نظر منتشر شده
۸۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 465361
قالیباف در دیدار نمایندگان مجلس:
هدف مشترک من و آقای رئیسی این است که این دولت تکرار نشود/ ایجاد پنج میلیون شغل به یک ضرورت تبدیل شده است
بخش سیاسی الف، 4 اردیبهشت 96
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
۱۵۰ نماینده فعلی و ادوار مجلس در جلسه صبحگاهی که ساعت ۶ صبح با دکتر محمدباقر قالیباف برگزار شد، شرکت کردند.

محمد باقر قالیباف در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی به ظرفیت‌های اقتصادی کشور اشاره نمود و خاطرنشان کرد: تجارت اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۶ میلادی هزار و ۷۰۰ میلیارد دلار بود و سود تجارت اتحادیه اروپا رقمی در حدود ۱۷۰ میلیارد دلار است این در حالی است که اگر ما در کشور خود تن‌ها در حوزه انرژی بتوانیم درست مصرف کنیم، می‌توان ۱۶۷ میلیارد دلار از این بخش برای کشور درآمد و ظرفیت ایجاد کرد.

وی افزود: امروز شاهد هستیم که قرارگاه خاتم الانبیا در پروژه‌های بزرگ، فنی و بسیار پیچیده به بهترین شکل ممکن عمل می‌کند، بنده ۳۰ سال قبل در آغاز راه اندازی قرارگاه خاتم الانبیا به منظور ریل گذاری بری حرکت قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در این ابعاد حضور داشتم.»

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مجموعه بودجه نقد و غیر نقد شهرداری تهران حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان است، افزود: این در حالی است که سرجمع هزینه‌های جاری شامل حقوق، بودجه جاری و همچنین هزینه نگهداشت شهر تن‌ها ۳۱ درصد بودجه را تشکیل می‌دهد و ۶۹ درصد بودجه به توسعه زیرساخت‌ها اختصاص یافته است.
 
ایجاد ۵ میلیون شغل به یک ضرورت تبدیل شده است
قالیباف ادامه داد: در مقابل شاهد هستیم که بودجه دولت از سال ۹۲ تا سال ۹۵ چندین برابر شده و بودجه ۱۰۴ هزار میلیارد تومانی دولت به ۲۸۲ هزار میلیارد تومان تا آخر سال ۹۵ افزایش پیدا کرده است، اما ببینید که سهم بودجه جاری دولت چقدر است؟ مگر در این شرایط امکان رشد در کشور وجود دارد؟

شهردار تهران معتقد است با اجرای درست مصوبات می‌توان این روند را در بودجه سال ۹۶ اصلاح کرد. او افزود: البته کاهش بودجه جاری کار بسیار سختی است، اما این کار شدنی است همچنانکه در دوره مدیریت من در سازمان‌های مختلف، این کار صورت گرفته است.

شهردار تهران با اشاره به اینکه پیک رشد جمعیت ما در سال ۱۳۶۴ است که در آن سال حدود یک میلیون و ۸۵۰ هزار نفر متولد شدند و از سال ۶۵ این نرخ رشد جمعیت با یک شیب ملایم رو به کاهش است خاطرنشان کرد: از این رو ما تا سال ۱۴۰۳، سالانه حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تقاضا برای شغل جدید پیش رو داریم و اگر پنج میلیون شغل دیگر ایجاد کنیم، تازه توانسته ایم همین وضعیت فعلی را حفظ کنیم؛ در این شرایط ببینید که اگر نتوانیم پنج میلیون شغل ایجاد کنیم چه بحرانی پیش روی ما خواهد بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در حال حاضر ایجاد پنج میلیون شغل به یک ضرورت برای ما تبدیل شده است؛ ما شاهد هستیم هر زمانی که شورای عالی کار تشکیل شده است، هر تصمیمی گرفته اند در نهایت منابع در جای دیگری رفته است. یکی از اشکالات جدی دولت آن است که وقتی بخشنامه‌ای صورت می‌گیرد، در پائین شاهد هستیم اتفاق دیگری می‌افتد.

وی افزود: در سامانه ملی کارانه ما می‌توانیم شغل را برای افراد ایجاد می‌کنیم که من با اطمینان می‌گویم این کار امکان پذیر است و منابع آن را نیز پیش بینی کرده ایم چرا که اگر به درستی قانون را اجرا کنیم منابع آن در همین بودجه هم وجود دارد البته در بخش هایی نیازمند قوانین جدیدی هستیم، اما پیش از آن ما باید کار را با همین قوانین مصوب بر زمین مانده آغاز کنیم.

قالیباف در زمینه مذاهب و قومیت‌ها نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: در بحث مذاهب و قومیت‌ها باید اصل ۱۵ و ۱۹ قانون اساسی مبنای کار ما باشد چرا که در اجرای این دو بند قانون اساسی مقداری خوب عمل نکرده ایم. با شرایط فعلی خاورمیانه اگر نتوانیم با اهل سنت داخل کشور رابطه برادرانه، با محبت و همدلی ایجاد کنیم چطور در سطح کشورهای منطقه می‌توانیم این رابطه را داشته باشیم؟ البته آنهایی که نگاه تفرقه آمیز دارند با اهل سنت متفاوت هستند.
 
