توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 470461
اعتراض ستاد قالیباف به سرقت انتخاباتی طرح کارانه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰
در پي تخلف آشكار وزير كشور در اعلام مخالفت با سايت كارانه و سكوت وي در مقابل اقدام ستاد نامزد دولتي، ستاد محمد باقر قاليباف نسبت به جهت گيري وزير كشور نسبت به يك نامزد اعتراض كرد.

به گزارش فردا،بعد از هزاران ساعت كاركارشناسي از سوي تيم اقتصادي آقاي دكتر قاليباف، طرحي با عنوان «كارانه» ارايه شد كه گام اول براي دريافت ميزان متقاضيان شغل در جامعه بود. اين طرح اشتياق و اميد بالايي در ميان جوانان و افراد متقاضي شغل در جامعه ايجاد كرد به طوري كه مراجعه به سايت مربوط به اين طرح بيش از 5 ميليون بازديد در دو روز داشت.

متاسفانه در اقدامي تعجب برانگيز، وزير محترم كشور كه مسوول برگزاري انتخابات نيز هست اين اقدام را با تعابيري زشت و ناپسند مورد خطاب قرار داد به طوريكه در همان مقطع ستاد آقاي دكتر قاليباف(ستاد دولت مردم) اين سخنان وزير كشور را خلاف تبصره یک و دو ماده ۳۳ و تبصره ۲ ماده ۶۸ و ماده ۷۳ قانون انتخابات ریاست جمهوری اعلام كرديم كه در مقابل اين استدلال حقوقي پاسخي دريافت نشد.

متاسفانه دولت محترم و ستاد انتخاباتي آقاي روحاني در اقدامي خلاف قانون دستور فيلتر شدن سايت اجراي طرح اشتغالي آقاي قاليباف(كارانه) را دادند.
ماجرا از آنجا جالب مي شود كه بعد از جلوگيري از طرح و سايت كارانه، دولت و ستاد آقاي روحاني با كپي كاري، اعلام مي كند كه طرحي مشابه دارد و سايتي در اين زمينه داد؟

حال جاي سوال است كه چرا وزير كشور سکوت کرده  و اين بار با همان تعابير زشتي كه به طرح آقاي قاليباف هجمه كرد اين حركت آقاي روحاني را حتي مورد يك نقد كوچك قرار نمي دهد؟

سوال ديگر آن است كه چرا در طول چهارسال گذشته، اين دولت كه كمترين تحركي در حل مشكلات اقتصادي و معيشتي مردم نداشت يك شبه به فكر اين شد تا طرح اشتغالزايي يك نامزد را در يك سرقت انتخاباتي به نام خود ثبت نمايد هر چند بر اين باوريم گامي در جهت اجراي برنخواهند داشت چرا كه نه اين دولت توان اجراي آن را دارد و نه مردم ديگر اقبالي به دولت ناتوان، پير و خسته اي دارند كه صرفا دعواهاي بيهوده سياسي را در دستور كار دارد.

ستاد انتخاباتي دكتر محمد باقر قاليباف(ستاد دولت مردم)
19 ارديبهشت 96
۱۳۹۶/۰۵/۰۹ ۲۲:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۲/۲۴ ۱۸:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۹:۴۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۹ ۱۷:۴۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۹:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۱۷:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۴ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۱۷:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۴ ۰۲:۴۰
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۴ ۲۲:۵۳
 
 
کلمات کلیدی : قالیباف+انتخابات ریاست جمهوری+انتخابات 96+طرح کارانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.