمای شدید اروپا با مرگ دست و پنجه نرم می‌کنند.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
کلمات کلیدی : اردوگاه پناهجویان + پناهجویی + پناهنده
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۰۹:۴۹:۰۰
یه عده اونجا از بس خرابکاری کردن کسی بهشون اعتماد نمیکنه و بی گناها در آتش تروریست ها سوختن (4115459) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۱:۴۸:۵۹
بجای این فلاکت بمونید مملکت خودتان بجنگید و کار کنید یا مثل یک مرد میمیرید یا مثل یه آزاده زندگی میکنید مگر خون شما از بقیه مردم جوانها و کودکان و زنان مردانی که در خونشان غلطیدند تا زیر بار ننگ جهالت و دیکتاتوری نرند رنگین تره؟ (4115697) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۵:۴۸:۳۰
آفرین به این نظر.
اینها می خوان مفت خور اروپا بشن و بدون هیچ هنری یا حتی خرج کردن پول شهروند اروپایی بشن. من هم باشم نمی زارم همچین آدمایی بیان تو وطنم. اگر اینها رو راه بدن بعد از چند سال میگن یک اروپایی فلان فرودگاه یا مترو یا... رو طی یک عملیات انتحاری منفجر کرد و کلی کشته داد. خوب که ریشه یابی میشه میبینن که یا از پاکستان رفته یا از افغانستان، بحرین و کویت و سوریه و عرلق و افریقا.....
خدایش یکم منطقی باشیم (4116229) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۶:۴۵:۳۳
شما در شرایط این افراد نبودی که داری اینجوری قضاوت میکنی حرف زدن راحته وقتی تو موقعیت قرار گرفتی حالتو می پرسم. (4116356) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.