توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 283603
افزایش قیمت نفت در معاملات امروز
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۱
قیمت نفت در بازارهای جهانی ۲۱ سنت افزایش یافت و بشکه ای ۵۷.۱۳ دلار فروخته شد.

به گزارش فارس به نقل از رویترز، به دنبال حجم اندک معاملات در آسیا تحت تاثیر قطع برق در بزرگ ترین میدان نفتی انگلیس قیمت نفت افزایش یافت اما ریسک ناشی از فزونی عرضه و توافق هسته ای ایران و آمارهای اقتصادی غیریکنواخت مانع از افزایش بیشتر قیمت ها شد.

تصمیم روز پنج شنبه مبنی ازسرگیری تامین مالی یونان در آستانه ورشکستگی که این کشور را قادر می سازد تا بازپرداخت های خود را انجام دهد، احساس ریسک در بازار را افزایش داد اگرچه گمانه زنی ها در مورد افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا تقویت شده است.

جاناتان بارات تحلیلگر ارشد بازار در این رابطه گفت: «بازار واقعا تلاش می کند تا آنچه رخ داده است را هضم کند و به نظر می رسد تمام موضوعات ژئوپلتیکی فعلا در حال حل شدن است.»

هر بشکه نفت برنت دریای شمال با افزایش ۲۱ سنتی ۵۷.۱۳ دلار فروخته شد. نفت خام آمریکا نیز ۵ سنت افزایش یافت و ۵۰.۹۱ دلار به ازای هر بشکه معامله شد.

نفت خام آمریکا در آستانه ثبت سومین هفته کاهش قرار دارد و ۳.۵ درصد از ارزش خود را در این هفته از دست داده است. نفت برنت نیز با بیش از ۳ درصد کاهش نیز در مسیر ثبت سومین هفته کاهشی قرار دارد.
 
کلمات کلیدی : نفت+ تحریم+ هسته ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.