توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 390659
راز استعفای برادرزاده پادشاه سعودی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲
یکی از شاهزادگان عالی رتبه سعودی که برادر زاده ملک سلمان نیز می باشد، از تمامی مناصب خود استعفا داد.

به گزارش مهر، شاهزاده «خالد بن طلال بن عبدالعزیز» برادرزاده پادشاه عربستان سعودی بنابه دلایلی نامشخص از تمامی مناصب خود استعفا داد.

به گزارش النشره، یکی از شاهزادگان عالی رتبه سعودی که برادر زاده ملک سلمان نیز می باشد، از تمامی مناصب خود استعفا داد.

بر اساس این گزارش شاهزاده «خالد بن طلال بن عبدالعزیز» برادرزاده سلمان بن عبدالعزیز آل سعود پادشاه عربستان سعودی از استعفای خود از تمامی مناصب اداری، بازرگانی و افتخاری بنا به دلایلی که آن را تعجب برانگیز خواند، خبر داد.

خالد که برادر کوچک تر شاهزاده «ولید بن طلال بن عبدالعزیز» ثروتمند، در بیانیه کوتاهی که آن را در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرد، خاطر نشان ساخت که در تصمیم خود برای استعفا، منافع کشور را در اولویت قرار داده و تلاش کرده در این روزهای نزدیک به عید سعید قربان و همچنین در شرایط دشوار و حساس کنونی، باعث جنجال و آشفتگی نشود.

این شاهزاده سعودی که به نمایندگی از پدرش طلال بن عبدالعزیز، به عضویت هیأت بیعت خاندان حاکم آل سعود نیز درآمده و علاوه بر عضویت افتخاری در هیأت مدیره باشگاه فوتبال الهلال عربستان سعودی، در شماری از نهادها و سازمان های این کشور نیز پست های ارشدی بر عهده دارد، اعلام کرد که تنها چند نفر از دلایل استعفای وی اطلاع دارند؛ با این حال اگر مجبور شود امکان دارد دلایل این کار را علنی کند.
 
کلمات کلیدی : عربستان+آل سعود
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.