نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 303187
کاهش زمان رسیدگی به اسناد پزشکی فرهنگیان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۴
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه زمان دسترسی به اسناد پزشکی فرهنگیان دارنده بیمه طلایی بسیار کوتاه شده است، گفت: اگر مرکزی با ما طرف قرارداد نباشد و همکار فرهنگی برای درمان هزینه‌ای از جیب پرداخت کند، پس از تحویل اسناد حداکثر تا ۱۵ روز رسیدگی و مبالغ پرداخت می‌شود.

فرشید سیاری در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت بیمه تکمیلی فرهنگیان اظهار کرد: از ابتدای خردادماه قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان با آتیه سازان حافظ به امضا رسید. وی افزود: البته در این قرارداد به شیوه صندوق مرکزی درمان عمل کردیم و آتیه سازان به عنوان کارگزار با ما مشارکت دارد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه سهم حق بیمه فرهنگیان ۳۰ هزار تومان تعیین شده بود که ۵۰ درصد آن از محل اعتبارات رفاهی وزارت آموزش و پرورش تامین می‌شود گفت: تلاش کردیم نظارت بر مراکز درمانی را ارتقا داده و تسریع در زمان پرداخت اتفاق بیافتد.

سیاری ادامه داد: تعهدات همانند سال گذشته است و داروی بیماران خاص تحت پوشش قرار گرفته است. امور به خوبی پیش می‌رود و زمان دسترسی به اسناد پزشکی بسیار کوتاه شده است. مراکز درمانی طرف قرارداد از ۳۳۰مرکز به ۹۰۰۰مرکز در سال ۹۴ ارتقا یافته است. علاوه بر ۹۰۰۰ مرکز قبلی، امکان پیوستن مراکز جدید به لیست شرکت آتیه سازان وجود دارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا فرهنگیان می‌توانند روند پیگیری اسناد پزشکی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند گفت: کارشناسان تعاون و رفاه به صورت اینترنتی به روندهای مربوط دسترسی دارند. در مراکزی که با ما قرارداد داشته باشند تعرفه مربوطه لحاظ می شود اما اگر مرکزی با ما طرف قرارداد نباشد و همکار فرهنگی برای درمان هزینه‌ای از جیب پرداخت کند، پس از تحویل اسناد حداکثر تا ۱۵ روز رسیدگی و مبالغ پرداخت می‌شود.
 
کلمات کلیدی : وزارت آموزش و پرورش ، بیمه تکمیلی
 
امیر
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۰:۴۷:۵۶
دروغه..من پزشک هستم .بیمه طلایی اسفند سال گذشته را تسویه کرده.ولی بیمه های دیگر تا اخر برج 4 امسال پرداخت کردن (3271486) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.