تکرار دولت یعنی به خطر افتادن آرمان های انقلاب
وی ادامه داد: دولت مردم هرگز به دنبال این نیست که یک بار اضافی به دوش دولت اضافه کند، مردم نیز باید خودشان با صرفه جویی سهیم باشند و بدانند که با صرفه جویی در مصرف انرژی پیش از هر چیزی خود آن‌ها منفعت می‌برند چرا که از این بخش می‌توان ۱۷۰ میلیارد دلار صرفه جویی کرد. در حالی با شش متر مکعب گاز یک کیلووات – ساعت برق تولید می‌کنیم که می‌توانیم این میزان برق را با ۳ متر مکعب گاز تولید کنیم؛ حرکت به سمت صرفه جویی روش هایی که آن‌ها را بیان خواهم کرد.

شهردار تهران تاکید کرد: در مقطع انتخابات همه ما یک هدف مشترک داریم و آن است که همه ما مصمم هستیم که این دولت تکرار نشود، چرا که ادامه این دولت به معنای آن است که آرمان‌های انقلاب و مسایل اقتصادی کشور در خطر است؛ این هدف مشترک من و آقای رئیسی است.

کار ۱۳۵ ساله‌ای که قالیباف تنها در طول سه سال انجامش داد!
دکتر محمد باقر قالیباف در جریان حضورش در جمع فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی به ذکر خاطراتی از زمان حضورش در نیروی انتظامی پرداخت. او گفت: در زمان حضور من در نیروی انتظامی سهم بودجه ناجا در دوره بندی از بودجه عمومی کشور ۳. ۲ درصد بود، وقتی که می‌خواستم از ناجا خداحافظی کنم سهم ما به ۳. ۱ کاهش پیدا کرده بود، اما شاهد بودید که چه تحولات عظیمی در نیروی انتظامی رخ داد.

او ادامه داد: ما پیکان هایی که باید آن‌ها را هل می‌دادیم را به بهترین خودرو‌ها تبدیل کردیم. همچنین در آن زمان محاسبه کرده بودیم که با بودجه عمرانی در اختیار خود برای احداث پاسگاه‌ها به ۱۳۵ سال زمان نیاز داریم، اما شاهد بودید که تن‌ها در مدت زمان سه سال، ۲۸۰۰ پاسگاه در آن دوره ساخته شده و نیروهای ناجا نیز جوان شدند و آموزش دیدند.

قالیباف افزود: در نیروی انتظامی گفتیم می‌خواهیم امنیت را مردمی کنیم؛ آن زمان وقتی مردم دزد را می‌گرفتند و به کلانتری می‌بردند، کلانتری دزد را تحویل نمی‌گرفت بلکه می‌گفت: اول برو کاغذ بخر و این کار‌ها را انجام بده، اما تن‌ها ۱۴ ماه بعد از آن شاهد بودید که مردم در خانه خودشان نشستند و با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند.

فرمانده اسبق نیروی انتظامی گفت: زمانی که من می‌گفتم می‌خواهم پلیس را به خانه مردم ببرم، در مجلس ششم به من می‌گفتند آقای قالیباف هر حرفی بزن، اما این یک حرف را نزن، چون امکان پذیر نیست، ولی من در ۱۳ رجب پلیس ۱۱۰ را افتتاح کردم.
قالیباف خاطرنشان کرد: در دولت آقای خاتمی و زمانی که آقای عارف معاون اول بودند، تلاش کردیم تا پلیس + ۱۰ را تشکیل دهیم و کار صدور گذرنامه که مهم‌ترین سند اعتباری امنیتی بود را به مردم واگذار کنیم. حتما به خاطر دارید که در آن زمان چه صف هایی تشکیل می‌شد و چه هزینه‌های هنگفتی برای صدور گذرنامه بر دوش دولت بود، اما IT Base کردن در نیروی انتظامی و در درون شهرداری اتفاق افتاد.
 
«دولت مردم»، تعامل تنگاتنگی با مجلس دهم خواهد داشت
 این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری پس از حضور در جلسه صبح امروز (دوشنبه) فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: «این نشست با محوریت ارائه نوع همکاری و دیدگاه‌ها بود.»

وی افزود: «بدون شک وقتی» «دولت مردم» با اراده مردم، مسئولیت را بر عهده بگیرد، بیشترین تعامل را با مجلس دهم خواهد داشت.»

قالیباف در پایان خاطرنشان کرد: «با سایر فراکسیون‌های مجلس نیز جلسه خواهیم داشت.»
 
