توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410764
آغاز هفته کتاب امام موسی صدر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۰
هفته کتاب امام موسی صدر از ۱۷ تا ۲۴ آبان ماه در ۵۰ شهر کتاب‌ سراسر کشور برگزار می‌شود.
 
به گزارش الفِ کتاب به نقل از روابط عمومی موسسه امام موسی صدر، هفته کتاب امام موسی صدر در آستانه هفته کتاب آبان ماه با همکاری موسسه شهر کتاب و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار می‌شود.
 
در این هفته که از 17 آبان آغاز شده و تا 24 آبان ماه ادامه خواهد داشت، کتاب های انتشارات موسسه امام موسی صدر در تمامی فروشگاه های شهرکتاب سراسر ایران به فروش خواهد رسید. همچنین نشست ها و دیدارهایی با شخصیت های فرهنگی در روزهای مختلف این هفته برگزار خواهد شد.
 
انتشارات موسسه امام موسی صدر از سال 1382 کار خود را آغاز کرده و تا کنون بیش از 60 عنوان کتاب منتشر کرده که این کتاب ها شامل آثار امام صدر و نوشته های دیگران درباره ایشان است.
 
مجموعه در قلمرو اندیشه امام موسی صدر با 8 عنوان، مجموعه تاریخ شفاهی با 4 عنوان، مجموعه پرتوها با 10 عنوان، مجموعه تفسیر قرآن با 8 عنوان، مجموعه زندگینامه با 3 عنوان، مجموعه اندیشه ربوده شده با 3 عنوان، مجموعه آثار بنت الهدی صدر با 9 عنوان، مجموعه روایت صدر با 4 عنوان و مجموعه مشاهیر خاندان صدر با 3 عنوان از جمله کارهای انتشارات موسسه امام موسی صدر است.
 
کلمات کلیدی : موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
آغاز هفته کتاب امام موسی صدر