توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473404
شلیک مرگبار به 2 خودرو در آبادان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹
شب گذشته هم زمان با لحظات پایانی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آبادان شاهد جنایت خونینی بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛شب گذشته پس از پایان آخرین شب تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مردم نیمه شب بامداد در حال بازگشتن به خانه های خود بودند که ناگهان یک موتورسوار همراه مردی که ترک موتور نشسته بود به مسیر جاده قفاص روبه روی روستای ملاکه آمد.

هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد ترک نشین اقدام به تیراندازی به دو خودروی پراید کرد.پس از این تیراندازی خودروها متوقف شد و موتورسوار همراه مردی که همراهش بود از مهلکه گریخت.

در این تیراندازی خونین یک مرد کشته و مردی دیگر مجروح شد.در ادامه کارآگاهان دایره جنایی پلیس آبادان به محل جنایت رفتند و تحقیقات خود را شروع کردند.

تحقیقات حاکی از آن بود که ضاربان چهره خود را با پارچه چهره خود را پوشانده بودند و با اسلحه کلاشینکف این جنایت مرگبار را رقم زده بودند.

ادامه تحقیقات نیز نشان داد دو مردی که در این حادثه هدف گلوله قرار گرفتند از اهالی روستای سیحان از توابع بخش مرکزی آبادان بودند.تحقیقات پلیس برای رمزگشایی از راز این جنایت خونبار ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : تبلیغات انتخابات+تیراندازی+آبادان+قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.