از نکات جالب جلسه حمایتهای مکرر نمایندگان در خلال سوالات بود، تا جائیکه در هنگامی که او از پایان دادن به عمر دولت فعلی سخن گفت، با تکبیر از سخنان او استقبال کردند.  
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۲۲:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۸:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۹:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۸:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۷:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۹:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۰۲:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۲۲:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات 96
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۴۶:۱۷
روحاني راي منو پس بده

اشتباه کردم سال 92 بهت راي دادم

گول کليد کذائي رو خوردم (4280718) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۴۸:۱۸
دولت اعتدال در مدت چهار سال استقرار و سکان‌داری قوه مجریه هیچ‌گاه از نقد عملکرد دولت قبل دست برنداشت و همواره اسلاف خود را به اتهامات گوناگون متهم کرد تا جایی‌که معاون‌اول رییس‌جمهور حتی در ماه‌های پایانی دولت این رویکرد حمله به گذشتگان را رها نکرده و گویا این روش را همچنان شیوه‌ای مناسب برای ترساندن بخشی از رأی‌دهندگان و جلب آرای آنان به سوی دولت خود می‌داند. اما با وجود انتقادات مکرر بیان شده توسط مقامات دولت تدبیر و امید نسبت به دولت قبل‌، بی‌عملی و سکون آنها در بی‌توجهی نسبت به مصائب و مشکلات کشور و نادیده انگاشتن خواسته‌ها و مطالبات مردم، موجب شد تا ضمن ناامیدی از دولتی که داعیه‌دار تدبیر و امید بوده است‌، همچنان شعارها و اقدامات دولت قبل نزد مردم جلوه‌گری کند‌. در حقیقت این ناکارآمدی و ناتوانی دولت کنونی است که موجب شد تا دولتمردان گذشته را به بازگشت دوباره به صحنه امیدوار سازد و دوباره شاهد سربرآوردن جریانی باشیم که دولت اعتدال خود را اصلی‌ترین مخالف و منتقد آن جلوه می‌دهد. بازگشت به سال 84 و مرور دلایل و زمینه‌های رأی‌آوری دولت خدمت و عدالت نیز در واقع اعتراض و سربرآوردن طبقه محروم و فرودست اجتماعی به رفتارهای اشراف منشی و نخبه‌گرایی دولت‌های قبل بود که 16‌سال مسائل و مشکلات عامه مردم را در ذیل شعارهای توسعه اقتصادی و سیاسی به فراموشی سپرده بودند و حل معضلات کشور را نه در درون کشور و به اتکای توان داخلی بلکه در لابی با سیاستمداران آمریکایی و اروپایی می‌دیدند. دولتمردان تدبیر و امید در 4 سال گذشته متاسفانه پای در همان راهی نهادند که اسلافشان خدمت به مردم را نه افتخار و وظیفه بلکه رفتار پوپولیستی خطاب کردند و با بهره‌مندی از سرمایه‌های چند صد میلیاردی و زندگی‌های اشرافی در خانه‌های مجلل‌، سقف محقر بالای سر مردم را مزخرف خواندند. در واقع چنین رفتار و منشی است که موجب دلزدگی و قطع امید مردم از دولت تدبیر و امید گردیده و جوانه‌های امید به استقرار دولت کار و عمل را در دل‌ها زنده کرده است. (4280946) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۵۷:۵۳
مشخصه که شما اصلا به اقای روحانی رای ندادید وگرنه درک میکردید که چه مشکلاتی روحانی داشت و با وجود مشکلات امار قابل قبولی در این 4 سال بجای گذاشت (4280977) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۰۸:۵۷
تو رو هميشه گول ميزنن برادر و مطمئنم دفعه قبلم كه گولت زدن به روحاني راي ندادي (4281018) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۱۰:۵۳
منم هدفم اينه اين دولت باقي بمونه (4281032) (alef-13)
 
ادهم
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۰۱:۰۲
مبادا گول پنج ميليون شغل رو بخوريد!!! (4281181) (alef-13)
 
آمیرزا عبدالطمع
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۴۴:۱۸
آقای قالیباف می گویند پنج میلیون شغل ایجاد می‌کنند. ایجاد هر شغل بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیون سرمایه نیاز دارد. حالا اگر ما بگویم که هر شغل ۱۰۰ میلیون تومان هم هزینه داشته باشد، برای پنج میلیون شغل لازم است که حدود ۵۰۰ هزار میلیارد سرمایه‌گذاری انجام شود. این در حالی است که بودجه عمرانی سال گذشته فقط ۱۳ هزار میلیارد بوده؛ از کجا می‌خواهند الباقی این هزینه را تامین کنند؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!! این همان شعارهای پوپولیستی است (4281295) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۳:۱۹
اقاي قاليباف شكست خواهيد خورد زيرا بايد ميگفتيد هدف من و اقاي رييسي رفاه و اسايش و ارامش مردم و كشور است هدف من افزايش ارزش پول كشور است هدف من ارزان شدن خانه
و مسكن است هدف من بالاتر رفتن اعتبار پاسپورت نظام ايران است هدف من كوتاه كردن دست
مفسدين اقتصادي است هدف من احقاق حقوق شهروندي مردم ايران است هدف من بازگرداندن
پولهاي غارت شده از بيت المال از دست كساني است كه در كانادا و اروپا اقامت كرده اند هدف
من ايجاد و گسترش هنر و موسيقي و نقاشي و سينما و ورزش و تفريح و شادماني ملت ايران است هدف من ارتقاء دين و ايمان و اعتقاد واقعي مردم است و و و و
شما اشتباه كرديد كه ميگوييد هدف من و آقاى رييسي تكرار نشدن اين دولت است ، ايران
پادگان و زور و اعمال قدرت نيست ، ملت ايران راي خواهد داد و به فرموده امام خمينى ميزان
راي ملت است شما با اين حرفتان به اقاي رييسى هم ضربه انتخاباتي زديد ،
لطفا كم گو چون در . (4281320) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۵:۰۷
شما مختاری به هر کسی دوست داری رای بدی ولی اگر با کلید گول خوردی حرف دیگری است (4281327) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۵:۳۳
تو هیچ وقت به روحانی رای ندادی! (4281415) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۳۶:۱۲
ضمن اینکه نظر مخالف شما رو با دولت روحانی محترم می شمارم و این حق شماست که بر اساس تفکر و یا منافع خودتون تصمیم به رای گرفتن بکنید،ولی در عین حال اعتقاد دارم که:"آدم عاقل گول کلید رو نمی خوره" (4281477) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۱۹:۵۸
چرا؟
چون در بنگاه معاملاتی مسکن نشسته‌ای و هر روز قیمت واحد مسکونی، بین 2 تا 5 میلیون نرسیده!
چون پراید از 7م به 21م نرسیده؟
چون سایه جنگ تحت قطعنامه شورای امنیت، بر سرمان نیست؟
چون بلد نیست خوب فحش بده!
چون بلد نیست دلار را یکشبه به 4برابر قیمت برساند!
چون، دیگر ربع سکه 500000تومان نیست!
یا .... (4281649) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۴۶:۲۹
قالیباف می‌دونه که دادن یارانه و کارانه فقط با تصویب مجلس ممکن است ولی‌ باز هم شعار غیر عملی‌ میده. احمدی‌ نژاد ثانی‌ (4280721) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۵۲:۴۹
صحبت های اقایان قالیباف و رئیسی ادم رو یاد احمدی نژاد میندازه ..

