نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 385510
نامه رییس شبکه هپاتیت به رییس جمهور
تاریخ انتشار : شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۹
رییس شبکه هپاتیت ایران طی نامه‌ای به رییس جمهور، رایگان شدن داروی هپاتیت سی را خواستار شد.

به گزارش ایسنا، در نامه دکتر سیدموید علویان به حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی، رییس جمهور کشورمان آمده است:

«ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با سلام و احترام
اینجانب دکتر سید مؤید علویان، رئیس شبکه هپاتیت ایران، به نمایندگی پزشکان، متخصصان، هنرمندان، فرهنگیان، ورزشکاران، مبتلایان و نجات یافتگان از بیماری‌های هپاتیت بی و سی و نیز سایر اقشار جامعه ایران، بدین ‌وسیله از جنابعالی استدعا می‌شود با توجه به تعهد جمهوری اسلامی ایران به سازمان بهداشت جهانی برای ریشه کنی هپاتیت سی در طی ۱۵ سال آینده، تمهیداتی به منظور اختصاص بودجه به سازمان برنامه و بودجه، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین مؤسسات بیمه در خصوص درمان رایگان سالیانه حدود ۲۰ هزار نفر بیمار مبتلا به هپاتیت سی اندیشیده شود.

بی‌گمان، پیگیری مجدّانه این موضوع به کاهش شیوع هپاتیت سی در کشور و کاهش هزینه‌های متحمله بر بیماران و سیستم بهداشت کشور در آینده منتهی خواهد شد و این اقدام ارزشمند جنابعالی همچون ستاره‌ای بر تارک تاریخ ایران عزیزمان خواهد درخشید. امضا الکترونیکی هم میهنان‌مان گرانقدرمان گواه حمایت‌شان از این اقدام خداپسندانه است.

با امید جامعه‌ای عاری از هپاتیت سی در سال ۱۴۱۰.»
 
کلمات کلیدی : هپاتیب+نامه به روحانی
 
محبوبه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۷ ۰۲:۰۶:۰۲
برای هباتیت ب هم آیا امید ب درمان قطعی ویروس میباشد؟؟؟ (3907569) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.