توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 381803
واکنش‌وزیرکشوربه‌سوال‌ درمورد لغو کنسرت‌ها؟
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۳
وزیر کشور که برای شرکت در برنامه هفته فرهنگی لرستان به بوستان گفتگو آمده بود در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد لغو کنسرت ها بدون دادن پاسخی روشن گفت: ان‌شاءالله درست می‌شود.

به گزارش مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز در همایش فرهنگی و اجتماعی لرستان در سالن همایش های بوستان گفتگو حضور یافت.

در حاشیه این همایش وزیر کشور از نمایشگاه توانمندی های اقتصادی و فرهنگی لرستان بازدید کرد تا فرصتی برای طرح سوالات خبرنگاران باشد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر پیرامون رایزنی ها و نامه‌نگاری های صورت گرفته با قوه قضاییه در رابطه با لغو کنسرت ها در مشهد گفت: اصلا صحبت نمی کنم.

رحمانی فضلی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که پرسید کی جواب سوال من را می دهید اظهار داشت: دو روز دیگر جواب سوال شما را می دهم!

بعد از طرح مجدد سوال توسط خبرنگار مهر برای گرفتن پاسخ، وزیر کشور گوشی خبرنگار مهر را که در حال ضبط صدا بود گرفت و نزد خود نگه داشت.

پس از پایان بازدید خبرنگار مهر دوباره سوال خود را مطرح کرد و وزیر کشور بار دیگر گفت: الان وقتش نیست و باید مفصل راجع به این موضوع توضیح بدهم.

رحمانی فضلی در نهایت به این پاسخ اکتفا کرد که ان شاءالله درست می شود.
 
کلمات کلیدی : کنسرت+لغو کنسرت+وزیر کشور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.