توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483683
بیانیه گروه‌های تواشیح کشور درباره اثر موهن به لیالی قدر و دعای جوشن کبیر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۰
درپی انتشار اثری موهن درباره لیالی قدر و استفاده وقیحانه از فرازی از دعای جوشن کبیر در آن توسط خواننده مجوز‌دار، گروه‌های تواشیح کشور بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش فارس در پی انتشار اثری «قابل تأمل» و موهن توسط خواننده مجوز دار کشور در لیالی قدر و ایام عزاداری امیر‌المؤمنین حضرت علی(ع) گروه‌های تواشیح کشور بیانیه‌ای صادر کردند که متن آن به شرح ذیل است.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

باسلام و ضمن عرض تسلیت و تعزیت شهادت مولی الموحدین حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام، متأسفانه همزمان با لیالی پرفیض قدر، شاهد انتشار اثری از یک خواننده مجوز‌دار کشور بودیم که در آن، بخشی از دعای مأثور جوشن کبیر به صورتی کاملا وقیح، تولید و منتشر شده است و تأسف بارتر اینکه دفتر موسیقی وزارت ارشاد کشور اسلامی با آگاهی کامل از تخلف صورت گرفته، تنها به این نکته بسنده کرده که وزارت ارشاد در این خصوص مجوزی صادر نکرده و اثر فوق در خارج از کشور تولید شده است.

لذا ما مدیران دغدغه‌مند تواشیح و مدیحه‌سرایی سراسر کشور ضمن هشدار به مسئولین مربوطه در وزارت محترم ارشاد به سبب سهل‌انگاری و زمینه‌سازی در تولید اثر موهن و مغایر با مقدسات دینی صورت گرفته، مخالفت و انزجار شدید خویش را با تولید و نشر محصولاتی که عملا منافی با احکام مبین اسلام بوده و مقدسات شرع را بازیچه قرار می‌دهد اعلام می‌داریم و از مسئولین محترم وزارت ارشاد که در سنگر نشر آثار هنرمندان با هویت میهن اسلامی‌مان قرار دارند درخواست داریم تا ضمن محکوم نمودن تولیدات مغایر با موازین شرع، نسبت به نشر و حمایت از آثار و تولیدات اسلامی اصیل بیش از پیش اهتمام ورزد.

همچنین از خواننده محترم اثر مذکور نیز درخواست می‌کنیم هر چه سریعتر نسبت به اعلام پشیمانی و ابراز تأثر درخصوص قطعه منتشر شده اقدام عاجل نماید و از نعمت صدای خدادادی خویش در بسط و گسترش فرهنگ ناب اسلامی که مورد تائید مراجع عظام و رهبری معظم می‌باشد استفاده نماید تا ان شاءالله تعالی مورد رضایت حضرت حق و لطف اهل بیت معصومین علیهم السلام واقع شود.

1) گروه محمد رسول الله(ص)
2) گروه محراب تهران
3) گروه ذوالقدر تهران
4) گروه قدر تهران
5) گروه کوثر تهران
٦) گروه الغدیر تهران
٧) گروه کریم آل طه تهران
٨) گروه احرارتهران
9) گروه سبحان تهران
10) گروه ذکر تهران
11) گروه نورالمهدی تهران
12) گروه ولایت تهران
13) گروه العباد خوزستان
14) گروه معراج قم
١٥) گروه بصائر یزد
١٦) گروه میعاد اهواز
١٧) گروه الهادی تهران
١٨) گروه نورالساجدین تهران
19) گروه انوار الهدی قم
20) گروه بنی فاطمه مازندران
21) گروه طارق تبریز
22) گروه حبل المتین زنجان
23) گروه یاسین بابلسر
24) گروه سبطین اهواز
25) گروه شمیم وصال یزد
٢٦) گروه میعاد قم
٢٧) گروه سیدالاحرارهمدان
٢٨) گروه لیله القدرتهران
٢٩) گروه عترت تهران
٣٠) گروه ابرار تهران
٣١) گروه کوثر اصفهان
٣٢) گروه بشارت اصفهان
٣٣) گروه بصائر اصفهان
٣٤) گروه سبحان اصفهان
٣٥) گروه تنزیل اصفهان
٣٦) گروه نور
٣٧) گروه نجم الثاقب تهران
٣٨) گروه اعراف مازندران
39) گروه مختار اهواز
40) گروه اهل بیت تهران
 
کلمات کلیدی : ماه رمضان + شب‌های قدر + مساجد + روزه داری + تواشیح
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.