این اقایان یا اصلا نمیدونن 5 میلیون چقدر هست و یا اصلا در عمر خود کار اجرایی نکردن ...

میدونید برای ایجاد هر شغل باید 100 میلیون تومان سرمایه گذاری کرد ؟؟؟ 5 میلیون شغل میشه چقدر ؟؟

دادن یارانه و بیکاری 250 هزار تومانی اونم بدون تصویب مجلس !!!!! با کدام پول !! با چاپ اسکناس !!!!! با تورم 40 درصدی !!!!

با همین وعده ها مملکت 8 سال دست شما بود و امروز به این وضعیت رسیدیم .

بازم وعده های تو خالی برای گول زدن و عوام فریبی

بخدا قسم کشور و مردم دیگه تحمل یک احمدی نژاد دیگه رو ندارند . (4281154) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۴۷:۱۲
هدف من هم اینه که تو و رئیسی رای نیارین. (4280723) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۴۸:۴۳
لطفا اجماع کنید ، چرا که مردم دیگر تحمل این دولت و رکود را ندارند. (4280730) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۳۸:۵۴
یعنی اگه مردم به روحانی رای دادن یا تو جزء مردم نیستی یا رای دهنده ها جز مردم نیستن یا تعریفت از مردم غلطه (4281119) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۵۲:۵۹
این اگر این کاره بوده شهرداری بهم ریخته و نابسامان را درست میکرد برای اخذ پایان کار باید یکسال بدوید بی احترامی و پشت گوش اندازی در شهرداری بیداد میکند. (4281536) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۴۹:۰۳
به نفع اقای رییسی کنار بروید. (4280731) (alef-13)
 
ا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۴۹:۴۱
برنامه خوبی نداری فقط این دولت تکرار نشود؟ کارانه همان یارانه است . اقتصاد رو نابود کردین با این یارنه تون . علنا میخوای رای بخری (4280732) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۵۰:۱۱
بنده خدا چینی ها که کل دنیا رو گرفته اند ادعای شماها رو ندارند
لطف بفرمایید بگویید چطور می خواهید 5 میلیون شغل ایجاد کنید شاید همه رو تو شهرداری استخدام می کنید!!! (4280733) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۵۹:۲۹
بابا كمي انصاف داشته باشيد ودنبال اسم ها ندويد از يك كشور كه عمده ان تحصيل كرده هستند بعيد است اينگونه حرف بزنند مگراقاي روحاني نگفت فقط از صنعت گردشگري چهارميليون شغل ايجاد مي كنم چطور شخص ديگري نمي تواند به نظر من هم اقاي روحاني درست گفتند هم اقاي قاليباف پتانسيل هاي اين كشور بيشتر از اين حرف هاست لطفا دست ازاين آدم پرستي ها برداريد انشاالله هركس رييس جمهور شد به وعدهايش عمل كند (4281567) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۵۵:۴۵
همینکه کشور از تعطیلی خارج بشه کافی هست (4281743) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۵۰:۵۲
تکرار این دولت ، کابوس همه مردم شده. ادامه این دولت ، یعنی ۴ سال دیگر ، دست روی دست گذاشتن وزیر صنعت و اقتصاد ، به امید این که غرب تعهدانش را انجام دهد!! (4280738) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۶:۵۷
شما " مردم " نیستی عزیز! (4281419) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۳۴:۲۰
نه بدیم دست یک احمدی نژاد دیگه که دلارو برسونه به 10000 تومن (4281473) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۵۱:۴۹
کار در یک مجموعه مشخص انتظامی یا شهرداری خیلی متفاوت از کار از طریق وزارت خانه های مختلف و در تمام مناطق کشور است.
همین طرح سامانه کارانه ملی فکر می کند خیلی ساده است. هزاران نفر می توانند حتی شاغل یا زنان خانه دار هم ثبت نام کنند. آن وقت چگونه قابل شناسایی بی کار واقعی از بی کار مجازی است؟ (4280743) (alef-13)
 
