توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 456044
عمده مشکل ثبت نام در انتخابات شورای شهر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران آخرین وضعیت و جزئیات ثبت نام کاندیداهای پنجمین شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، ناصربخت صبح امروز در جمع خبرنگاران با ارائه آخرین آمار از وضعیت ثبت‌نام‌ها گفت:‌ تا پایان روز دوم (اول فروردین ماه) ثبت نام ۴۹۹ نفر در فرمانداری تهران قطعی شد که از این میان ۴۲۸ نفر مرد و مابقی زن بودند.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام تا ۶ فروردین ماه از ساعت ۸ الی ۱۶ ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود در روزهای آتی شاهد حضور  گسترده‌تر مردم برای ثبت‌نام باشیم و از کاندیداها درخواست می‌شود ثبت‌نام را به روزهای آخر موکول نکنند.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری تهران افزود: طبق هماهنگی‌های انجام شده کاندیداها در صورت نداشتن گواهی عدم سوء‌پیشینه می‌توانند ثبت نام موقت شوند و باید تا ۱۵ فروردین گواهی عدم سوء پیشینه را به فرمانداری تحویل دهند. اگر این افراد تا پایان روز ۱۵ فروردین گواهی عدم سوء پیشینه خود را به فرمانداری تحویل ندهند ثبت نام آن‌ها ملغی تلقی خواهد شد.

وی با بیان اینکه حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت‌نام، کارشناسی است گفت: عمده مشکل این دو روز، نقص در مدارک بوده است که عمدتا به همراه نداشتن شناسنامه و کارت ملی (به عنوان اصلی‌ترین سند و مدرک)، اصل مدرک تحصیلی و گواهی عدم سوء پیشینه مربوط می‌شود. 

ناصربخت در پایان اظهار کرد: افراد بعضا مدرک خود را برای تحصیل در مقاطع بالاتر به دانشگاه تحویل می‌دهند. این در حالیست که باید مدرک خود را برای ثبت نام به همراه داشته باشند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات شورای شهر تهران+انتخابات شوراها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.