توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445992
واکنش وزیر آموزش و پرورش به تنبیه دانش آموز کرمانی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
به دنبال تنبیه بدنی دانش آموزی در جنوب کرمان و ورود مداد به سر او, با دستور وزیر آموزش و پرورش معلم مربوطه آماده به خدمت شد.

به گزارش تسنیم، در هفته جاری, دانش‌آموز یکی از مدارس رودبار جنوب کرمان بر اثر تنبیه بدنی معلم دچار آسیب شد و بر اثر این اتفاق مداد وارد سر او شد.

در همین رابطه آموزش و پرورش استان کرمان با تایید ورود مدادبه سر دانش آموز از ارسال پرونده معلم خاطی به هیئت تخلفات اداری خبر داد.

با انتشار این خبر و تصویر ورود مداد به سر دانش آموز, وزیر آموزش و پرورش نیز در برابر این اتفاق واکنش نشان داد و با دستور وی ، معلم متخلف کرمانی آماده به خدمت شد و پرونده آن به هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری جهت بررسی ارجاع شد.

آنگونه که آموزش و پرورش اعلام کرد: پرونده اتهامی معلم موردنظر جهت بررسی و صدور حکم در هیئت‌های رسیدگی به تخلفات اداری آموزش وپرورش تحت رسیدگی‌می باشد و به محض اتمام مراحل قانونی و صدور رأی نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.

گفتنی است؛ از آنجایی که تنبیه بدنی آثار سوئی در بردارد و از آسیب‌هایی است که بهداشت روانی دانش آموز را در فرایند یاددهی یادگیری دچار اخلال می‌کند؛ بنابراین هرگونه تنبیه بدنی براساس قوانین و مقررات نظام آموزش وپرورش ممنوع است.
 
کلمات کلیدی : تنبیه بدنی دانش‌آموزان + دانش‌آموز + آموزش و پرورش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.