نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 487959
تخلف تحصیلی «حسین فریدون» در مجلس محرز نشد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
ایلنا نوشت: عضو کمیته بررسی پرونده مربوط به مدرک تحصیلی حسین فریدون در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس محرز شدن تخلفات «حسین فریدون» را در این کمیته تحقیق، تکذیب کرد و گفت: آقای ابطحی پیش از این نیز در دو یا سه مقطع چنین مصاحبه‌هایی داشته و از جانب خود به‌جای کمیته تحقیق اظهارنظر کرده که این گفته‌ها خلاف است.

محمد قمی، با اشاره به روند بررسی پرونده مدرک تحصیلی حسین فریدون در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و در واکنش به اظهارنظر یکی از اعضای کمیته بررسی مبنی بر محرز شدن تخلفات فریدون اعلام کرد: آقای ابطحی از قول خودشان مصاحبه کرده‌اند و گفته ایشان تصمیم کمیته بررسی پرونده در کمیسیون آموزش نیست.

او در واکنش به گفته این نماینده عضو جبهه پایداری مبنی بر آن‌که نماینده پاکدشت در ارائه مدارکی از روند تحصیل حسین فریدون در دانشگاه شهید بهشتی به کمیته مرتکب دیرکرد شده و قرار بوده این مدارک تا روز ۱۸ خردادماه تحویل کمیته شود، گفت: در این مدت مجلس تعطیل بوده و اساساً‌ کمیسیون آموزش جلسه‌ای نداشته که بخواهیم مدارک را ارائه کنیم.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که روند بررسی این پرونده پس از تشکیل جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات طی خواهد شد، خاطرنشان کرد: آقای ابطحی پیش از این نیز در دو یا سه مقطع چنین مصاحبه‌هایی داشته و از جانب خود به‌جای کمیته تحقیق اظهارنظر کرده که این گفته‌ها خلاف است.

عضو کمیته بررسی پرونده «حسین فریدون» در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد: ان‌شاءالله پس از بازگشایی مجلس در هفته جاری و تشکیل جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات، موضوع در کمیسیون موردبررسی قرار خواهد گرفت و نتیجه آن پس از تصویب در کمیسیون به استحضار افکار عمومی می‌رسد.

قمی در پایان تصریح کرد: تا این لحظه هیچ مصوبه‌ای در کمیسیون آموزش و تحقیقات در این رابطه صورت نگرفته و نتیجه‌گیری درباره این پرونده، پس از تصویب در کمیسیون اعلام می‌شود.
 
کلمات کلیدی : حسین فریدون + مجلس + حسن روحانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۱۷:۱۱:۲۹
یعنی ما هم از دانشگاه آزاد شهرستان می تونیم منتقل شیم به دانشگاه دولتی تهران (4453999) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.