توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430880
ادعای تکراری اوباما در پیام تبریکش به مناسبت آغاز سال نو میلادی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۷
رییس جمهور آمریکا در پیام خود به مناسبت آغاز سال نو میلادی بار دیگر مدعی شد که از برنامه هسته‌ای تسلیحاتی ایران جلوگیری کرده است.

به گزارش ایسنا، باراک اوباما رییس جمهور آمریکا که آخرین روزهای فعالیت خود در کاخ سفید را می‌گذراند، با انتشار پیامی به مناسبت آغاز سال نو میلادی به تشریح دستاوردهایش در دوران هشت سال ریاست جمهوری خود پرداخت.

وی در این پیام با تکیه بر ادعاهای بی‌اساس غرب و آمریکا علیه برنامه هسته‌ای گذشته کشورمان، بار دیگر مدعی شد: ما از طریق دیپلماسی توانستیم برنامه هسته‌ای تسلیحاتی ایران را متوقف کنیم.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی همواره در گزارشات خود در سال‌های گذشته تائید کرده است که هیچ شواهدی دال بر وجود انحراف در فعالیت‌ها و مواد هسته‌ای ایران وجود ندارد.

مقامات ایران نیز ضمن رد این ادعاها تاکید می‌کنند که برنامه هسته‌ای کشورمان همواره ماهیت کاملا صلح‌آمیز داشته و تسلیحات هسته‌ای هیچ جایی در دکترین دفاعی ایران ندارد.
۱۳۹۶/۰۵/۱۹ ۱۴:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۷ ۱۰:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۰۸:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۰۷:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۱۳:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۰ ۱۸:۳۱
 
۱۳۹۵/۰۴/۲۱ ۱۸:۵۹
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۰۶:۳۲
 
۱۳۹۵/۰۱/۱۹ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۴/۱۰/۲۶ ۱۸:۲۷
 
 
کلمات کلیدی : توافق هسته ای + برجام + اوباما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.