ارش
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۵۴:۳۲
من اصلا تا الان خوشم از قالیباف نمیومد ولی قصد دارم بهش رای بدم. لا اقل کم 4 تا پل و بزرگراه ساخته. دولت تدبیر و امید که 92 بهش رای دادم چند تا ساخته؟ بخش مسکن و راه 4 ساله تعطیل شده (4280755) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۱۸:۲۵
چهارتا پل به قیمت چی؟
به قیمت صدور مجور برای ساخت و ساز و خشکاندن باغات تهران
پل صدر رو هم که با بابک زنجانی در ازای مجوز ایران زمین ساخته (4281225) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۳۶:۲۱
کم سواد، اون پلی که ساخته هیچ خاصیتی نداره و فقط ترافیک ایجاد میکنه و خروجی هاشو بعد از ظهرها می بندن، یه زلزله کوچیک بیاد آوار میشه رو سر مردم، توقع داری دولت رو هم همینجوری اداره کنه (4281481) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۵۲:۴۲
قالیباف این تعداد را فقط در تهران ساخته اما دولت صد برابر اینها را در کل کشور ساخته ایران فقط تهران نیست برادر ! (4281534) (alef-13)
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۵۴:۵۶
ظاهر بین نباش برو ببین تو شهرداریها چه خبره (4281546) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۴۹:۴۷
خیلی بعیده شما به دولت تدبیر و امید رای داده باشی! ما را رنگ نکن آرش! (4281730) (alef-13)
 
عباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۰:۵۵:۵۵
چند بار بايد بگوييم نه ؟ جناب قاليباف در اوج دوران رشد اقتصادي هم بيش از 700 هزار شغل نميتوان ايجاد كرد اگر شما واقعا ميتواني اشتغال ايجاد كني در شهرداري ايجاد كن (4280758) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۰۵:۴۷
اونجا که ایجاد کرده. البته برای یک قشر خاصی نه برای من و شما. (4281192) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۳۳:۰۴
ولی دولت فعلی کهمدعی هست همینقدر شغل رو تو این دوران رکود ایجاد کرده (4281466) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۵۷:۱۷
کسی که نمی تواند روحانی هست. دولت ما نمی توانیم. با بتن ریختن کار تولید نمی شود (4281747) (alef-13)
 
وندی
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۰۰:۰۰
فقط شخصی مثل ماهاتیر محمد می خواهد که ایران را نجات دهد وگرنه هیچیک از این شش گزینه توان مدیریتی اداره کشور را ندارند و هیچ فرقی هم از نظر مدیریت باهمدیگر ندارند (4280775) (alef-13)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۴۴:۱۱
دوست عزیز میشه اقتصاد ایران رو نجات داد ولی تصمیم های سختی نیازه!


ماهاتیر محمد هم بود می رفت سراغ قطع بخش وسیعی از یارانه ها، خصوصی سازی گسترده، کوچک کردن حجم دولت: شک نکن با این کارها دو تا سه سال اول به شدت منفور میشه و اگر ملت تحمل کردن، اوضاع خوب میشه

از این جمله خوشتون نمیاد ولی مطمئن باشین معجزه ای در کار نیست!

من به این دولت رای میدم چون بخشی از راه جبران ویرانی ها رو رفته و با عقلانیت داره کارها رو جلو می بره ... راه درسته الان: ایجاد تعامل با دنیا و جذب سرمایه گذاری خارجی (4281140) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۰۰:۱۲
قالیباف مدیر و مرد اقدام و اجرا. (4280779) (alef-13)
 
مهندس جنت شهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۰۰:۴۹
ایشون میگه میخواد ۵ میلیون شغل ایجاد کند ولی نمیگه در چند سال و با چه راهکاری...از یک طرف میگه نقدینگی زیاده ولی از طرف دیگه میخواد به هر بیکار ۲۵۰ هزار تومان بدهد و یارانه را ۳.۵ برابر کند...چطور ر چنین حرفهای متناقضی از یک کاندیدای ریاست جمهوری مورد قبول واقع میشه...داره علنا میگه میخواهیم با رییسی این دولت را زمین بزنیم یعنی همان کاری که اقایون این ۴ سال در خفا کردند و الان علنی شده...تا دیروز منتقد روشهای احمدی نزاد بود حالا از همان شعار ها بهره میگیرد..احمدی نزاد به یک صورت انتحار سیاسی کرد و قالیباف هم به این صورت میخواد انتحار سیاسی کند... (4280781) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۰۳:۰۱
دولت را به دست نظامی ها نمی دهیم. شما حتی توانایی مدیریت حادثه پلاسکو را نداشتید عمدتاً به دلیل ضعف تجهیزات آتش نشانی و کمبود منابع مالی اما تخفیف های نجومی به نزدیکان خود دادید. الف جان یک بار هم که شده نظر من را منتشر کن (4280792) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۰۵:۳۳
ولی اگر هدف و نظر مردم چیز دیگری با شد چه ؟ (4280802) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۱۲:۱۱
تو همین تهران را جمع و جور کن مملکت پیشکش (4280829) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۱:۴۳
تهران رو که جمع کرد. انقدر تراکم فروخت و شهر را چنان بزرگ کرد که هیچ کس نتونه براش کاری بکنه. (4281314) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۱۹:۰۶
هرگز هرگز هرگز تفکرات قالیبافی و رئیسی منش رو نمیخواهیم (4280854) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۲۱:۰۲
قالیباف از املاک نجومیتون چه خبر؟ از گازانبرتون چه خبر؟ (4280860) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۲:۳۰
چه خبر از ذخایر نظام
جه خبر از حقوقای نجومی
چخبر از قطار ...
چخبر از صندوق ذخیره
چخبر از وعده 100 روزه
چخبر از کارت سوخت
چخبر از یارانه های قطع شده
چخبر از قبوض گاز
.... (4281394) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۲۳:۴۵
خیلی جالبه اقتصاد کل کشور رو با نیروی انتظامی وشهرداری مقایسه میکنند!!!! (4280868) (alef-13)
 
