توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 447811
رئیس مجلس لبنان: کشورهای اسلامی سفارتخانه‌های خود را در واشنگتن تعطیل کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۶
نبیه بری گفت: کشورهای اسلامی در پاسخ به اقدام آمریکا مبنی بر حمایت از انتقال سفارتخانه‌ صهیونیست‌ها به سرزمین‌های اشغالی، سفارتخانه‌های خود را در واشنگتن تعطیل کنند.

به گزارش تسنیم، نبیه‌بری رئیس مجلس لبنان در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین که امروز (سه‌شنبه 3 اسفند) در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد، ضمن تشکر از جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری این کنفرانس، گفت: از جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از لبنان برای استقلال این کشور تشکر می‌کنم.

وی افزود: از جمهوری اسلامی ایران به دلیل اعتقاد خود در حمایت از 3 مثلث ارتش، مردم و مقاومت در لبنان تشکر می‌کنم.

رئیس مجلس لبنان ادامه داد: پس از توافق سایس‌پیکو  نقشه‌های شومی علیه ملت‌های منطقه تحت عنوان خاورمیانه جدید برای ایجاد هرج و مرج‌های سازنده شکل گرفته است.

نبیه‌ بری ساخت شهرک‌ها در سرزمین‌های اشغالی را بالاترین شکل تروریسم دولتی از سوی رژیم‌صهیونیستی خواند و گفت: رژیم‌صهیونیستی به قطعنامه‌های شورای امنیت وقعی نمی‌نهد و اخیرا تصویب شده که 8 هزار و 806 شهرک در مناطق اشغالی ایجاد شود.

وی با بیان اینکه آمریکا به شدت از اقدامات رژیم‌صهیونیستی در شهرک‌سازی‌ها حمایت می‌کند، تصریح کرد: فشارهایی که به مردم فلسطین وارد می‌شود تنها برای قرار دادن 3 راه در مقابل آنهاست که این 3 راه یا خودکشی است یا تسلیم شدن و یا فرار است.

رئیس مجلس لبنان با تاکید بر اینکه انتقال سفارتخانه‌ها به سرزمین‌های اشغالی از سوی رژیم‌صهیونیستی برای از بین بردن روند صلح انجام می‌شود و یک نقشه است، افزود: کشورهای اسلامی باید در پاسخ به آمریکا که از این اقدام رژیم اشغالگر قدس حمایت کرده، سفارتخانه‌های خود را در واشنگتن تعطیل کنند.

نبیه‌بری با بیان اینکه باید اجماعی میان کشورهای اسلامی در قبال مسئله فلسطین ایجاد شود، عنوان کرد: خاموش شدن آتش در خاورمیانه از فلسطین شروع و خاتمه می‌یابد.

وی در پایان خواستار وحدت یکپارچگی فلسطینیان برای مقابله با رژیم‌صهیونیستی شد.
۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۰:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۲۰:۵۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۳:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۲:۵۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۱:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۱:۰۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۱:۰۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۴۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۳ ۱۰:۲۱
 
 
کلمات کلیدی : حمایت از انتفاضه فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.