نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489416
افشای توطئه سعودی‌ها برای تقویت منافقان علیه ایران
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
یک روزنامه سعودی مدعی شده نه انتخابات‌ها و نه میلیاردها دلار پولی که در نتیجه توافق هسته‌ای به دست ایران رسیده هیچ کدام تاثیر واضحی در میانه‌رو شدن تهران نداشته است. وقت آن رسیده که بر تقویت منافقان تمرکز کنیم.

به گزارش ایلنا، روزنامه عرب‌نیوز که به عربستان سعودی تعلق دارد در سرمقاله‌ای به قلم مشاور ارشد وزیر دفاع و وزارت خارجه عربستان به رویکرد جدید عربستان در قبال ایران اعتراف کرد.

در این سرمقاله نویسنده به حضورش در نشست منافقین در پاریس اشاره کرده و مدعی شده اگر تهران به اقدامات بی‌ثبات کننده خود در منطقه ادامه دهد، تنها راه باقی مانده پیگیری ایده تغییر نظام ایران است.

نویسنده مدعی شده هیچ یک از اقدامات غرب منجر به میانه‌روی در ایران نشده و هرچه ایران بیشتر از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شود، اقدامات بی‌ثبات کننده‌اش در منطقه بیشتر خواهد شد.

این روزنامه سعودی مدعی شده نه انتخابات‌ها و نه میلیاردها دلار پولی که در نتیجه توافق هسته‌ای به دست ایران رسیده هیچ کدام تاثیر واضحی در میانه‌رو شدن تهران نداشته است و هر گفت‌وگویی با ایران به بن بست خواهد رسید.

در پایان این رسانه عربستانی به توطئه خصمانه سعودی‌ها در قبال ایران اعتراف کرد و گفت: وقت آن رسیده که بر منابع واقعی سرمایه‌گذاری کرده و بر تقویت منافقان تمرکز کنیم.

به گزارش ایلنا، این اولین بار نیست که منافقان علیرغم جنایت‌های خود علیه مردم ایران، توسط کشورهای بیگانه حمایت می‌شوند.

پیش از این نیز در جریان جنگ تحمیلی میان ایران و عراق منافقان با حمایت صدام دست به جنایت‌های بسیاری زدند.

اخیرا نیز این گروهک تروریستی در فرانسته دور هم جمع شدند که این مساله با واکنش مسئولان کشورمان مواجه شد و مقامات ایران مراتب تذکر خود را به دولت فرانسه اعلام کردند.
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۲:۵۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۱:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۰۵:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۵:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۵:۵۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۸ ۱۳:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۱۲:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۰۸:۴۵
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۶ ۱۳:۲۱
 
۱۳۹۵/۰۱/۰۳ ۱۰:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : عربستان + آل سعود + ایران
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۴ ۱۷:۵۹:۱۹
منافق منافق است و حتی کسانی که با نظام هم مشکل داشته باشند باز از منافقان حمایت نمی کند چون کسانی که با عربستان نشست می گیرد دشمن ملت ایران است (4460177) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.