توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447710
علی مطهری: ترامپ حمایت بیشتری از رژیم صهیونیستی می‌کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
نایب رئیس دوم مجلس با بیان اینکه مسئله «فلسطین» نباید به فراموشی سپرده شود، تأکید کرد: باید نسبت به آینده مقاومت اسلامی در منطقه خوشبین باشیم.

به گزارش خانه ملت، علی مطهری نماینده مردم تهران و نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین و ضرورت توجه و اهمیت یافتن مسئله فلسطین با توجه وضعیت جدید منطقه و انتخاب ترامپ، اظهار داشت: به طور کلی، ضرورت مسئله فلسطین روشن است ولی در شرایط امروز این ضرورت مضاعف شده و افزایش پیدا کرده است که یکی از این شرایط درگیری‌هایی است که میان گروه‌های مختلف در منطقه خاورمیانه و بین خود مسلمانان ایجاد شده و باعث شده مسئله فلسطین تا حدودی فراموش شود.

*ترامپ حمایت بیشتری از رژیم صهیونیستی می‌کند
وی یکی دیگر از دلایل مضاعف شدن اهمیت توجه به موضوع فلسطین را روی کار آمدن دونالد ترامپ در آمریکا عنوان کرد و گفت: به نظر می‌رسد که ترامپ حمایت بیشتری از رژیم صهیونیستی می‌کند.

*برگزاری کنفرانس فلسطین اقدام لازمی است
مطهری با بیان اینکه برگزاری کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین تدبیر خوب و اقدام لازمی بوده است، ادامه داد: باید از مبتکران و برگزارکنندگان این کنفرانس تشکر کرد چرا که مسئله فلسطین نباید به فراموشی سپره شود و این مسئله به عنوان یک آرمان اسلامی باید تا آزادی سرزمین فلسطین و قدس شریف زنده بماند.

*حمایت رژیم صهیونیستی از داعش روشن است
این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص حمایت رژیم صهیونیستی از گروه‌های تکفیری و تروریستی همچون داعش با هدف درگیر کردن منطقه و به فراموشی سپردن مسئله فلسطین خاطرنشان کرد: اگر چه رژیم صهیونیستی در ظاهر ادعا می‌کند که ضد داعش است اما در عمل و با هدف‌هایی که دنبال می‌کند روشن است که یا در پشت پرده با این گروه‌ها همکاری دارد و یا اینکه داعش از روی جهل و نادانی ابزار و وسیله‌ای در دست صهیونیست‌ها و آمریکا شده است.

*ایران در منطقه دست بالا را دارد/ باید به آینده مقاومت اسلامی در منطقه خوشبین بود
نائب رئیس اول مجلس در پاسخ به سؤالی در خصوص پیش‌بینی خود از آینده منطقه تصریح کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی ایران در منطقه دست بالا را دارد و توفیقاتی پیداکرده است و پس از پیروزی حلب و توفیقاتی که در مبارزه با تروریست‌ها در عراق پیدا شده، جبهه مقاومت پیشرفت خوبی داشته و از این رو، باید نسبت به آینده مقاومت اسلامی در منطقه خوشبین بود.

 ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از امروز سوم اسفندماه در محل سالن اجلاس سران با شعار «همه با هم، حمایت از فلسطین» آغاز به کار کرده و تا فردا چهارم اسفندماه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۰:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۲۰:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۵:۰۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۳:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۲:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۱:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۴۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : حمایت از انتفاضه فلسطین+ فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.