نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 323022
طرح ضدایرانی کنگره آرای لازم برای عبور از سد وتوی اوباما را ندارد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۶
عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گفت، طرح جدید ضد ایرانی کنگره آرای لازم را برای عبور از سد وتوی باراک اوباما را ندارد.

به گزارش فارس، خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از یک عضو کمیته روابط خارجی سنای آمریکا گزارش داد که طرح کنگره برای دشوار کردن رفع تحریمها علیه ایران نمیتواند از سد حق وتوی باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا عبور کند.

کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا روز پنج شنبه، طرح دشوار کردن رفع تحریم‌های آمریکا علیه ایران را تصویب و برای رأی‌گیری مجدد، به صحن اصلی مجلس ارجاع داد.

در صورتی که این طرح در مجلس و سپس در سنا تصویب شود، به شرط داشتن امضای «باراک اوباما» رئیس‌جمهوری آمریکا، ابلاغ خواهد شد.

الیوت انجل سناتور دموکرات آمریکایی به اسپوتنیک گفت: من فکر میکنم طرح در مجلس نمایندگان تصویب شود اما نمیدانم در سنا هم تصویب خواهد یا نه اما اگر در سنا هم تصویب شود باراک اوباما آن را وتو خواهد کرد چرا که این طرح نمیتواند رای دو سوم سناتورها را بدست آورد.

انجل افزود: جمهوریخواهان تلاش میکنند تا با تصویب این طرح باراک اوباما را در شرایط پیچیده قرار دهند و توافق هسته ای میان ایران و گروه ۱+۵ را از ریل خارج کنند.
 
کلمات کلیدی : آمریکا+ایران+تحریم
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۴:۳۹:۰۱
آمریکا ننگهای ضد بشری پیوسته ی خود را چگونه پنهان می کند؟؟؟!!!
---
بگذارید این سران آمریکایی دیکتاتور پرور و حامی دیکتاتورهای مظلوم کش و نژاد پرست و پیروان اصول برده داری قرون وسطایی خود را با مصوبه های ضد بشری خود بیشتر رسوا کنند و دروغها و ریاکاریهای بزرگ خود را در ادعای دروغین دفاع از حقوق بشر با تصویب قوانین و مقررات ضد بشری خود بیشتر برای جهانیان فاش سازند.
بالا ترین و پر ارزش ترین خدمت به بشریت رسوا سازی دروغها و ریاکاریها و نسل کشیها و ویرانگریهای پیوسته ی دویست ساله ی ضد بشری آمریکا در جهان است که می باید همه نویسندگان و گویندگان آزاده ی جهان را برای مجسم سازی همیشگی این رسواییها با انواع برنامه ریزیها و امکانات و عناصر مادی و معنوی و تاریخی فراوان مستدل و قابل اثبات مجهز ساخت. (3452387) (alef-13)
 
تبریزی
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۱۸:۳۶:۲۸
من بیشتر نگران یه سال دیگه ام. وقتی که نه تنها دیگه اوبامایی برای وتوی طرح های تندروها نیست بلکه یه رییس جمهور تندرو هم میاد سر کار. (3452734) (alef-3)
 
اشکان احمدی
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۱۰:۰۲:۰۷
ان شاء الله یک دموکرات بهتر از اوباما بیاد ولی در کل با این سیاست کشور ما که بیشتر سمت و سوی عقل و منطق را پیش گرفته بر خلاف دو دولت قبل تر، اوضاع کشور روز به روز بهتر میشه به امید خدا. (3453903) (alef-13)
 
محمد قاسمی
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۲۱:۵۰:۱۳
وتویی در کار نیست (3453082) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.