محمد قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۲۴:۱۴
تکرار این دولت شکست تتمه اقتصاد کشوره
بی برنامه . تن پرور.پیر و خسته و طلب کار... (4280869) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۲۶:۴۳
شما بفرمایید برنامه یعنی چه!؟
یعنی پس‌انداز یک عمرت را در بانک بگذاری، اما ارزش پول ملی، یک شبه بیش از 4برابر سقوط کند!
یعنی قیمت واحد مسکونی در عرض چند سال، چندین برابر شود!
یعنی قیمت خودرو بیش از 3برابر گردد!؟
یعنی آزمون استخدامی بگذاری، و به شرکت‌کنندگان، بدون صدور درصد و پاسخنامه و عدد و رقم، بگویید رد به دلیل عدم صلاحیت علمی! و بعد از کنار خیابان، کسانی را که در هیچ آزمونی ثبت‌نام نکرده‌اند؛ را به عنوان قبولی همان آزمون بر سر کار بگماری!؟
یا ...
من نمی‎فهمم. شما بفرمایید.

برنامه‌ای برای تخریب اقتصاد نداشت؟
برنامه‌ای برای تهمت، تخریب و ... نداشت؟
برنامه‌ای برای افزایش سطح تهدید نداشت!؟ (4281664) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۲۹:۵۶
خاتمی کشور را با رشد اقتصادی خوب و تورم ده درصد تحویل اصولگرایان داد و انها ان را با تورم 40 درصد و رشد منفی 6 تحویل روحانی دادن و حالا روحاانی در چهار سال تلاش کرد و رشد 6 درصدی ایجاد کرد و تورم به 7 درصد رساند. عقل سلیم میگوید کشور نباید بار دیگر گگول شعارهای از جنس احمدی نژاد بخورد پس رای ما روحانی (4281672) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۲۴:۴۸
تردید نکنید که اینگونه ادبیات و جملات عجولانه و غیر حرفه ای آقای قالیباف که گفتند : " هدف مشترک من و آقای رئیسی این است که این دولت تکرار نشود ." در واقع به نفع آقای روحانی خواهد بود . (4280871) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۲۵:۲۶
-- ميگم آقا مهدي ! بالاخره به كي مي خواهي رأي بدهي ، كانديد مورد نظرت ... !!
-- رأي مي دهم برادر ! ... رأي مي دهم !! ... نگران نباش !! ... به كي ؟ ... معلومه برادر ! به هر
كس كه عقلم گفت ، به هر كس كه شعورم گفت ، به هر كس كه قلبم گفت ، دلم گفت ، فهمم گفت ، ديگه عرضم به حضور انورت ... به هر كس كه اطلاعات و آگاهي هايم گفت ، به هر كس كه حس ششم به من گفت !! ... نترس ! رأي م حرام نميشه !! ... پروا مكن ! ... نگران نباش ! خودم ميدونم
به كي رأي بدهم !! خيالت جمع !! (4280874) (alef-13)
 
اسماعیل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۳۰:۴۸
جناب قالیباف مردم به خوبی می دانند که این دولت میراث دار خرابی هایی است که همفکران شما به ملت تحمیل کردند و با انتظار معجزه به آن رای ندادند و به خوبی به کاستی ها و کمبودهای آن واقفند. خود من علی رغم مخالفت با بعضی از تصمیمات و سیاستهای روحانی، کسی بهتری از او را برای اداره مملکت در بین کاندیداها نمی بینم و به او رای خواهم داد. (4280886) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۳:۰۸
بخصوص وزارت صنعتش (4281399) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۳۲:۲۵
شما اشتباه ميكنيد اين مردم هستند كه بايد تعيين كنند كدام دولت تكرار شود يا نشود
اقاى قاليباف دست از كلى گويي برداريد و برنامه طقيق و صحيح و خارج از هرگونه شائبه
پوپوليسمى ارايه دهيد اقاى رييسى و بقيه برنامه هايشان را ارايه كنند و مردم راى خواهند
داد به انچه كه دوست دارند
شما حق نداريد هدفتان نبودن دولت ديگرى باشد اما حق داريد برنامه هاى خودتان را اعلام كنيد و مردم ميتوانند بجاى ان دولت دولت شما را انتخاب كنند
برنامه واقعى ارايه كنيد برنامه اى بر مبناى كمتر فشار امدن به مردم و كسبه برنامه اى مبنى بر
كاهش سن ازدواج جوانان برنامه اى براى كاهش اعتياد برنامه براى افزايش هنر و سرگرمى و
ورزش. برنامه اى براى احقاق حقوق شهروندى مردم برنامه اى براى مبارزه با مفاسد اقتصادى
كه البته شما ميتوانستيد در شهردارى ان را اعمال كنيد و الان براى مردم باور پذير تر بود
ولطفا حرفهاى كلى نزنيد و به جزييات بپردازيد (4280891) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۳۳:۲۷
با این حرفها از صحنه سیاست حذف میشی (4280897) (alef-13)
 
