توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 306807
مقتدی صدر: شیعیان عربستان و مصر مظلوم هستند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۱
مقتدی صدر در بیانیه ای درخصوص شیعیان مصر و عربستان گفت: من در کنار مظلوم هستم و در مقابل ظالم می ایستم. حمایت من از شیعان مصر و عربستان فقط به خاطر اینکه آنها شیعه هستند، نیست بلکه همچنین به این خاطر است که آنها مظلوم هستند.

به گزارش تسنیم، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر حمایت و همبستگی خود را با شیعیان مصر و عربستان ابراز داشت و گفت: شیعیان مصر و عربستان مظلوم هستند.

به گزارش پایگاه خبری المسله، مقتدی صدر در بیانیه ای درخصوص شیعیان مصر و عربستان گفت: من در کنار مظلوم هستم و در مقابل ظالم می ایستم. حمایت من از شیعان مصر و عربستان فقط به خاطر اینکه آنها شیعه هستند، نیست بلکه همچنین به این خاطر است که آنها مظلوم هستند.

مقتدی صدر افزود: "من پیش از این، از اهل سنت در عراق حمایت کردم زیرا ظلمی از طرف برخی افراد منتسب به شیعه دیدم".

وی تاکید کرد که "در مقابل ظلم هرکجا باشد، خواهد ایستاد و در کنار مظلوم حتی اگر از ادیان دیگری نظیر مسیحیت باشد، خواهد ایستاد و حمایت خواهد کرد".

مقتدی صدر در روز بیست و سوم ماه گذشته میلادی تصمیم وزارت اوقاف مصر برای بستن مسجد الامام حسین (ع) در این کشور را "دیکتاتوری" توصیف کرد و از الازهر خواست تا جلوی این رفتارهای دیکتاتوری را بگیرد.
 
کلمات کلیدی : مقتدی صدر+شیعیان+مصر+عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.