نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497020
هزینه ورود موتورسیکلت به محدوده طرح ترافیک
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱
مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: هزینه ورود روزانه هر دستگاه موتورسیکلت کاربراتوری به محدوده طرح ترافیک پایتخت 800 تومان است.

مصطفی قنبرنژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مبلغ در لایحه اخذ عوارض محدوده طرح ترافیک سال 96 به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است.

وی اظهار کرد: مالکان موتورسیکلت های پایتخت تا 15 مردادماه جاری فرصت دارند اطلاعات موتور خود را در سامانه motorcycle1396.tehran.ir ثبت کنند.

قنبرنژاد خاطرنشان کرد: پس از اتمام مهلت تعیین شده، ورود موتورسیکلت هایی که اطلاعات آنها در این سامانه ثبت نام نشده به محدوده طرح ترافیک، تخلف می شود.

به گفته مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران این اقدام در راستای ساماندهی موتورسیکلت ها در محدوده طرح ترافیک و در عین حال جلوگیری از آلایندگی هوا در هسته مرکزی شهر صورت گرفته است.

به گزارش ایرنا، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، تمامی راکبان و مالکان موتورسیکلت های شهر تهران که قصد تردد در محدوده طرح ترافیک دارند،باید در سامانه www.motorcycle1396.tehran.ir ثبت نام کنند.
 
کلمات کلیدی : موتورسیکلت+طرح ترافیک
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۱۸:۵۸:۴۲
موتور انژکتوری چی؟ ما چه کنیم؟ (4495671) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.