Alireza
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۳۳:۳۵
چقدر خودستایی می کنه، از مبالغه گذشته، شده شبیه همون داستان گرفتن میله داغ در حادثه پلاسکو (4280898) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۳۶:۰۶
فقط هدفشان این است که این دولت تکرار نشود والا شعار ایجاد شغل و بقیه شعارها بهانه هستند. واقعا مملکت رو ببین (4280911) (alef-13)
 
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۳:۴۳
دولت رکود (4281406) (alef-13)
 
ممد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۴۵:۱۰
آقای قالیباف هر چند دوستتان دارم اما بهتره مراقب حرف زدنتان باشید اجازه بدید مردم روحانی را نخواهند. شما سنجیده عمل کن از خودت هم مایه بگذار. ممنون از الف (4280931) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۴۵:۲۶
میخوای با کارانه شغل ایجاد کنی؟ یه دونه شلوار کتان معمولی شده 250 هزارتومان . کاندید محترم زیرساختها باید درست بشه درآمد کشور باید بالا بره . عشایر و کشاورزان که خالصترین درآمد را برای اقتصاد کشور دارند به کلی فراموش شده اند کدامیک از شما به فکر آنها هستید آیا میدانید وامهای 30 درصد چه به روزشان آورده ؟ همین وامها باعث شدند تعداد زیادی از دامداران شغلشان را رها کنند . به نظر من یکی از شروط کاندیداهای ریاست جمهوری باید این باشد که 2 هفته در جامعه روستایی بین مردم فقیر زندگی کنند تا ببینن مشکل کجاست نه اینکه در قلب تهران از چند نفر سیاسی مشاوره بگیرند آنها هم بخاطر پست و مقام آمار دروغ بهشون بدن . هیچکدومتون نمیتونید یه دوره 4 ساله اشتغال را حل کنید جز اینکه زنجیروار تو 4 دوره با هماهنگی و تفاهم رئیسان جمهور حل بشه که متاسفانه مسائل سیاسی نمیزاره یه برنامه مدون را همه دنبال کنند . آخرش کار به جایی میرسه که رهبر معظم برای اشتغال حکم حکومتی صادر کنه . شماها به نامگذاری سالها هم توجه نمیکنید (4280932) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۴۸:۲۲
هدفش این است که این دولت تکرار نشود !
بنازم به این هدف
این یعنی اعتراف به دروغ بودن وعده هایت ، از یارانه 150 هزار تومانی تا کارانه و ایجاد اشتغال برای 5 میلیون نفر .
جناب آقای قالیباف ! قدرت طلبی هم حدی دارد (4280947) (alef-13)
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۱:۵۱:۴۱
ایجاد 5000000میلیون شغل؟؟؟؟؟!!!!!
مگه میشه ؟؟؟مگه داریم
توسعه یافته ترین کشور دنیا هم نمیتونه 5000000میلیون شغل ایجاد کنه... (4280961) (alef-13)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۰۸:۲۵
این هدف باید هدف 40 میلیون ایرانی باشه. ساختن ایران به دست مردم خودمون و نه چشم به بیگانگان داشتن. همه دست به دست هم بدیم این دولت دیگه سر کار نباشه. انشالله. (4281015) (alef-13)
 
محمدامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۰۹:۴۱
خوب ایشون اصل قضیه رو گفتند ، اونا فقط می خوان این دولت نباشه، به هر قیمتی نباشه ، حتی به قیمت دادن شعارهای عوامفریبانه افزایش یارانه و حقوق بیکاری و مانند آن، اما برنامه اصولی ندارند! (4281023) (alef-13)
 
محمد
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۲۴:۰۱
پس هدف عدم تکرار این دولت هست وکاری دیگر نداری نمیدانم چه مشکلی با این دولت داری که فقط هدفت شکست روحانی (4281066) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۲۵:۲۶
اگر قالیباف واقعاً راست میگه و مرد عمله چرا در طول چندین سال نتونسته چاله چوله های خیابونا رو درست کنه؟ اصلاً بهبودی دیدین تو این کار؟ ایشون فقط به فکر افتتاح پروژه های بزرگ و پیاده رو سازیه ( پیاده روهایی که قرار بود 25 سال نیاز به ترمیم نداشته باشن!) پول مردم تهران رو صرف پروژه هایی کرده که بیشتر جنبه نمایش دارن و نتونسته مشکلات اصلی رو ببینه. (4281071) (alef-13)
 
امیرعباس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۳۴:۴۷
سلام.هرکسی می داند که آقای قالیباف نمی تواند 5میلیون شغل ایجاد کند .البته خودش هم می داند.بالاخره چند سال مسئولیت داشته و اعداد و ارقام را می شناسد.ولی با اطمینان می توان گفت اگر نتوانست شغل ایجاد کند ول بخوبی می تواند چند میلیون به بیکاران اضافه کند. (4281094) (alef-13)
 
عید مبعث مبارک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۲۰:۳۴
قالیباف مرد دلسوزیه ! ریاست جمهوری همینجوری خوشگذرانی نیست که فکر میکنید . همه انسانهای دنیا استرس دارند.ریاست جمهوری هم استرس فراوانی داره در قبال سعادت مردم کشورش مسولیت داره.باید عرق ریخت باید تلاش کرد تا دنیامون آباد بشه.باید مردم راحت طلبی و کبر رو کنار بگذارند و خودشان برای خوشبختی خودشان بی نهایت عرق بریزند. (4281231) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۲۲:۵۵
این اندیشه قدرت طلبان که "هدف وسیله را توجیه می کند" یعنی همین کارانه 250 هزار تومانی می دهم. یارانه 150 هزار تومانی می دهم. 5 میلیون شغل ایجاد می کنم. درآمد کشور را دو و نیم برابر می کنم. (4281239) (alef-13)
 
معلم سراپا شرمنده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۲۷:۱۵
اکثر فرهنگیان به روحانی رای نخواهیم داد. (4281254) (alef-13)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۲۹:۰۷
چه هدف والایی ! ؛ تلاش شما دو نفر ساقط کردن دولت روحانی است نه بازسازی کشور
این هدف نه اسلامی است ، نه ملی و نه انسانی
ایکاش محاسن و معایب دولت را کنار هم مطرح میکردی و سپس از محاسن دفاع و برای رفع معایب برنامه ارائه میکردید
رای من روحانی است (4281257) (alef-13)
 
Denmark
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۳۷:۳۴
کارانه شرکت بهره برداری رو نزدیک چهار ساله کامل نداده میخواد به بیکارا کارانه بده. (4281276) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۳۸:۲۹
ا- بودجه شهرداري را با تورم چندصد درصدي تابلوهاي تبليغاتي شهر جبران كردي يعني به قيمت ضربه زدن به توليد كنندگان داخلي... يعني عكس اقتصاد مقاومتي

2- در زمان شما در نيروي انتظامي به جاي استفاده از خودروي داخلي مثل زانتيا و پژو ٤٠٥ رفتيد و مرسدس بنز وارد كرديد... عكس اقتصاد مقاومتي و ايجاد اشتغال

4- لطفا از املاك نجومي نيز كمي صحبت كنيد
(4281278) (alef-13)
 
شاه حسيني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۳۹:۰۳
آقاي قاليباف ميخواهي بگي سرعت شما بعضي كارها از احمدي نژاد هم بيشتره؟؟؟! (4281281) (alef-13)
 
محمد
Italy
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۴۳:۳۰
آقاى قاليباف شما در تهران شايد راى نسبى داشته باشيد ولى كل ايران تهران نيست (4281291) (alef-13)
 
بازنشته بانک تجارت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۰:۲۲
بازنشته بانک تجارت هستم در دولت اقای روحانی تمان مزایا ما را قطع کردند و تفاوت حقوقمان با شاغلین به چندین برابر رسید بنده به عنوان یک بازنشته بانک تجارت امکان ندارد به اقای روحانی رای دهم واز فیش نجومی مدیران ما هم گله مندم (4281310) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۱۹:۱۷:۲۳
نه اینکه دردولت قبل بازنشته های بانکی آرامش داشتند (4284054) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۳:۵۵:۰۳
ولی ما میخاهیم ک این دولت تکرار بشه! (4281326) (alef-13)
 
saeid
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۰۱:۲۲
شما اول جواب املاک نجومی رو بده، بقیه اش پیشکش!!! (4281346) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۱۵:۳۶
در یک اقتصاد بزرگ مانند امریکا با یک بودجه ۳۰۰۰ملیارد دلاری ۵ملیون شعل ایجاد کردن سخت است چطور با کشوری مانند ایران که بودجه ان به ۱۰۰ ملیارد دلار هم نمیرسه میتوان این کار را کرد. (4281416) (alef-13)
 
یوسف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۲۱:۰۸
پس جناب آقای قالیباف بفرمایید فقط وفقط هدف شما و آقایی رییسی آقای روحانی می باشد نه خدمت به کشور و مردم. واقعن دلم برای این نظام سوخت با تفکر اینچنینی افراد مثلن دلسوزش. (4281436) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۴:۲۹:۱۰
ایجاد پنج میلیون شغل با چه برنامه ای؟؟؟؟؟؟
چرا عوام فریبی میکنید؟ (4281455) (alef-13)
 
سیدمحمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۵:۴۱:۴۸
و هدف مشترک ملت هم این است که با مشارکت گسترده در انتخابات29 اردیبهشت نگذارند تو و رئیسی(ورژن های جدید جلیلی و احمدی نژاد) به قدرت برسید. (4281703) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.